Přihlásit
Malevil - 10.06.2018
Závodník Team Čas Pořadí Body
Šafránková Zuzana SxSoft 0:03:20.51 4 72
Šlosarová Vanessa SKI TEAM LIBEREC 0:01:21.07 1 105
Šulcová Eva 0:01:53.25 3 83
Tichá Tereza Pavoučci 0:01:42.34 2 94
Tučková Adéla 0:03:48.88 5 61
Závodník Team Čas Pořadí Body
Kresta Filip 0:02:14.90 3 82
Matunák Tobiáš 0:01:21.56 2 93
Šámal Denis Tri Club Č. Lípa 0:02:37.47 4 71
Vencl Martin 0:01:19.90 1 104
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bendová Tereza TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:04:28.37 6 53
Cicháková Anna Magdalena Cycology North Bike Club 0:04:18.79 5 64
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka 0:04:09.88 2 97
Knoblochová Kristýna IVAR CS AUTHOR TEAM 0:04:16.35 4 75
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 0:03:51.48 1 108
Machová Zuzana Hočo Počo 0:06:11.98 8 31
Procházková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:05:21.71 7 42
Wolfová Amálka Beany 0:04:14.39 3 86
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dvořák Matouš CIS Systems 0:05:14.20 16 3
Havel Matěj BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:48.55 6 63
Jelínek Bruno BEKO Bike Race Team 0:04:05.16 9 30
Juris Šimon Cycology North Bike Club 0:04:47.48 12 7
Kudrna Matyáš Cycology North Bike Club 0:03:09.58 2 107
Mádlík Ondřej BAKAKO Nová Paka 0:04:28.59 10 19
Moulis Lukáš Ivar CS Author Team 0:03:24.17 3 96
Mrklas Štěpán Mihoko Rádlo 0:05:01.18 13 6
Penc Martin 0:05:06.53 15 4
Polák Štěpán KC Kooperativa Jablonec nad Nisou 0:05:22.56 17 2
Provazník Jakub SDH Maršovice 0:03:57.87 7 52
Staněk Tomáš 0:06:09.52 18 1
Šorf Jakub SK Svojkov 0:03:07.75 1 118
Trávníček Kryštof Ride for fun 0:05:03.56 14 5
Valeš Čeněk Turnov 0:03:40.30 4 85
Vokřínek Matěj TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 0:04:04.35 8 41
Vokřínek ŠImon BEKO Bike Race Team 0:04:45.29 11 8
Zelený Jakub Bitters Superior Cyklolive Team 0:03:48.38 5 74
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:04:10.44 2 102
Bohánská Vanesa Rohozec Amulet Team 0:04:11.50 3 91
Dajčová Amálie Cycology North Bike Club 0:04:33.60 7 47
Famfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka 0:04:21.08 5 69
Kussmannová Nelly Bicykl Team Ústí nad Labem 0:04:34.03 8 36
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:04:09.60 1 113
Paříková Adéla TJ Škoda-auto 0:04:24.84 6 58
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:05:10.70 10 14
Ptáčková Tereza 0:05:47.89 13 1
Šafránková Markéta SX soft 0:05:46.59 12 2
Valešová Alžběta Turnov 0:05:18.30 11 3
Vozková Veronika BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:04:42.97 9 25
Zelená Lucie Bitters Superior Cyklolive Team 0:04:18.30 4 80
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beneš Adam Cycology North Bike Club 0:04:17.14 9 39
Bondy Štěpán Cycology North Bike Club 0:04:15.76 7 61
Brázda Filip 0:06:54.73 26 2
Burgermeister Karel TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:04:33.68 13 15
Cichák Mikuláš Cycology North Bike Club 0:05:30.92 22 6
Fara Jan Ivar Author Team 0:04:00.94 4 94
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:04:19.56 11 17
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:04:11.88 5 83
Hataš Jonáš Rohozec Amulet Team 0:04:17.90 10 28
Hladík František IVAR CS AUTHOR TEAM 0:03:40.42 1 127
Hoffmann Šimon MOVS SMRZOVKA 0:04:24.71 12 16
Holec Daniel BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:05:25.35 21 7
Josel Jan Bitters Superior Cyklofit Team 0:05:35.09 24 4
Kanzal Šimon 0:05:21.32 20 8
Knobloch Adam IVAR CS AUTHOR TEAM 0:03:50.00 2 116
Mazáč Mikuláš SWSL SKI CLUB LUČANY NAD NISOU 0:04:46.89 15 13
Michal Jakub IVT tepelná čerpadla 0:04:52.75 16 12
Nosek Lukáš 0:06:08.04 25 3
Novák Vojtěch SkiracingMB 0:04:40.28 14 14
Schafër Josef Beko Bike Team 0:04:15.15 6 72
Šalanda Adam SWSL SKI CLUB LUČANY 0:03:53.05 3 105
Šámal Max Tri Club Č. Lípa 0:07:12.17 27 1
Tomeš Roman Cycology North Bike Club 0:05:10.41 18 10
TRLLO Lukáš BAKAKO Nová Paka 0:05:03.36 17 11
Třeska Lukáš Cycology North Bike Club 0:04:17.13 8 50
Uher Kryštof Rohozec Amulet Team 0:05:12.59 19 9
Weisheitel Jakub 0:05:33.14 23 5
Závodník Team Čas Pořadí Body
Austová Tereza Aktivit Bike Team 0:09:08.59 6 55
Blažejová Tereza 0:10:27.61 10 11
Burgermeisterová Lucie TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:08:22.92 2 99
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:08:56.12 5 66
Hiklová Kateřina TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:09:18.04 7 44
Kněbortova Barbora SKIracingMB 0:10:21.60 9 22
Kuchařová Evelína 0:08:51.89 4 77
Kyselová Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:08:40.17 3 88
Pokorná Adélka BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:09:37.16 8 33
Schafërová Magdaléna Beko Bike Team 0:08:22.25 1 110
Závodník Team Čas Pořadí Body
Berka Tadeáš Cycology North Bike Club 0:08:43.70 11 10
Brázda Jim 0:09:46.97 19 2
Gorog Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:08:51.06 12 9
Hataš David Rohozec amulet team 0:08:20.88 6 65
Horák Adam BEKO Bike Race Team 0:07:42.30 3 98
Janeček Denis Sportteam Hrádek n. Nisou 0:09:04.57 16 5
Jelínek Ondřej BEKO Bike Race Team 0:08:43.54 10 21
John Antonín IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:07:52.09 4 87
John Eduard IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:08:54.25 14 7
Jungwirth Štěpán DUKLA Liberec 0:07:33.91 1 120
Kolajta Adam IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:08:56.05 15 6
Königsmark Jan CYKLOKROS MILOVICE 0:09:27.67 17 4
Kroupa Ondřej Nová Ves n. N. 0:08:52.81 13 8
Kučera Radim BEKO Bike Race Team 0:08:42.08 7 54
Kudrna Tomáš Cycology North Bike Club 0:08:42.29 8 43
Mádlík Vojtěch BAKAKO Nová Paka 0:09:56.45 20 1
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:08:43.29 9 32
Nosek Pavel 0:09:28.08 18 3
Půbal Matouš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:08:06.56 5 76
Voborník Filip IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:07:39.64 2 109
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beranová Jana Ivar CS Author Team 0:13:04.71 8 33
Dlouhá Aneta Ivar CS Author Team 0:10:43.11 1 110
Dušková Kateřina TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda 0:10:52.07 2 99
Königsmarková Alena CYKLOKROS MILOVICE 0:14:04.39 10 11
Nováková Valerie Bike team Špindlerův Mlýn 0:13:24.34 9 22
Rajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM 0:10:57.14 3 88
Sedláčková Veronika IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:12:59.38 7 44
Václavů Martina IVAR CS AUTHOR TEAM 0:12:36.35 6 55
Volejníková Natalie Beko Bike 0:11:31.27 4 77
Volejníková Nikola Beko Bike 0:11:50.70 5 66
Závodník Team Čas Pořadí Body
Arnold Adam HAVEN 0:11:36.45 7 53
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:10:20.54 1 119
Franz Matyáš SDH Frýdštejn 0:13:53.58 16 4
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:11:04.90 6 64
Havel Marek Beko Bike Club 0:15:02.09 18 2
Hoffmann Ondřej MOVS 0:11:58.19 10 20
Horák Martin BECO Bike Racing Team 0:11:54.06 9 31
Hrouda Hugo Skládačky 2015 0:12:50.95 14 6
Jungwirth František DUKLA Liberec 0:11:44.29 8 42
Kniha Petr Expres CZ Tufo Team Kolín 0:10:55.34 4 86
Kratochvíl Václav TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:10:50.35 3 97
Kristl Lukáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:12:15.91 12 8
Löffler Dennis Bitters Superior Cyklolive Team 0:13:21.69 15 5
Martyš Michal KSM Hrádek 0:18:07.88 19 1
Melichar Josef Ivar-CS Author Team 0:12:04.88 11 9
Michal Tomáš IVT tepelná čerpadla 0:14:04.68 17 3
Pekárek Tomáš 0:12:34.93 13 7
Polák Matyáš KC Kooperativa 0:11:00.98 5 75
Smejkal Adam Ivar CS Author Team 0:10:27.18 2 108
Závodník Team Čas Pořadí Body
Koňáková Martina 0:19:11.75 3 82
Kuchařová Pavlína BSK Racing juniors 0:16:37.37 1 104
Staňková Aneta Bakako Nová Paka 0:17:07.89 2 93
Tůmová Sofie KSM Hrádek 0:21:33.04 4 71
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 0:14:23.73 2 99
Bělka Lukáš Aktivit Bike team 0:14:57.45 5 66
Hroch Vítek BEKO Bike Racing Team 0:14:56.76 4 77
Krásný Ondra KSM Hrádek 0:15:55.86 7 44
Mádlík Petr BAKAKO Nová Paka 0:14:44.64 3 88
Pařík Vojtěch 0:13:56.16 1 110
Posledník Matouš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:18:51.58 10 11
Šulc Adam BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:15:59.25 8 33
Zeman Radim Bike & Ski Bakajda 0:15:12.59 6 55
Zikeš Otto BEKO Bike Racing Team 0:16:50.68 9 22
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dlouhý Matyáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:00:34.90 1 113
Doležalová Nahtaly 0:00:45.91 4 80
Gǒtze Marie TBR Werner 0:01:01.16 8 36
Karel Tobiáš 0:01:46.06 12 2
Kolomazník Josef Dýně Racing Club 0:00:53.87 7 47
Koreček Antonín Paklisport Klub 0:01:58.13 13 1
Mrklas Mikuláš MIHOKORADLO 0:01:01.88 9 25
Nedvěd Tomáš 0:01:34.75 11 3
Semeraková Adéla 0:01:21.62 10 14
Staněk Vojta 0:00:47.65 5 69
Šlosarová Vanessa SKI TEAM LIBEREC 0:00:48.35 6 58
Tichá Tereza 0:00:44.30 3 91
Vencl Martin 0:00:36.56 2 102

2020

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 20.09.2020

Tanvald /2/ - 13.09.2020

Bakov nad Jizerou - 05.09.2020

Liberec - Ruprechtice - 19.07.2020

Mimoň - 18.07.2020

Tanvald - 11.07.2020

Malevil - 14.06.2020

2019

Liberec finále - Vesec - 15.09.2019

Bakov nad Jizerou - 07.09.2019

Bakov nad Jizerou [MO] - 07.09.2019

Mladá Boleslav - 01.09.2019

Liberec - 23.06.2019

Malevil - 09.06.2019

Držkov - 01.05.2019

Osečná - 07.04.2019

2018

Liberec finále - Vesec - 16.09.2018

Bakov nad Jizerou - 08.09.2018

Bakov nad Jizerou [MO] - 08.09.2018

Mladá Boleslav - 01.09.2018

Liberec - 24.06.2018

Malevil - 10.06.2018

Držkov - 01.05.2018

Osečná - 15.04.2018

2017

Liberec finále – Vesec - 30.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) - 02.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) [MO] - 02.09.2017

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 26.08.2017

Malevil ( u Jablonného v Podještědí ) - 11.06.2017

Beckov ( u Prahy, Odolená Voda ) - 28.05.2017

Liberec ( Ruprechtice u kapličky ) - 14.05.2017

Držkov ( u Železného Brodu ) - 01.05.2017

Osečná - 16.04.2017

2016

Liberec - finále - 17.09.2016

Bakov - 03.09.2016

Bakov [MO] - 03.09.2016

Mladá Boleslav - 27.08.2016

Malevil - 19.06.2016

Liberec - 11.06.2016

Beckov - 22.05.2016

Osečná - 16.04.2016

2015

Liberec - 26.09.2015

Bakov - 05.09.2015

Bakov [MO] - 05.09.2015

Mladá Boleslav - 29.08.2015

Malevil - 20.06.2015

Doksy - 14.06.2015

Beckov - 24.05.2015

Turnov - 25.04.2015

2014

Stráž pod Ralskem - 20.09.2014

Bakov - 06.09.2014

Mladá Boleslav - 30.08.2014

Doksy - 28.06.2014

Malevil - 21.06.2014

Vesec - 08.05.2014

Beckov - 03.05.2014

Osečná - 13.04.2014

2013

Stráž pod Ralskem - 28.09.2013

Bakov - 14.09.2013

Malevil - 15.06.2013

Vesec II - 08.06.2013

Vesec I - 08.05.2013

Beckov - 04.05.2013

Osečná - 13.04.2013