Přihlásit
Bakov nad Jizerou - 08.09.2018
Závodník Team Čas Pořadí Body
Blažková Barbora Bakajda 0:02:20.13 7 52
Čadilová Klára Čača team 0:02:23.61 9 30
Černá Zuzana CYKLO Modlibov 0:05:37.14 17 2
Dohalská Alena 0:02:34.78 13 6
Dvořáčková Anna 0:02:33.95 12 7
Gondová Amálie 0:02:04.08 2 107
Hrubá Eliška 0:03:03.87 15 4
Jagriková Aneta 0:03:37.67 16 3
Lodrová Amelie BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:02:19.47 6 63
Najmanová Nella 0:02:26.93 11 8
Rysová Kateřina 0:02:20.74 8 41
Šlosarová Vanessa SKI TEAM LIBEREC 0:02:26.77 10 19
Špačková Karla Úvaly 0:02:51.02 14 5
Tichá Tereza Pavoučci 0:02:05.36 3 96
Tíkalová Magdalena 0:02:13.82 5 74
Tvrzníková Markéta FERROTHERM.cz 0:02:01.77 1 118
Volfová Nela Kajak Klub Brandýs nad Labem 0:02:13.17 4 85
Vyšohlíd Eliška 0:07:40.48 18 1
Závodník Team Čas Pořadí Body
Blažek František Bakajda 0:02:05.62 4 87
Bulíř Hubert 0:02:11.13 8 43
Dlouhý Matyáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:02:14.64 10 21
Dumek Václav BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:02.92 2 109
Fatka Jakub Pocta 0:02:12.11 9 32
Fiala David 0:02:30.24 14 7
Fiala Tomáš 0:02:22.70 12 9
Horák Josef 0:03:00.68 19 2
Jirák Richard 0:02:05.09 3 98
Kaltman Jakub Ústí nad Labem 0:01:49.15 1 120
Klaudy Jakub 0:02:55.88 17 4
Melša Petr 0:02:54.49 16 5
Nedvěd Tomáš 0:02:06.44 5 76
Palounek Ondřej 0:02:10.21 7 54
Procházka Jiříček 0:04:20.83 20 1
Skuba Jaromír HAVEN 0:02:07.33 6 65
Soukol Jiří 0:02:48.79 15 6
Štěpánek Jáchym Bike & Ski Bakajda 0:02:56.71 18 3
Vencl Martin 0:02:22.35 11 10
Vepřek Filip 0:02:29.85 13 8
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bártová Eliška 0:04:22.17 14 2
Bendová Tereza TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:02:56.07 2 104
Bulířová Nina 0:04:05.39 11 5
Cicháková Anna Magdalena Cycology North Bike Club 0:03:22.01 5 71
Černá Kristýna 0:04:24.32 15 1
Čižinská Mia 0:03:04.02 3 93
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka 0:03:09.30 4 82
Havelková Bára CYKLO Modlibov 0:03:28.71 6 60
Knoblochová Kristýna IVAR CS AUTHOR TEAM 0:03:32.58 7 49
Kohoutová Kateřina Triatlon MB 0:04:06.23 12 4
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 0:02:53.89 1 115
Patkaňová Veronika Piráti 0:03:54.15 9 27
Sedláčková Michaela IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:03:59.15 10 16
Tvrzníková Magdaléna FERROTHERM.cz 0:04:09.13 13 3
Zemanová Rozálie Bicykl Team Ústí nad Labem 0:03:37.06 8 38
Závodník Team Čas Pořadí Body
Benda Stanislav EXPRES CZ TUFO Team Kolín 0:02:28.94 2 120
Cervinek Vojtech 0:03:17.54 14 18
Černý Filip CYKLO Modlibov 0:03:19.99 16 16
Černý Viktor LAWI 0:02:43.64 7 65
Drápal David 0:04:22.14 30 2
Dumek Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:42.68 5 87
Fatka Felix POCTA 0:03:13.14 12 20
Jagrik Jan 0:04:05.35 26 6
Jelínek Bruno BEKO Bike Race Team 0:03:11.41 11 21
Kněbort Vojtěch SKIracingMB 0:03:42.44 20 12
Kudrna Matyáš Cycology North Bike Club 0:02:36.16 4 98
Kůla Jan 0:04:14.21 27 5
Lodr Oliver TJ AUTO ŠKODA 0:02:23.51 1 131
Mádlík Ondřej BAKAKO Nová Paka 0:03:25.57 19 13
Moulis Lukáš Ivar CS Author Team 0:02:43.30 6 76
Mrklas Štěpán Mihoko Rádlo 0:04:21.60 29 3
Najman Marek 0:03:22.54 17 15
Novák Tomáš 0:03:14.38 13 19
Ochrana Matyáš 0:04:00.91 24 8
Sedláček Mikuláš CykloŠauer 0:03:43.71 21 11
Svoboda Martin Peťas Team 0:03:18.51 15 17
Šorf Jakub SK Svojkov 0:02:30.84 3 109
Trávníček Kryštof Ride for fun 0:03:47.73 23 9
Trs Matěj Avast šauer 0:03:23.38 18 14
Urbanec Čeněk 0:04:19.66 28 4
Vacek Matěj Lucifers 0:04:23.47 31 1
Velich Ondřej ESA z PRALESA 0:03:46.72 22 10
Vokřínek Matěj TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 0:02:57.23 9 43
Vokřínek ŠImon BEKO Bike Race Team 0:03:02.85 10 32
Vondráček David 0:04:04.75 25 7
Zelený Jakub Bitters Superior Cyklolive Team 0:02:48.41 8 54
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:07:59.62 2 108
Bohánská Vanesa Rohozec Amulet Team 0:07:42.05 1 119
Budíčková Eliška CK 1967 Č. Kamenice 0:08:45.68 11 9
Čižinská Emma IVAR 0:09:37.34 14 6
Dajčová Amálie Cycology North Bike Club 0:08:19.47 6 64
Famfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka 0:08:09.75 5 75
Hájková Sofie IVAR CS AUTHOR TEAM 0:08:39.41 9 31
Havlová Nela 0:11:12.05 18 2
Jarešová Julie Rohozec Amulet Team 0:10:23.37 15 5
Kolajtová Pavlína 0:08:51.14 12 8
Kunčíková Magdalena Sportovní Academie ŠM 0:10:31.70 16 4
Kussmannová Nelly Bicykl Team Ústí nad Labem 0:08:43.05 10 20
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:08:36.76 8 42
Paříková Adéla TJ Škoda-auto 0:08:07.89 4 86
Petrová Barbora 0:10:59.61 17 3
Picková Adéla 0:11:13.34 19 1
Sporyschová Nela Ivar CS Author team 0:08:06.00 3 97
Vozková Veronika BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:08:58.68 13 7
Zelená Lucie Bitters Superior Cyklolive Team 0:08:31.93 7 53
Závodník Team Čas Pořadí Body
Andrt Vojtěch 0:09:11.50 22 9
Beneš Adam Cycology North Bike Club 0:08:38.55 18 13
Bondy Štěpán Cycology North Bike Club 0:07:30.64 6 75
Bradáč Michal DUKLA Praha 0:07:29.10 5 86
Burgermeister Karel TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:08:39.29 19 12
Cichák Mikuláš Cycology North Bike Club 0:07:49.38 9 42
Fara Jan Ivar Author Team 0:07:25.48 3 108
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:08:40.08 20 11
Hataš Tomáš Rohozec amulet team 0:08:05.21 12 19
Havelka Ondřej CYKLO Modlibov 0:10:37.55 26 5
Havlíček Adam Dukla Praha 0:07:15.21 2 119
Hladík František IVAR CS AUTHOR TEAM 0:07:09.65 1 130
Hoffmann Šimon MOVS SMRZOVKA 0:07:48.34 8 53
Jachek Filip 0:10:38.90 27 4
Jelínek Lukáš LYKO KLUB Prachatice 0:07:51.68 11 20
Kaltman Petr Ústí nad Labem 0:10:24.36 25 6
Kampík Prokop ROHOZEC 0:09:36.40 23 8
Knobloch Adam IVAR CS AUTHOR TEAM 0:07:27.94 4 97
Meier Václav Ivar Author CS Team 0:07:33.54 7 64
Meuchar Martin 0:08:36.22 16 15
Novák Vojtěch SkiracingMB 0:07:50.01 10 31
Ochrana David 0:10:48.76 29 2
Petr Matyáš 0:10:42.16 28 3
Strakatý Šimon DUKLA Praha 0:08:35.76 15 16
Šlambor Martin WPC Sport Team 0:08:32.49 14 17
Trejtnar Jonáš BAKAJDA 0:08:09.84 13 18
TRLLO Lukáš BAKAKO Nová Paka 0:09:04.04 21 10
Třeska Lukáš Cycology North Bike Club 0:08:37.02 17 14
Vojtíšek Toník NOSWISS BAKOV 0:13:15.17 30 1
Zelenka Aleš ZP Cyklo Proofy Corratec 0:10:22.55 24 7
Závodník Team Čas Pořadí Body
Austová Tereza Aktivit Bike Team 0:09:24.43 12 6
Burgermeisterová Lucie TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:08:29.82 5 73
Černá Jolana LAWI 0:11:07.08 15 3
Frydrychová Karolína TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:08:21.04 4 84
Hiklová Kateřina TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:08:36.63 7 51
Hovorková Simona Bicykl Kříž Team Ústí n. L. 0:09:00.54 9 29
Jachková Sofie 0:10:58.32 14 4
Jelínková Nicol Express CZ SCOTT TEAM Kolín 0:08:08.30 3 95
Jůnová Nela Lyko klub Prachatice 0:08:35.62 6 62
Kasalová Šárka Bakajda 0:11:27.93 17 1
Kněbortova Barbora SKIracingMB 0:08:38.00 8 40
Kolářová Babeta TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:07:47.71 1 117
Petrof Johana BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:09:08.10 10 18
Pokorná Adélka BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:10:01.49 13 5
Soukupová Lucie CK 1967 Česká Kamenice 0:09:13.02 11 7
Stránská Adéla IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:08:05.39 2 106
Vetešníková Ester 0:11:07.22 16 2
Závodník Team Čas Pořadí Body
Aleš Daniel 0:10:57.65 34 2
Andrt Štěpán 0:14:32.29 23 13
Beran Martin Ivar CS Author Team 0:14:47.67 25 11
Berka Tadeáš Cycology North Bike Club 0:13:28.77 17 19
Bursa Filip LYKO KLUB Prachatice 0:11:03.51 2 124
Dlouhý Matouš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:15:22.64 29 7
Dörner Jakub SK Svojkov Haven Team 0:15:57.25 33 3
Hanuš František POCTA 0:10:49.64 1 135
Hataš David Rohozec amulet team 0:12:27.37 10 36
Hendrich Daniel Maximus Expres CZ - Scott Team Kolín 0:11:03.75 3 113
Horák Adam BEKO Bike Race Team 0:11:57.61 8 58
Hrdina Josef Horní Počernice 0:14:52.88 26 10
Jelínek Ondřej BEKO Bike Race Team 0:13:50.83 19 17
John Antonín IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:11:36.73 6 80
John Eduard IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:11:57.97 9 47
Jungwirth Štěpán DUKLA Liberec 0:11:29.02 5 91
Kolajta Adam IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:12:49.41 11 25
Königsmark Jan CYKLOKROS MILOVICE 0:13:54.86 21 15
Kučera Radim BEKO Bike Race Team 0:13:02.67 12 24
Kudrna Tomáš Cycology North Bike Club 0:13:08.57 13 23
Kult Matěj 0:15:53.34 32 4
Kysela Matěj BSB Bakajda 0:15:52.84 31 5
Lisý Vít EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 0:11:10.61 4 102
Mádlík Vojtěch BAKAKO Nová Paka 0:15:44.09 30 6
Mareček Jan Kněžmost 0:14:55.84 27 9
Marek Miki Dukla Praha 0:14:32.14 22 14
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:13:09.41 14 22
Ochrana Filip 0:11:11.68 35 1
Orság Kryštof EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 0:13:43.14 18 18
Pícha Vojtěch BBRacing 0:13:25.87 16 20
Šulc Tomáš Bakov nad Jizerou 0:14:45.82 24 12
Veselý Vilém IVAR CS AUTHOR TEAM 0:13:13.89 15 21
Vítek Vítek 0:15:01.26 28 8
Voborník Filip IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:11:46.50 7 69
Zeman Jakub Bicykl Team Ústí nad Labem 0:13:52.22 20 16
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beranová Jana Ivar CS Author Team 0:12:42.14 11 7
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 0:12:20.00 8 40
Königsmarková Alena CYKLOKROS MILOVICE 0:15:29.88 16 2
Kovaříková Iva Bicykl team Ústí n. O. 0:11:13.27 1 117
Kunčíková Ella Bike klub Spindl 0:12:48.57 12 6
Nováčková Anežka Bike & Ski Bakajda 0:19:30.94 17 1
Nováková Valerie Bike team Špindlerův Mlýn 0:13:21.46 13 5
Sedláčková Veronika IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:12:00.51 5 73
Stehlíková Tereza Bicykl team Ústí n. O. 0:12:21.98 9 29
Strakatá Vendula DUKLA Praha 0:11:30.79 4 84
Trllová Šárka BAKAKO Nová Paka 0:15:13.89 15 3
Václavů Martina IVAR CS AUTHOR TEAM 0:12:11.67 6 62
Viková Hanka Dukla Praha 0:11:24.76 2 106
Volejníková Natalie Beko Bike 0:11:27.87 3 95
Volejníková Nikola Beko Bike 0:12:17.01 7 51
Vopršalová Kateřina BAKAKO Nová Paka 0:15:00.81 14 4
Vyhnisová Viktorie Ivar CS Author Team 0:12:40.23 10 18
Závodník Team Čas Pořadí Body
Arnold Adam HAVEN 0:17:09.12 7 55
Bartoš Karel TJ Lokomotiva Nymburk 0:20:15.46 16 6
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:15:33.40 1 121
Bradáč Adam DUKLA Praha 0:15:33.55 2 110
Dohalský Leoš 0:21:13.86 19 3
Havel Marek Beko Bike Club 0:20:18.86 17 5
Havelka Matěj IVAR CS AUTHOR TEAM 0:17:20.49 9 33
Hoffmann Ondřej MOVS 0:18:26.98 14 8
Horák Martin BECO Bike Racing Team 0:19:50.81 15 7
Hradiský Zdeněk IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:16:35.47 6 66
Kratochvíl Václav TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:15:54.41 4 88
Kristl Lukáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:17:51.44 11 11
Meier Tomáš Ivar Author CS Team 0:17:19.99 8 44
Minařík Adam 0:17:56.84 20 2
Paulus František Bakako Nová Paka 0:17:29.40 10 22
Pekař Matěj IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:15:54.80 5 77
Selvek Vojtěch BAKAKO Nová Paka 0:18:17.35 13 9
Severyn Richard BECO Bike Racing Team 0:17:59.47 12 10
Schwarz Pepa Slunečná 0:18:32.31 21 1
Smejkal Adam Ivar CS Author Team 0:15:35.77 3 99
Sulc Filip Bakov nad jizerou 0:20:19.11 18 4
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dostálová Anna LYKO KLUB Prachatice 0:22:37.05 2 95
Jeřábková Bára IVAR CS Author Team 0:24:16.78 5 62
Kolářová Justýna Dukla Praha 0:22:40.15 3 84
Kovaříková Iva Bicykl Kříž Team Ústí n. L. 0:22:40.15 4 73
Marková Adéla Dukla Praha 0:22:36.53 1 106
Staňková Aneta Bakako Nová Paka 0:26:03.29 6 51
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 0:26:35.59 4 81
Bělka Lukáš Aktivit Bike team 0:27:46.77 9 26
Čermák Voel IVAR CS 0:26:58.29 5 70
Černý Patrik SK VELO Praha 0:28:08.09 11 4
Franc Marek Cyklo Benda team 0:27:28.00 8 37
Hovorka Daniel Bicykl Kříž Team Ústí n. L. 0:27:49.49 10 15
Hroch Vítek BEKO Bike Racing Team 0:27:27.60 7 48
Krásný Ondra KSM Hrádek 0:29:26.64 13 2
Kuba Jakub BikeClinikTeam 0:28:28.01 12 3
Mádlík Petr BAKAKO Nová Paka 0:26:58.68 6 59
Pařez Tomáš Express CZ SCOTT TEAM Kolín 0:24:44.19 3 92
Rozsypal Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:24:38.89 2 103
Šulc Adam BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:31:07.91 14 1
Vencl Libor Eleven Mercede-Benz Mitas team 0:24:10.71 1 114
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bártová Magdaléna 0:00:41.83 2 108
Čtyroká Ema 0:01:07.46 9 31
Doležalová Nahtaly 0:00:44.35 3 97
Fryntová Josefína 0:01:14.48 15 5
Hodboďová Anna 0:01:13.74 13 7
Klacková Alžběta 0:01:15.26 16 4
Knesplová Eliška 0:01:09.24 11 9
Kojzarová Markéta Ferrotherm 0:00:56.69 6 64
Kožíšková Veronika 0:01:11.98 12 8
Králová Amálie 0:01:05.32 8 42
Mázdrová Viktorka NaViTo Team 0:01:08.25 10 20
Meierová Karolína IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:01:18.74 18 2
Myšková Aneta 0:01:17.39 17 3
no name 539 0:01:01.77 7 53
Nováková Tereza CYKLO SAUER 0:01:14.01 14 6
Sajdlová Lucie Bike Západní 0:00:53.99 5 75
Šauerová Amálie Avast-CykloŠauer 0:01:47.01 19 1
Tichá Tereza 0:00:38.19 1 119
Vokřínková Anežka TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 0:00:52.34 4 86

2020

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 20.09.2020

Tanvald /2/ - 13.09.2020

Bakov nad Jizerou - 05.09.2020

Liberec - Ruprechtice - 19.07.2020

Mimoň - 18.07.2020

Tanvald - 11.07.2020

Malevil - 14.06.2020

2019

Liberec finále - Vesec - 15.09.2019

Bakov nad Jizerou - 07.09.2019

Bakov nad Jizerou [MO] - 07.09.2019

Mladá Boleslav - 01.09.2019

Liberec - 23.06.2019

Malevil - 09.06.2019

Držkov - 01.05.2019

Osečná - 07.04.2019

2018

Liberec finále - Vesec - 16.09.2018

Bakov nad Jizerou - 08.09.2018

Bakov nad Jizerou [MO] - 08.09.2018

Mladá Boleslav - 01.09.2018

Liberec - 24.06.2018

Malevil - 10.06.2018

Držkov - 01.05.2018

Osečná - 15.04.2018

2017

Liberec finále – Vesec - 30.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) - 02.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) [MO] - 02.09.2017

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 26.08.2017

Malevil ( u Jablonného v Podještědí ) - 11.06.2017

Beckov ( u Prahy, Odolená Voda ) - 28.05.2017

Liberec ( Ruprechtice u kapličky ) - 14.05.2017

Držkov ( u Železného Brodu ) - 01.05.2017

Osečná - 16.04.2017

2016

Liberec - finále - 17.09.2016

Bakov - 03.09.2016

Bakov [MO] - 03.09.2016

Mladá Boleslav - 27.08.2016

Malevil - 19.06.2016

Liberec - 11.06.2016

Beckov - 22.05.2016

Osečná - 16.04.2016

2015

Liberec - 26.09.2015

Bakov - 05.09.2015

Bakov [MO] - 05.09.2015

Mladá Boleslav - 29.08.2015

Malevil - 20.06.2015

Doksy - 14.06.2015

Beckov - 24.05.2015

Turnov - 25.04.2015

2014

Stráž pod Ralskem - 20.09.2014

Bakov - 06.09.2014

Mladá Boleslav - 30.08.2014

Doksy - 28.06.2014

Malevil - 21.06.2014

Vesec - 08.05.2014

Beckov - 03.05.2014

Osečná - 13.04.2014

2013

Stráž pod Ralskem - 28.09.2013

Bakov - 14.09.2013

Malevil - 15.06.2013

Vesec II - 08.06.2013

Vesec I - 08.05.2013

Beckov - 04.05.2013

Osečná - 13.04.2013