Přihlásit
Malevil - 15.06.2013
Závodník Team Čas Pořadí Body
Burešová Pavla Fincentrum 0:00:40 8 17
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:00:28 3 57
Hübnerová Laura 0:00:29 4 46
Kolářová Babeta TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:00:21 1 109
Kolmanová Adéla 0:00:25 2 78
Ptáčková Tereza 0:00:34 6 29
Součková Amélie Bikeclinic junior team 0:01:23 9 11
Šrůtková Ela 0:00:36 7 23
Vobrová Linda MAGIC BIKE TEAM 0:00:31 5 35
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bauštein Jakub 0:00:52 8 22
Belda Vojtěch 0:00:46 7 28
Beran Jaroslav 0:00:52 9 16
Bureš Lukáš Fincentrum 0:00:24 2 83
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:00:52 10 10
H. Hugo Junior Bikeranch team 0:00:53 11 4
Janata Jeník 0:00:24 1 114
Michal Jakub IVT tepelná čerpadla 0:01:27 14 1
Patka Marek 0:00:55 13 2
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 0:00:29 4 51
Rydval Adam 0:00:28 3 62
Stromský Ondřej 0:00:54 12 3
Šlambor Martin WPC Sport Team 0:00:39 6 34
Vilém Štěpán 0:00:39 5 40
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beránková Žofie 0:03:21 13 7
Bradnová Magdaléna 0:03:04 11 9
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 0:02:31 7 33
Dobiasova Rebeka 0:03:45 18 2
Farská Tereza 0:04:25 19 1
Horáková Amálie ČKS SKI Jilemnice 0:02:31 8 27
Janatová Zdeňka 0:01:58 1 119
Jedličková Nela 0:02:48 9 21
Jeklová Vanda 0:02:57 10 15
Kuchařová Evelína 0:03:33 17 3
Kyselová Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:02:23 4 56
Langerová Adéla 0:03:27 16 4
Rajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM 0:02:16 3 67
Spalová Sofie 0:03:24 15 5
Šlamborová Lucie WPC Sport Team 0:02:25 5 45
Šmejkalová Tereza 0:03:22 14 6
Tůmová Martina 0:02:31 6 39
Vlková Hanka 0:02:10 2 88
Vyhnisová Viktorie Ivar CS Author Team 0:03:13 12 8
Závodník Team Čas Pořadí Body
Balatka Lukáš 0:01:56 1 129
Bartoš Vojtěch 0:04:10 28 2
Bradna Vítek 0:02:18 9 31
Brázda Jim 0:04:24 29 1
Dlask Marek Topforex Lapierre 0:02:23 12 18
Dušek Jakub 0:02:00 2 98
Ehrenberger Lukáš 0:02:33 18 12
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:02:04 4 66
Hradecký Tomáš 0:02:19 10 25
Hübner Richard 0:02:21 11 19
Jungwirth Štěpán DUKLA Liberec 0:02:28 15 15
Klausch Luis Bertsdorf SV 0:02:04 3 77
Klust Jan 0:02:24 13 17
Kříž Samuel 0:02:48 20 10
Lubas Jan 0:02:10 6 49
Luxemburk Daniel 0:03:44 27 3
Michal Tomáš IVT tepelná čerpadla 0:02:15 8 37
Patka Kryštof 0:02:29 16 14
Paulík Lukáš 0:02:24 14 16
Pávek Lukáš BEKO Bike Race Team 0:02:40 19 11
Podstata Jan 0:03:12 23 7
Schovanec Jan 0:02:09 5 55
Stromský Vít 0:02:32 17 13
Stýblo Tobiáš 0:03:36 26 4
Šrůtek Bruno 0:03:28 24 6
Štencl Vojtěch 0:03:30 25 5
Trojan Vojtěch Turbosnails 0:02:54 21 9
Tůma Vojtěch 0:02:12 7 43
Voplakal Ondřej 0:03:07 22 8
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bulišová Anna 0:09:18 13 6
Culdrová Jana 0:09:11 12 7
Dlasková Vanda Lawi Author Team 0:05:38 1 118
Dušková Kateřina TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda 0:06:45 6 38
Kareisová Jana 0:06:44 5 44
Krinwaldová Lucie 0:06:34 4 55
Kuchařová Pavlína BSK Racing juniors 0:07:21 8 26
Langová Eliška 0:09:44 15 4
Nacova Stefanija 0:13:24 17 2
Petráková Natálie 0:06:27 3 66
Rozsypalová Adéla IVAR CS Author Team 0:07:02 7 32
Ryšavá Adéla 0:09:05 11 8
Spalová Sára 0:09:21 14 5
Trojanová Marie 0:07:40 9 20
Tůmová Aneta 0:08:22 10 14
Tůmová Lucie 0:06:05 2 87
Vaškovská Michalka ČKL Harrachov x:xx:xx 18 1
Vilémová Eliška 0:10:30 16 3
Závodník Team Čas Pořadí Body
Abrt Fabián 0:07:37 15 15
Abrt Jan 0:10:20 29 1
Balatka Martin 0:06:16 4 66
Belda Adam 0:07:21 13 17
Böhm Matyáš 0:08:15 19 11
Buriánek Ondřej 0:08:40 22 8
Cepník Jiří 0:09:20 26 4
Čermák Jan KC Kooperativa 0:08:54 23 7
Čermák Ondřej DUKLA 0:06:24 5 55
Dobias Simon 0:08:04 17 13
Dolejš Lukáš 0:06:53 11 19
Farský Jakub 0:07:15 12 18
Hanzal Kryštof 0:06:53 10 25
Hromádko Matěj 0:08:10 18 12
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:06:31 6 49
Ježek Václav IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:05:27 1 129
Jungwirth František DUKLA Liberec 0:07:28 14 16
Korytar Matyáš 0:09:35 27 3
Král Kryštof Sokol Veltěž 0:06:42 8 37
Kubín Matěj 0:06:02 3 77
Lank Andreas 0:07:46 16 14
Luxemburk Filip 0:08:39 21 9
Olyšar Adam 0:09:20 25 5
Olyšar Jan 0:10:17 28 2
Petrášek Martin 0:08:20 20 10
Souček Jakub 0:06:33 7 43
Stýblo Adam 0:09:08 24 6
Štencl Ondřej 0:06:51 9 31
Šurík Jakub AGENCY Transport 0:06:00 2 98
Závodník Team Čas Pořadí Body
Caldrová Eva 0:11:31 11 1
Dvorská Karolína 0:11:25 10 7
Klausch Emma 0:10:49 9 13
Kolářová Justýna Dukla Praha 0:08:31 3 59
Koptová Amálka 0:10:03 7 25
Kyselová Adéla IVAR CS AUTHOR TEAM 0:08:30 2 80
Langová Alžběta 0:10:33 8 19
Meuchanová Helena 0:08:57 4 48
Mišoňová Veronika Sokol Veltěž 0:09:07 5 37
Šindelářová Hana 0:09:35 6 31
Zemanová Kristýna 0:08:00 1 111
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bělka Lukáš Aktivit Bike team 0:10:15 18 5
Doležal Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:08:04 3 70
Dvořák Vojtěch 0:08:57 10 18
Hanyk Roman 0:10:24 19 4
Horyna Matěj 0:09:24 15 8
Hudák Jakub FC Slovan Liberec 0:09:16 12 11
Kubín Tomáš 0:08:46 7 36
Lamperk Kuba 0:10:00 17 6
Matějka Ondřej 0:09:16 13 10
Mikuláštík Matěj 0:10:39 20 3
Müller Mirek 0:09:06 11 12
Pařík Vojtěch 0:08:04 4 59
Rozsypal Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:08:56 9 24
Samec Michal 0:08:02 2 91
Schovanec Jaroslav 0:08:52 8 30
Spal Samuel 0:12:25 21 2
Stránský Matěj IVAR CS - AUTHOR Team 0:07:59 1 122
Šindelář Jan 0:08:29 5 48
Vakoč Martin 0:08:39 6 42
Vik Matěj Bikeclinic Junior Team 0:09:42 16 7
Voplakal Martin 0:12:56 22 1
Votoček Matyáš 0:09:20 14 9
Závodník Team Čas Pořadí Body
Abrahamová Zuzana 0:14:29 9 11
Daňková Kateřina IVAR CS - AUTHOR Team 0:10:47 2 78
Džerengová Sabina 0:11:28 5 35
Jedlánková Martina 0:10:47 3 57
Kareisová Ludmila 0:12:25 6 29
Křemenová Natálie 0:11:07 4 46
Mišoňová Magdalena 0:10:29 1 109
Novotná Dora 0:13:36 8 17
Švarcová Kristina 0:13:22 7 23
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bacílek Jakub 0:14:24 8 21
Daněk Jakub IVAR CS - AUTHOR Team 0:13:43 5 39
Hanyk Michal 0:14:24 9 15
Heteleiš Petr 0:15:06 11 3
Hladík Josef 0:12:31 1 113
Hnik Jakub 0:12:34 2 82
Ježek Tomáš 0:12:37 3 61
Kopt Jakub 0:14:23 7 27
Maroul Tomáš 0:13:30 4 50
Novák Pavel 0:18:08 13 1
Sixta Ondřej 0:16:10 12 2
Vykypěl Matouš 0:14:27 10 9
Vykypěl Šimon 0:14:03 6 33
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beránková Alžběta 0:17:05 11 1
Čermáková Sára 0:13:35 4 48
Kubátová Dominika 0:12:40 1 111
Lamberková Linda 0:16:10 9 13
Podskalská Anna 0:13:40 5 37
Prýmková Markéta 0:15:59 8 19
Rolencová Vanessa 0:13:43 6 31
Šmejkalová Barbora 0:16:13 10 7
Ungermanová Elizabeth 0:13:10 3 59
Vaníčková Tereza 0:13:05 2 80
Vykypělová Karolína 0:14:11 7 25
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bedrník Matěj 0:14:13 1 106
Bóday Šimon 0:16:43 5 32
Jakoubek Tomáš 0:16:18 4 43
Jílek Ondřej 0:15:06 2 75
Ryšavý Adam 0:17:09 6 26
Vích Michal 0:15:34 3 54

2020

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 20.09.2020

Tanvald /2/ - 13.09.2020

Bakov nad Jizerou - 05.09.2020

Liberec - Ruprechtice - 19.07.2020

Mimoň - 18.07.2020

Tanvald - 11.07.2020

Malevil - 14.06.2020

2019

Liberec finále - Vesec - 15.09.2019

Bakov nad Jizerou - 07.09.2019

Bakov nad Jizerou [MO] - 07.09.2019

Mladá Boleslav - 01.09.2019

Liberec - 23.06.2019

Malevil - 09.06.2019

Držkov - 01.05.2019

Osečná - 07.04.2019

2018

Liberec finále - Vesec - 16.09.2018

Bakov nad Jizerou - 08.09.2018

Bakov nad Jizerou [MO] - 08.09.2018

Mladá Boleslav - 01.09.2018

Liberec - 24.06.2018

Malevil - 10.06.2018

Držkov - 01.05.2018

Osečná - 15.04.2018

2017

Liberec finále – Vesec - 30.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) - 02.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) [MO] - 02.09.2017

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 26.08.2017

Malevil ( u Jablonného v Podještědí ) - 11.06.2017

Beckov ( u Prahy, Odolená Voda ) - 28.05.2017

Liberec ( Ruprechtice u kapličky ) - 14.05.2017

Držkov ( u Železného Brodu ) - 01.05.2017

Osečná - 16.04.2017

2016

Liberec - finále - 17.09.2016

Bakov - 03.09.2016

Bakov [MO] - 03.09.2016

Mladá Boleslav - 27.08.2016

Malevil - 19.06.2016

Liberec - 11.06.2016

Beckov - 22.05.2016

Osečná - 16.04.2016

2015

Liberec - 26.09.2015

Bakov - 05.09.2015

Bakov [MO] - 05.09.2015

Mladá Boleslav - 29.08.2015

Malevil - 20.06.2015

Doksy - 14.06.2015

Beckov - 24.05.2015

Turnov - 25.04.2015

2014

Stráž pod Ralskem - 20.09.2014

Bakov - 06.09.2014

Mladá Boleslav - 30.08.2014

Doksy - 28.06.2014

Malevil - 21.06.2014

Vesec - 08.05.2014

Beckov - 03.05.2014

Osečná - 13.04.2014

2013

Stráž pod Ralskem - 28.09.2013

Bakov - 14.09.2013

Malevil - 15.06.2013

Vesec II - 08.06.2013

Vesec I - 08.05.2013

Beckov - 04.05.2013

Osečná - 13.04.2013