Přihlásit
Držkov - 01.05.2018
Závodník Team Čas Pořadí Body
Lodrová Amelie BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 35.9 2 93
Šafránková Zuzana SxSoft 52.4 4 71
Tichá Tereza Pavoučci 49.6 3 82
Tvrzníková Markéta FERROTHERM.cz 35.6 1 104
Závodník Team Čas Pořadí Body
Havlíček Kryštof HARRANTI Harrachov 42.0 3 81
Ježek Jakub DM Racing 39.5 2 92
Mládek Denis SOKOL Radčice 32.0 1 103
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bendová Tereza TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 2:18.7 3 88
Cicháková Anna Magdalena Cycology North Bike Club 2:44.3 7 44
Čižinská Mia 2:26.7 5 66
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka 2:20.2 4 77
Farová Aneta 2:48.2 8 33
Knoblochová Kristýna IVAR CS AUTHOR TEAM 2:12.5 2 99
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 2:08.9 1 110
Paulusová Klára Bakako Nová Paka 2:43.4 6 55
Šilhánová Lucie 2:54.4 9 22
Tvrzníková Magdaléna FERROTHERM.cz 3:02.3 10 11
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dulanský Filip HERBY SERVIS 2:39.0 12 15
Dumek Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 1:56.6 3 104
Dvořák Matouš CIS Systems 2:55.5 18 9
Havel Matěj BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2:07.8 7 60
Havlík Denis Albrechtík 2:50.7 16 11
Hikl Milan Kosmonos Bike 3:39.8 24 3
Jelínek Bruno BEKO Bike Race Team 2:51.8 17 10
Ježek Adam HARRANTI Harrachov 2:57.0 19 8
Juris Šimon Cycology North Bike Club 2:29.7 11 16
Klinger Mikuláš Cyklo Benda 3:45.4 25 2
Kněbort Vojtěch SKIracingMB 3:14.6 22 5
Kudrna Matyáš Cycology North Bike Club 1:50.3 2 115
Ledecký Václav 3:47.3 26 1
Lodr Oliver TJ AUTO ŠKODA 1:46. 7 1 126
Mádlík Ondřej BAKAKO Nová Paka 2:49.8 15 12
Moulis Lukáš Ivar CS Author Team 1:58.7 5 82
Mrklas Štěpán Mihoko Rádlo 2:58.7 20 7
Polák Štěpán KC Kooperativa Jablonec nad Nisou 3:27.4 23 4
Provazník Jakub SDH Maršovice 2:13.4 9 38
Šorf Jakub SK Svojkov 1:57.1 4 93
Trávníček Kryštof Ride for fun 2:47.3 13 14
Valeš Čeněk Turnov 2:05.8 6 71
Večerník Radim SDH Držkov 3:00.0 21 6
Vokřínek ŠImon BEKO Bike Race Team 2:19.7 10 27
Vozka Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2:49.3 14 13
Zelený Jakub Bitters Superior Cyklolive Team 2:08.1 8 49
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 6:18.2 1 115
Berková Leontýnka 8:45.4 13 3
Čižinská Emma IVAR 7:06.8 7 49
Dajčová Amálie Cycology North Bike Club 6:52.2 6 60
Famfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka 7:23.2 8 38
Kussmannová Nelly Bicykl Team Ústí nad Labem 6:43.1 5 71
Ledecká Viktorie 10:43.9 15 1
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 6:39.9 3 93
Paříková Adéla TJ Škoda-auto 6:42.8 4 82
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 8:01.4 11 5
Šafránková Markéta SX soft 8:53.9 14 2
Valešová Alžběta Turnov 7:27.1 9 27
Vernerová Alena Ivar CS Author Team 8:18.2 12 4
Vozková Veronika BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 7:30.8 10 16
Zelená Lucie Bitters Superior Cyklolive Team 6:29.6 2 104
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beneš Adam Cycology North Bike Club 6:22.5 7 61
Bondy Štěpán Cycology North Bike Club 5:54.0 4 94
Burgermeister Karel TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 7:53.6 16 12
Cichák Mikuláš Cycology North Bike Club 6:18.8 5 83
Dlouhý Jonáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 8:17.4 21 7
Fara Jan Ivar Author Team 6:21.1 6 72
Foit Martin CYKLO BENDA 8:25.1 23 5
Foltýn Otakar Jílové u Držkova 7:20.4 14 14
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 8:14.1 20 8
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 7:09.0 13 15
Hladík František IVAR CS AUTHOR TEAM 5:36.8 1 127
Holec Daniel BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 8:01.7 19 9
Knobloch Adam IVAR CS AUTHOR TEAM 6:55.0 11 17
Mazáč Mikuláš SWSL SKI CLUB LUČANY NAD NISOU 7:51.2 15 13
Meier Václav Ivar Author CS Team 5:45.5 2 116
Mládek David SOKOL Radčice 6:34.1 8 50
Novák Vojtěch SkiracingMB 7:59.1 18 10
Petrák Tobias Pocta Bike Gallery 7:02.1 12 16
Pražák Jáchym TJ Delfín Jablonec 7:53.9 17 11
Schafër Josef Beko Bike Team 6:54.1 10 28
Souček Jakub BICYKL Kříž Ústí/L. 8:18.5 22 6
Šalanda Adam SWSL SKI CLUB LUČANY 5:47.4 3 105
Šilhán Pavel Cyklofit 10:20.5 27 1
Tomeš Roman Cycology North Bike Club 8:49.7 24 4
TRLLO Lukáš BAKAKO Nová Paka 8:54.5 25 3
Třeska Lukáš Cycology North Bike Club 6:34.5 9 39
Valenta Vítek Cyklo Benda 9:52.6 26 2
Závodník Team Čas Pořadí Body
Burgermeisterová Lucie TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 11:03.3 2 96
Hiklová Kateřina TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 13:08.6 4 74
Kleinová Adriana 11:41.7 7 41
Kněbortova Barbora SKIracingMB 13:39.2 6 52
Kuchařová Evelína 12:19.7 3 85
Rezlerová Nikola JKL Desná 13:25.3 5 63
Schafërová Magdaléna Beko Bike Team 10:57.4 1 107
Závodník Team Čas Pořadí Body
Berka Tadeáš Cycology North Bike Club 12:54.9 15 8
Dlouhý Matouš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 14:38.5 19 4
Dlouhý Vojtěch SWSL SKI CLUB LUČANY NAD NISOU 12:18.7 14 9
Horák Adam BEKO Bike Race Team 10:12.5 4 89
Jelínek Ondřej BEKO Bike Race Team 11:50.6 9 34
John Antonín IVAR CS - AUTHOR TEAM 11:15.0 6 67
John Eduard IVAR CS - AUTHOR TEAM 10:11.1 2 111
Jungwirth Štěpán DUKLA Liberec 10:11.3 3 100
Kolajta Adam IVAR CS - AUTHOR TEAM 11:44.9 7 56
Krejčík Michal KHK Lučany n. N. 11:01.8 22 1
Kučera Radim BEKO Bike Race Team 12:01.1 12 11
Kudrna Tomáš Cycology North Bike Club 12:18.5 13 10
Lodek Pavel KHK Lučany n. N. 10:18.8 21 2
Mádlík Vojtěch BAKAKO Nová Paka 14:39.0 20 3
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 11:46.5 8 45
Podhaiský Ondřej TJ AŠ Mladá Boleslav 11:58.4 11 12
Půbal Matouš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 10:33.1 5 78
Raab Jáchym 13:01.5 16 7
Sýkora Matěj KHK Lučany n. N. 14:38.0 18 5
Veselý Vilém IVAR CS AUTHOR TEAM 11:50.9 10 23
Voborník Filip IVAR CS - AUTHOR TEAM 10:10.7 1 122
Weber Sebastian HARRANTI Harrachov 13:52.3 17 6
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beranová Jana Ivar CS Author Team 14:37.9 4 75
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 17:26.8 6 53
Dušková Kateřina TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda 13:14.0 1 108
Koňáková Eliška Jablonec nad Nisou 13:36.7 7 42
Nováková Valerie Bike team Špindlerův Mlýn 14:08.1 8 31
Volejníková Natalie Beko Bike 13:28.7 2 97
Volejníková Nikola Beko Bike 13:37.8 3 86
Vyhnisová Viktorie Ivar CS Author Team 15:24.2 5 64
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 12:00.3 1 117
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 12:31.3 2 106
Havel Marek Beko Bike Club 14:48.0 11 7
Havel Richard KHK Lučany n. N. 12:49.1 15 3
Hoffmann Ondřej MOVS 14:15.0 9 29
Jungwirth František DUKLA Liberec 13:45.0 7 51
Kratochvíl Václav TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 13:15.0 5 73
Kristl Lukáš IVAR CS AUTHOR TEAM 13:53.0 8 40
Meier Tomáš Ivar Author CS Team 13:13.1 4 84
Nechutný Filip XC - Malá Skála 12:24.6 13 5
Novák Viktor klub horských kol Lužany 12:38.7 14 4
Paulus František Bakako Nová Paka 13:36.9 6 62
Polák Matyáš KC Kooperativa 12:55.8 3 95
Schäfer Jiří KHK Lučany 13:10.1 17 1
Šelmecí Vojtěch HERBY SERVIS 14:50.0 12 6
Valenta Petr Cyklo Benda 13:09.8 16 2
Weber Maxmilián 14:16.0 10 18
Závodník Team Čas Pořadí Body
Koňáková Martina 19:24.8 4 73
Kuchařová Pavlína BSK Racing juniors 18:45.4 2 95
Podlipná Barbora Bakako Nová Paka 16:56.8 5 62
Půbalová Nela TJ Škoda Auto MB 16:37.3 1 106
Staňková Aneta Bakako Nová Paka 19:19.5 3 84
Tůmová Sofie KSM Hrádek 18:13.0 6 51
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 15:56.9 3 91
Bělka Lukáš Aktivit Bike team 16:19.6 5 69
Čermák Voel IVAR CS 17:25.0 9 25
Dubeš Adam SSC Žel. Brod 15:17.4 12 2
Franc Marek Cyklo Benda team 15:13.9 2 102
Hellmich Jonáš KC Kooperativa Jablonec 16:34.6 6 58
Hroch Vítek BEKO Bike Racing Team 16:10.7 4 80
Krásný Ondra KSM Hrádek 17:59.8 11 3
Mádlík Petr BAKAKO Nová Paka 16:40.3 7 47
Pávek Matyáš Kooperativa JBC 14:32.3 1 113
Šulc Adam BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 18:13.8 13 1
Zeman Radim Bike & Ski Bakajda 16:41.7 8 36
Zikeš Otto BEKO Bike Racing Team 17:57.9 10 14
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bárta Tadeáš 32.7 10 22
Benda Tadeáš TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 31.4 9 33
Beneš Ondřej 49.4 14 8
Doležalová Nahtaly 0:00:00 5 77
Dudev Jan 1:01.5 20 2
Duchek Vojtěch 50.4 16 6
Dumek Václav Bitters Superior Cyklofit team 0:00:00 1 121
Havlíková Vanessa 0:00:00 4 88
Jindrák Vojtěch 0:00:00 8 44
Kaufman Richard 51.0 17 5
Mašek Lukáš Velké Hamry 0:00:00 3 99
Meierová Karolína IVAR CS - AUTHOR TEAM 56.6 19 3
Mrklas Mikuláš MIHOKORADLO 29.0 7 55
Novotný Jakub DIG-DA-HE 51.7 18 4
Reider Matyáš 1:57.4 21 1
Rezler Vladimír JKL Desná 32.9 11 11
Šlosarová Vanessa SKI TEAM LIBEREC 49.4 14 8
Tichá Tereza 23.0 2 110
Večerník Oskar SDH Držkov 0:00:00 6 66
Vokřínek Tomáš 33.6 13 9
Voláková Anička Jílové u Držkova 33.1 12 10

2020

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 20.09.2020

Tanvald /2/ - 13.09.2020

Bakov nad Jizerou - 05.09.2020

Liberec - Ruprechtice - 19.07.2020

Mimoň - 18.07.2020

Tanvald - 11.07.2020

Malevil - 14.06.2020

2019

Liberec finále - Vesec - 15.09.2019

Bakov nad Jizerou - 07.09.2019

Bakov nad Jizerou [MO] - 07.09.2019

Mladá Boleslav - 01.09.2019

Liberec - 23.06.2019

Malevil - 09.06.2019

Držkov - 01.05.2019

Osečná - 07.04.2019

2018

Liberec finále - Vesec - 16.09.2018

Bakov nad Jizerou - 08.09.2018

Bakov nad Jizerou [MO] - 08.09.2018

Mladá Boleslav - 01.09.2018

Liberec - 24.06.2018

Malevil - 10.06.2018

Držkov - 01.05.2018

Osečná - 15.04.2018

2017

Liberec finále – Vesec - 30.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) - 02.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) [MO] - 02.09.2017

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 26.08.2017

Malevil ( u Jablonného v Podještědí ) - 11.06.2017

Beckov ( u Prahy, Odolená Voda ) - 28.05.2017

Liberec ( Ruprechtice u kapličky ) - 14.05.2017

Držkov ( u Železného Brodu ) - 01.05.2017

Osečná - 16.04.2017

2016

Liberec - finále - 17.09.2016

Bakov - 03.09.2016

Bakov [MO] - 03.09.2016

Mladá Boleslav - 27.08.2016

Malevil - 19.06.2016

Liberec - 11.06.2016

Beckov - 22.05.2016

Osečná - 16.04.2016

2015

Liberec - 26.09.2015

Bakov - 05.09.2015

Bakov [MO] - 05.09.2015

Mladá Boleslav - 29.08.2015

Malevil - 20.06.2015

Doksy - 14.06.2015

Beckov - 24.05.2015

Turnov - 25.04.2015

2014

Stráž pod Ralskem - 20.09.2014

Bakov - 06.09.2014

Mladá Boleslav - 30.08.2014

Doksy - 28.06.2014

Malevil - 21.06.2014

Vesec - 08.05.2014

Beckov - 03.05.2014

Osečná - 13.04.2014

2013

Stráž pod Ralskem - 28.09.2013

Bakov - 14.09.2013

Malevil - 15.06.2013

Vesec II - 08.06.2013

Vesec I - 08.05.2013

Beckov - 04.05.2013

Osečná - 13.04.2013