Přihlásit
Liberec - 24.06.2018
Závodník Team Čas Pořadí Body
Lodrová Amelie BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:02:41.67 5 61
Ludvíková Rozálie A team 0:01:41.60 3 83
Šafránková Zuzana SxSoft 0:01:51.45 4 72
Tichá Tereza Pavoučci Liberec 0:01:06.59 2 94
Tvrzníková Markéta FERROTHERM.cz 0:00:45.98 1 105
Závodník Team Čas Pořadí Body
Jirák Richard 0:01:05.79 4 71
Kovář Daniel Kolín 0:00:35.53 1 104
Vaněk Matěj Obklady Vaněk 0:00:58.89 3 82
Vencl Martin 0:00:55.11 2 93
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cicháková Anna Magdalena BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:05:37.75 5 64
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka 0:04:22.28 2 97
Knoblochová Kristýna IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:05:04.66 4 75
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 0:04:19.57 1 108
Procházková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:06:18.98 6 53
Šilhánová Lucie 0:07:04.02 7 42
Tvrzníková Magdaléna FERROTHERM.cz 0:07:13.62 8 31
Wolfová Amálka Beany 0:04:34.75 3 86
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dvořák Matouš CIS Systems 0:06:10.02 13 2
Havel Matěj BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:04:17.08 8 37
Jelínek Bruno BEKO Bike Race Team 0:05:11.33 10 15
Juris Šimon BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:04:50.10 9 26
Kudrna Matyáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:23.68 4 81
Lodr Oliver TJ AUTO ŠKODA 0:03:03.55 1 114
Mádlík Ondřej BAKAKO Nová Paka 0:05:59.21 12 3
Moulis Lukáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:03:56.45 5 70
Mrklas Štěpán Mihoko Rádlo 0:06:16.51 14 1
Plůcha Václav 0:05:37.57 11 4
Semerád Marek SRAM MITAS TREK team 0:03:16.15 2 103
Šorf Jakub SK Svojkov 0:03:22.46 3 92
Vokřínek Matěj CYKLO BENDA 0:03:58.42 6 59
Zelený Jakub BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:04:08.31 7 48
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:06:13.29 2 103
Bohánská Vanesa Rohozec AMULET Team 0:06:08.43 1 114
Dajčová Amálie BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:06:40.08 4 81
Famfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka 0:07:10.60 9 26
Kussmannová Nelly Bicykl Team Ústí n. L. 0:06:42.49 5 70
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:06:53.23 6 59
Paříková Adéla KOSMOBIKE 0:06:54.98 7 48
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:08:10.67 11 4
Ptačovská Adélka NORT BIKE CLUB 0:11:03.87 14 1
Rudolfová Elisabeth Little Riders 0:10:46.84 13 2
Sporyschová Nela Ivar CS Author team 0:06:15.93 3 92
Šafránková Markéta SX soft 0:10:35.99 12 3
Vozková Veronika BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:06:58.99 8 37
Zelená Lucie BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:08:04.58 10 15
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beneš Adam BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:06:39.56 12 11
Bondy Štěpán TJ Auto Škoda MB 0:05:51.07 3 100
Bradáč Michal DUKLA Praha 0:06:01.64 5 78
Burgermeister Karel TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:06:57.82 15 8
Cichák Mikuláš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:06:21.52 8 45
Dinga Jan BSK Racing Team Junior 0:06:47.17 13 10
Fara Jan IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:06:03.42 6 67
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:06:53.39 14 9
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:06:36.79 10 23
Hladík František IVAR CS AUTHOR TEAM 0:05:28.38 1 122
Josel Jan Bitters Superior Cyklofit Team 0:08:43.91 21 2
Knobloch Adam IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:06:01.39 4 89
Mazáč Mikuláš SWSL SKI CLUB LUČANY NAD NISOU 0:07:43.14 18 5
Meier Václav IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:05:39.40 2 111
Novák Vojtěch SkiracingMB 0:07:39.21 17 6
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 0:07:18.67 16 7
Schafër Josef BECO Bike Racing Team 0:06:10.98 7 56
Šalanda Adam SWSL SKI CLUB LUČANY 0:06:25.23 9 34
Šilhán Pavel Cyklofit 0:10:27.65 22 1
Tomeš Roman 0:08:34.44 20 3
TRLLO Lukáš BAKAKO Nová Paka 0:07:56.38 19 4
Třeska Lukáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:06:39.46 11 12
Závodník Team Čas Pořadí Body
Burgermeisterová Lucie TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:12:11.50 4 76
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:12:46.20 7 43
Hiklová Kateřina Kosmosbikes Mladá Boleslav 0:12:00.89 3 87
Kněbortova Barbora SKIracingMB 0:12:28.48 5 65
Kuchařová Evelína 0:12:48.72 8 32
Kyselová Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:11:35.26 1 109
Petrof Johana BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:12:42.53 6 54
Pokorná Adélka BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:14:08.79 10 10
Schafërová Magdaléna BEKO BIKE TEAM 0:11:48.08 2 98
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beran Martin IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:15:53.00 19 1
Berka Tadeáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:11:40.45 6 64
Brzák Daniel SPORT Brzák 0:13:56.86 17 3
Dlouhý Matouš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:13:47.83 16 4
Gorog Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:12:24.22 12 8
Horák Adam BEKO Bike Race Team 0:10:35.12 2 108
Janeček Denis Sportteam Hrádek n. Nisou 0:13:31.65 15 5
Jelínek Ondřej BEKO Bike Race Team 0:12:15.01 9 31
John Antonín IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:10:54.08 4 86
John Eduard IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:10:41.05 3 97
Jungwirth Štěpán DUKLA Liberec 0:10:10.93 1 119
Kolajta Adam IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:12:17.41 11 9
Königsmark Jan CYKLOKROS MILOVICE 0:13:30.79 14 6
Kučera Radim BEKO Bike Race Team 0:12:00.45 7 53
Kudrna Tomáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:12:09.15 8 42
Mádlík Vojtěch BAKAKO Nová Paka 0:14:33.81 18 2
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:12:29.39 13 7
Ptačovský Ladislav NORT BIKE CLUB 0:12:16.76 10 20
Voborník Filip IVAR CS AUTHOR TEAM 0:10:55.33 5 75
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beranová Jana IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:16:30.74 9 23
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 0:14:49.43 5 67
Dlouhá Aneta IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:14:07.68 3 89
Mistrová Vanessa BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:13:26.60 9 23
Rajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM 0:13:20.48 1 111
Sedláčková Veronika IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:15:22.11 7 45
Trllová Šárka BAKAKO Nová Paka 0:20:06.80 10 12
Václavů Martina IVAR CS AUTHOR TEAM 0:15:11.50 6 56
Volejníková Natalie BEKO Bike Race Team 0:13:49.12 2 100
Volejníková Nikola BEKO Bike Race Team 0:14:24.83 4 78
Vyhnisová Viktorie Ivar CS Author Team 0:15:41.09 8 34
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:12:09.47 3 94
Bradáč Adam DUKLA Praha 0:11:58.51 1 116
Endrych Matěj DUKLA Liberec 0:16:58.31 15 2
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:13:37.59 6 61
Havel Marek BEKO Bike Race Team 0:17:58.10 16 1
Hofman Eliáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:13:46.82 7 50
Horák Martin BECO Bike Racing Team 0:14:57.47 12 5
Jungwirth František DUKLA Liberec 0:14:34.88 11 6
Kniha Petr EXPRESCZ TUFO TEAM Kolín 0:13:30.40 5 72
Kratochvíl Václav TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:13:21.18 4 83
Kristl Lukáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:15:05.02 13 4
Löffler Dennis BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:15:56.38 14 3
Meier Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:14:22.79 10 17
Paulus František Bakako Nová Paka 0:14:11.58 9 28
Polák Matyáš KC Kooperativa 0:14:00.37 8 39
Smejkal Adam Ivar CS Author Team 0:12:03.99 2 105
Závodník Team Čas Pořadí Body
Koňáková Martina 0:23:01.56 3 82
Martincová Tereza KSM Hrádek 0:19:38.06 2 93
Staňková Aneta Bakako Nová Paka 0:19:19.34 1 104
Tůmová Sofie KSM Hrádek 0:25:23.93 4 71
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 0:16:23.82 1 106
Bělka Lukáš Aktivit Bike team 0:16:36.51 2 95
Hroch Vítek BEKO Bike Racing Team 0:17:21.42 3 84
Mádlík Petr BAKAKO Nová Paka 0:18:41.79 4 73
Posledník Matouš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:21:50.05 6 51
Šulc Adam BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:19:56.55 5 62
Závodník Team Čas Pořadí Body
Andrle Jakub 0:00:50.60 6 68
Bělecký Jan Bitters Superior 0:01:29.86 17 7
Broulík Radek 0:01:09.56 12 12
Coufalová Linda 0:03:09.17 22 2
Dlouhý Matyáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:00:40.55 1 123
Doležalová Nahtaly 0:00:57.01 9 35
Dumek Václav Bitters Superior Cyklofit team 0:00:49.38 4 90
Jirák Albert 0:03:18.57 23 1
Jirák Richard LBC 0:01:16.18 14 10
Krajňáková Zoe Bitters Superior Cyklofit Team 0:01:24.04 16 8
Kysela Filip 0:01:54.86 19 5
Ludvíková Rozálie Dřevoplast 0:01:15.49 13 11
Meierová Karolína IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:01:33.85 18 6
Mrklas Mikuláš MIHOKORADLO 0:01:22.00 15 9
Pipková Justýna Albrechtice v J. H. 0:01:00.87 10 24
Rudolf Matyáš Little Riders 0:00:47.63 3 101
Semerádová Emma POCTA 0:00:55.08 8 46
Semeraková Adéla 0:01:54.92 20 4
Soukup Matěj 0:03:00.72 21 3
Tichá Tereza 0:00:52.76 7 57
Vaněk Matěj Obklady Vaněk 0:00:43.47 2 112
Vencl Martin 0:00:50.29 5 79
Wolf Mirek Beany 0:01:05.94 11 13

2019

Liberec finále - Vesec - 15.09.2019

Bakov nad Jizerou - 07.09.2019

Bakov nad Jizerou [MO] - 07.09.2019

Mladá Boleslav - 01.09.2019

Liberec - 23.06.2019

Malevil - 09.06.2019

Držkov - 01.05.2019

Osečná - 07.04.2019

2018

Liberec finále - Vesec - 16.09.2018

Bakov nad Jizerou - 08.09.2018

Bakov nad Jizerou [MO] - 08.09.2018

Mladá Boleslav - 01.09.2018

Liberec - 24.06.2018

Malevil - 10.06.2018

Držkov - 01.05.2018

Osečná - 15.04.2018

2017

Liberec finále – Vesec - 30.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) - 02.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) [MO] - 02.09.2017

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 26.08.2017

Malevil ( u Jablonného v Podještědí ) - 11.06.2017

Beckov ( u Prahy, Odolená Voda ) - 28.05.2017

Liberec ( Ruprechtice u kapličky ) - 14.05.2017

Držkov ( u Železného Brodu ) - 01.05.2017

Osečná - 16.04.2017

2016

Liberec - finále - 17.09.2016

Bakov - 03.09.2016

Bakov [MO] - 03.09.2016

Mladá Boleslav - 27.08.2016

Malevil - 19.06.2016

Liberec - 11.06.2016

Beckov - 22.05.2016

Osečná - 16.04.2016

2015

Liberec - 26.09.2015

Bakov - 05.09.2015

Bakov [MO] - 05.09.2015

Mladá Boleslav - 29.08.2015

Malevil - 20.06.2015

Doksy - 14.06.2015

Beckov - 24.05.2015

Turnov - 25.04.2015

2014

Stráž pod Ralskem - 20.09.2014

Bakov - 06.09.2014

Mladá Boleslav - 30.08.2014

Doksy - 28.06.2014

Malevil - 21.06.2014

Vesec - 08.05.2014

Beckov - 03.05.2014

Osečná - 13.04.2014

2013

Stráž pod Ralskem - 28.09.2013

Bakov - 14.09.2013

Malevil - 15.06.2013

Vesec II - 08.06.2013

Vesec I - 08.05.2013

Beckov - 04.05.2013

Osečná - 13.04.2013