Přihlásit
Vesec II - 08.06.2013
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:00:28 10 7
Čižinská Emma IVAR 0:00:22 6 31
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:00:26 9 13
Holubová Esther 0:00:30 11 1
Hrubá Nela 0:00:22 5 37
Hübnerová Laura 0:00:20 2 80
Ivanov Sofie 0:00:23 7 25
Kolmanová Adéla 0:00:23 8 19
Křepelková Eliška MIREAS REALITY 0:00:19 1 111
Matošková Ela 0:00:21 3 59
Paříková Adéla TJ Škoda-auto 0:00:22 4 48
Závodník Team Čas Pořadí Body
Böhm Dominik 0:00:29 10 9
Čižinský David Krnsko 0:00:31 13 1
Dobrý Radim 0:00:26 7 27
Hataš Tomáš Rohozec amulet team 0:00:27 9 15
Janata Jeník 0:00:19 3 61
Komár Petr 0:00:30 12 2
Král Matyáš SOKOL Veltěž 0:00:22 5 39
Pelikán Martin 0:00:25 6 33
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 0:00:21 4 50
Rydval Adam 0:00:18 2 82
Schafër Josef Beko Bike Team 0:00:18 1 113
Vilém Štěpán 0:00:26 8 21
Vojtěch Tomáš 0:00:30 11 3
Závodník Team Čas Pořadí Body
Černá Eliška 0:02:29 5 39
Farská Tereza 0:04:22 12 2
Hándelová Klára 0:02:11 4 50
Hatašová Magdaléna 0:02:50 7 27
Janatová Zdeňka 0:01:31 1 113
Komárová Jiřina 0:05:23 13 1
Kuchařová Evelína 0:02:58 10 9
Kyselová Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:02:57 9 15
Langerová Adéla 0:03:17 11 3
Obročníková Rozárka 0:02:50 8 21
Rajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM 0:01:38 2 82
Vacková Luisa 0:02:47 6 33
Vyhnisová Viktorie Ivar CS Author Team 0:01:44 3 61
Závodník Team Čas Pořadí Body
Balatka Lukáš 0:01:26 1 125
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:01:34 3 73
Ehrenberger Lukáš 0:02:25 15 11
Horák Martin BECO Bike Racing Team 0:01:33 2 94
Hradecký Tomáš 0:01:49 10 21
Hübner Richard 0:01:41 6 45
Jireček Štěpán 0:02:26 16 10
Jireček Tadeáš 0:02:30 18 8
Jungwirth Štěpán DUKLA Liberec 0:02:29 17 9
Křemen Denis 0:02:41 22 4
Kříž Samuel 0:02:41 23 3
Lubas Jan 0:01:46 8 33
Nermuť Pavel 0:02:41 21 5
Pazyna Matyáš 0:01:58 11 15
Prokeš Jan 0:01:45 7 39
Saska Lukáš 0:02:09 13 13
Schovanec Jan 0:01:49 9 27
Smrčka Jakub 0:03:10 25 1
Smrčka Jan 0:02:37 19 7
Stromský Vít 0:01:36 4 62
Stýblo Tobiáš 0:02:40 20 6
Štencl Vojtěch 0:02:19 14 12
Tůma Vojtěch 0:02:08 12 14
Vojtěch Lukáš 0:01:39 5 51
Zalabák Matyáš 0:02:48 24 2
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dlasková Vanda Lawi Author Team 0:01:25 1 110
Kareisová Jana 0:01:46 4 47
Krinwaldová Lucie 0:01:51 6 30
Kuchařová Pavlína BSK Racing juniors 0:01:42 2 79
Langová Eliška 0:02:23 10 6
Matějková Kateřina 0:02:13 7 24
Petráková Natálie 0:01:43 3 58
Tůmová Aneta 0:01:47 5 36
Vaškovská Michalka ČKL Harrachov 0:02:22 9 12
Vilémová Eliška 0:02:15 8 18
Závodník Team Čas Pořadí Body
Abrt Fabián 0:02:11 14 5
Balatka Martin 0:01:33 2 87
Böhm Matyáš 0:01:51 6 38
Buriánek Ondřej 0:02:50 18 1
Cakl Dominik 0:02:09 12 7
Čerevko Tichon 0:01:52 8 26
Čermák Ondřej DUKLA 0:01:37 5 44
Ehrenberger Jakub 0:02:05 10 14
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:01:36 3 66
Jungwirth František DUKLA Liberec 0:01:54 9 20
Král Kryštof Sokol Veltěž 0:01:51 7 32
Kubín Matěj 0:01:36 4 55
Olyšar Adam 0:02:11 13 6
Olyšar Jan 0:02:34 17 2
Stýblo Adam 0:02:18 16 3
Štencl Ondřej 0:02:07 11 8
Šurík Jakub AGENCY Transport 0:01:30 1 118
Zalabák Šimon 0:02:18 15 4
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hatašová Matkéta 0:05:32 10 6
Hejhalová Dagmar 0:03:36 3 58
Hladíková Kateřina Ivar-CS Author Team 0:03:15 2 79
Kyselová Adéla IVAR CS AUTHOR TEAM 0:03:39 4 47
Langová Alžběta 0:04:58 8 18
Melicharová Helena 0:03:44 5 36
Mišoňová Veronika Sokol Veltěž 0:03:59 6 30
Obročníková Andrea 0:05:17 9 12
Šindelářová Hana 0:04:38 7 24
Zemanová Kristýna 0:03:15 1 110
Závodník Team Čas Pořadí Body
Doležal Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:03:24 4 54
Grulich Samuel 0:06:02 17 1
Hanyk Roman 0:04:44 12 6
Horyna Matěj 0:04:12 10 13
Hudák Jakub FC Slovan Liberec 0:04:02 8 25
Jireček Matyáš 0:04:28 11 7
Kubín Tomáš 0:03:43 6 37
Matucha František 0:05:23 15 3
Mikas Jakub 0:04:44 13 5
Pařík Vojtěch 0:03:23 3 65
Prokeš Martin 0:05:36 16 2
Samec Michal 0:03:15 1 117
Schovanec Jaroslav 0:03:51 7 31
Stránský Matěj IVAR CS - AUTHOR Team 0:03:22 2 86
Šindelář Jan 0:03:31 5 43
Tomášek Petr 0:05:04 14 4
Votoček Matyáš 0:04:07 9 19
Závodník Team Čas Pořadí Body
Abrahamová Zuzana 0:10:35 6 27
Čížková Zuzana 0:10:42 7 21
Daňková Kateřina IVAR CS - AUTHOR Team 0:07:34 3 55
Jedlánková Martina 0:08:02 4 44
Křemenová Natálie 0:08:02 5 33
Mišoňová Magdalena 0:07:16 1 107
Vernerová Klára 0:07:23 2 76
Závodník Team Čas Pořadí Body
Barášek Matěj 0:14:40 7 22
Daněk Jakub IVAR CS - AUTHOR Team 0:10:53 2 77
Hanyk Michal 0:12:39 5 34
Saska Matěj 0:14:11 6 28
Špáda Filip 0:15:31 8 16
Šulc David IVAR CS AUTHOR TEAM 0:11:07 3 56
Vykypěl Matouš 0:11:32 4 45
Vykypěl Šimon 0:10:52 1 108
Závodník Team Čas Pořadí Body
Čermáková Sára 0:11:49 4 44
Jablunková Romana 0:12:28 7 21
Kubátová Dominika 0:10:43 1 107
Rolencová Vanessa 0:12:25 6 27
Ungermanová Elizabeth 0:11:38 3 55
Vaníčková Tereza 0:10:45 2 76
Vykypělová Karolína 0:12:13 5 33
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bedrník Matěj 0:13:36 1 104
Jakoubek Tomáš 0:15:49 4 41
Vacek Medard 0:15:35 3 52
Vích Michal 0:14:28 2 73

2020

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 20.09.2020

Tanvald /2/ - 13.09.2020

Bakov nad Jizerou - 05.09.2020

Liberec - Ruprechtice - 19.07.2020

Mimoň - 18.07.2020

Tanvald - 11.07.2020

Malevil - 14.06.2020

2019

Liberec finále - Vesec - 15.09.2019

Bakov nad Jizerou - 07.09.2019

Bakov nad Jizerou [MO] - 07.09.2019

Mladá Boleslav - 01.09.2019

Liberec - 23.06.2019

Malevil - 09.06.2019

Držkov - 01.05.2019

Osečná - 07.04.2019

2018

Liberec finále - Vesec - 16.09.2018

Bakov nad Jizerou - 08.09.2018

Bakov nad Jizerou [MO] - 08.09.2018

Mladá Boleslav - 01.09.2018

Liberec - 24.06.2018

Malevil - 10.06.2018

Držkov - 01.05.2018

Osečná - 15.04.2018

2017

Liberec finále – Vesec - 30.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) - 02.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) [MO] - 02.09.2017

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 26.08.2017

Malevil ( u Jablonného v Podještědí ) - 11.06.2017

Beckov ( u Prahy, Odolená Voda ) - 28.05.2017

Liberec ( Ruprechtice u kapličky ) - 14.05.2017

Držkov ( u Železného Brodu ) - 01.05.2017

Osečná - 16.04.2017

2016

Liberec - finále - 17.09.2016

Bakov - 03.09.2016

Bakov [MO] - 03.09.2016

Mladá Boleslav - 27.08.2016

Malevil - 19.06.2016

Liberec - 11.06.2016

Beckov - 22.05.2016

Osečná - 16.04.2016

2015

Liberec - 26.09.2015

Bakov - 05.09.2015

Bakov [MO] - 05.09.2015

Mladá Boleslav - 29.08.2015

Malevil - 20.06.2015

Doksy - 14.06.2015

Beckov - 24.05.2015

Turnov - 25.04.2015

2014

Stráž pod Ralskem - 20.09.2014

Bakov - 06.09.2014

Mladá Boleslav - 30.08.2014

Doksy - 28.06.2014

Malevil - 21.06.2014

Vesec - 08.05.2014

Beckov - 03.05.2014

Osečná - 13.04.2014

2013

Stráž pod Ralskem - 28.09.2013

Bakov - 14.09.2013

Malevil - 15.06.2013

Vesec II - 08.06.2013

Vesec I - 08.05.2013

Beckov - 04.05.2013

Osečná - 13.04.2013