Přihlásit
Mladá Boleslav - 01.09.2018
Závodník Team Čas Pořadí Body
Lodrová Amelie BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:03:20.42 3 82
Šlosarová Vanessa SKI TEAM LIBEREC 0:03:13.27 2 93
Tichá Tereza Pavoučci Liberec 0:03:22.35 4 71
Tvrzníková Markéta FERROTHERM.cz 0:02:49.29 1 104
Závodník Team Čas Pořadí Body
Kůla Václav Semčice 0:04:25.90 1 101
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bendová Tereza TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:03:51.03 2 95
Cicháková Anna Magdalena BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:04:04.70 5 62
Čižinská Mia 0:04:03.71 4 73
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka 0:03:40.11 1 106
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 0:03:58.99 3 84
Sedláčková Michaela IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:05:19.40 6 51
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dumek Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:04:04.91 11 7
Havel Matěj BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:42.27 7 51
Jelínek Bruno BEKO Bike Race Team 0:03:59.06 9 29
Kudrna Matyáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:23.72 5 73
Kůla Jan 0:05:01.60 16 2
Lodr Oliver TJ AUTO ŠKODA 0:02:57.76 1 117
Mádlík Ondřej BAKAKO Nová Paka 0:04:57.28 15 3
Moulis Lukáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:03:21.11 3 95
Mrklas Štěpán Mihoko Rádlo 0:05:13.88 17 1
Provazník Jakub SDH Maršovice 0:03:48.17 8 40
Sedlák Robin SK Svojkov 0:04:52.95 14 4
Šorf Jakub SK Svojkov 0:03:07.10 2 106
Trávníček Kryštof Ride for fun 0:04:51.82 13 5
Verner Barnabáš VERNERPORC 0:04:20.37 12 6
Vokřínek Matěj CYKLO BENDA 0:03:22.41 4 84
Vokřínek ŠImon BEKO Bike Race Team 0:04:04.48 10 18
Zelený Jakub BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:25.03 6 62
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:06:08.37 5 68
Bohánská Vanesa Rohozec AMULET Team 0:05:47.20 1 112
Čižinská Emma IVAR 0:07:09.61 12 1
Dajčová Amálie BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:05:59.87 4 79
Famfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka 0:06:38.88 9 24
Kussmannová Nelly Bicykl Team Ústí n. L. 0:06:23.73 6 57
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:06:37.70 8 35
Paříková Adéla KOSMOBIKE 0:06:45.40 11 2
Sporyschová Nela Ivar CS Author team 0:05:47.28 2 101
Vernerová Alena IVAR CS AUTHOR TEAM 0:06:30.65 7 46
Vozková Veronika BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:06:44.13 10 13
Zelená Lucie BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:05:53.28 3 90
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bondy Štěpán TJ Auto Škoda MB 0:05:41.22 5 71
Burgermeister Karel TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:06:22.82 8 38
Cichák Mikuláš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:05:48.63 6 60
Fara Jan IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:05:18.74 2 104
Hladík František IVAR CS AUTHOR TEAM 0:05:10.51 1 115
Hoffmann Šimon MOVS SMRZOVKA 0:06:23.33 9 27
Meier Václav IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:05:20.77 3 93
Petrák Tobias Pocta Bike Gallery 0:07:09.86 11 5
Pohořalý Ondra 0:05:41.44 15 1
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 0:06:23.86 10 16
Šalanda Adam SWSL SKI CLUB LUČANY 0:05:28.48 4 82
Tomeš Roman 0:07:24.72 14 2
TRLLO Lukáš BAKAKO Nová Paka 0:07:20.88 13 3
Třeska Lukáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:06:15.25 7 49
Veselý Tobiáš Bike & Ski Bakajda 0:07:12.67 12 4
Závodník Team Čas Pořadí Body
Burgermeisterová Lucie TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:10:37.94 4 74
Frydrychová Karolína TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:10:16.68 1 107
Hiklová Kateřina Kosmosbikes Mladá Boleslav 0:11:33.54 6 52
Kněbortova Barbora SKIracingMB 0:11:08.97 5 63
Kyselová Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:10:35.75 2 96
Pokorná Adélka BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:12:47.10 7 41
Stránská Adéla IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:10:35.96 3 85
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beran Martin IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:12:51.13 17 3
Berka Tadeáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:11:18.03 12 8
Gorog Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:12:03.29 14 6
Hataš David Rohozec Amulet 0:11:04.71 9 31
Horák Adam BEKO Bike Race Team 0:09:48.83 3 97
Jelínek Ondřej BEKO Bike Race Team 0:11:03.05 8 42
John Antonín IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:09:24.54 1 119
John Eduard IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:09:46.15 2 108
Jungwirth Štěpán DUKLA Liberec 0:09:57.78 4 86
Kolajta Adam IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:10:37.26 6 64
Königsmark Jan CYKLOKROS MILOVICE 0:12:40.38 16 4
Kučera Radim BEKO Bike Race Team 0:11:15.56 11 9
Kudrna Tomáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:11:12.49 10 20
Mádlík Vojtěch BAKAKO Nová Paka 0:13:47.56 19 1
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:10:50.77 7 53
Stránský Jiří STPA 0:12:11.73 15 5
Uhlík Michal STPA 0:13:17.61 18 2
Veselý Vilém IVAR CS AUTHOR TEAM 0:11:42.40 13 7
Voborník Filip IVAR CS AUTHOR TEAM 0:10:18.38 5 75
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beranová Jana IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:15:42.31 6 55
Dlouhá Aneta IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:14:23.38 1 110
Nováková Valerie SKIracingMB 0:18:38.97 10 11
Rajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM 0:14:46.23 2 99
Sedláčková Veronika IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:15:35.46 5 66
Strakatá Vendula DUKLA Praha 0:15:20.45 4 77
Václavů Martina IVAR CS AUTHOR TEAM 0:16:20.42 8 33
Volejníková Natalie BEKO Bike Race Team 0:15:00.08 3 88
Volejníková Nikola BEKO Bike Race Team 0:15:49.07 7 44
Vyhnisová Viktorie Ivar CS Author Team 0:17:34.74 9 22
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:13:23.47 1 112
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:13:57.86 2 101
Havelka Matěj IVAR CS AUTHOR TEAM 0:15:01.24 7 46
Hoffmann Ondřej MOVS SMRZOVKA 0:16:41.42 12 1
Horák Martin BECO Bike Racing Team 0:15:43.12 11 2
Hradiský Zdeněk IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:13:58.10 3 90
Kratochvíl Václav TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:14:20.05 5 68
Kristl Lukáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:15:19.76 9 24
Meier Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:14:32.58 6 57
Melichar Josef Ivar-CS Author Team 0:15:27.05 10 13
Pekař Matěj IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:14:07.05 4 79
Polák Matyáš KC Kooperativa 0:15:12.90 8 35
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hladíková Kateřina Ivar-CS Author Team 0:16:44.61 1 103
Nováková Karla Jaroslav Kulhavy Cycling Team 0:19:30.26 2 92
Staňková Aneta Bakako Nová Paka 0:22:30.25 3 81
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 0:17:08.56 4 74
Čermák Voel IVAR CS 0:16:50.99 3 85
Hroch Vítek BEKO Bike Racing Team 0:17:29.96 6 52
Ježek Václav IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:15:35.44 1 107
Krásný Ondra KSM Hrádek 0:16:17.35 7 41
Mádlík Petr BAKAKO Nová Paka 0:17:18.80 5 63
Rozsypal Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:15:35.95 2 96
Závodník Team Čas Pořadí Body
Benda Tadeáš TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:00:39.97 5 64
Dlouhý Matyáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:00:26.38 1 108
Doležalová Nahtaly 0:00:36.68 4 75
Dumek Václav Bitters Superior Cyklofit team 0:00:35.49 3 86
Kolomazník Josef Dýně Racing Club 0:00:41.32 6 53
Mrklas Mikuláš MIHOKORADLO 0:00:42.62 7 42
Pánková Johanka Kněžmost 0:00:47.26 8 31
Tichá Tereza 0:00:33.42 2 97

2019

Liberec finále - Vesec - 15.09.2019

Bakov nad Jizerou - 07.09.2019

Bakov nad Jizerou [MO] - 07.09.2019

Mladá Boleslav - 01.09.2019

Liberec - 23.06.2019

Malevil - 09.06.2019

Držkov - 01.05.2019

Osečná - 07.04.2019

2018

Liberec finále - Vesec - 16.09.2018

Bakov nad Jizerou - 08.09.2018

Bakov nad Jizerou [MO] - 08.09.2018

Mladá Boleslav - 01.09.2018

Liberec - 24.06.2018

Malevil - 10.06.2018

Držkov - 01.05.2018

Osečná - 15.04.2018

2017

Liberec finále – Vesec - 30.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) - 02.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) [MO] - 02.09.2017

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 26.08.2017

Malevil ( u Jablonného v Podještědí ) - 11.06.2017

Beckov ( u Prahy, Odolená Voda ) - 28.05.2017

Liberec ( Ruprechtice u kapličky ) - 14.05.2017

Držkov ( u Železného Brodu ) - 01.05.2017

Osečná - 16.04.2017

2016

Liberec - finále - 17.09.2016

Bakov - 03.09.2016

Bakov [MO] - 03.09.2016

Mladá Boleslav - 27.08.2016

Malevil - 19.06.2016

Liberec - 11.06.2016

Beckov - 22.05.2016

Osečná - 16.04.2016

2015

Liberec - 26.09.2015

Bakov - 05.09.2015

Bakov [MO] - 05.09.2015

Mladá Boleslav - 29.08.2015

Malevil - 20.06.2015

Doksy - 14.06.2015

Beckov - 24.05.2015

Turnov - 25.04.2015

2014

Stráž pod Ralskem - 20.09.2014

Bakov - 06.09.2014

Mladá Boleslav - 30.08.2014

Doksy - 28.06.2014

Malevil - 21.06.2014

Vesec - 08.05.2014

Beckov - 03.05.2014

Osečná - 13.04.2014

2013

Stráž pod Ralskem - 28.09.2013

Bakov - 14.09.2013

Malevil - 15.06.2013

Vesec II - 08.06.2013

Vesec I - 08.05.2013

Beckov - 04.05.2013

Osečná - 13.04.2013