Přihlásit
Osečná - 07.04.2019
Závodník Team Čas Pořadí Body
Lodrová Amelie TJ AUTO ŠKODA 0:00:35.050 1 102
Vokřínková Anežka CYKLO BENDA 0:00:49.070 2 91
Závodník Team Čas Pořadí Body
Benda Tadeáš TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:00:40.730 2 94
Kučmáš Kryštof 0:01:02.420 3 83
Urban Jakub 0:01:18.290 5 61
Vencl Martin 0:00:34.220 1 105
Vokřínek Tomáš Cyklo Benda 0:01:06.280 4 72
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bendová Tereza TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:02:05.820 4 77
Cicháková Anna Magdalena BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:01:50.170 1 110
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka 0:01:51.970 2 99
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 0:01:55.510 3 88
Procházková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:35.290 6 55
Setničková Adéla 0:02:36.940 7 44
Šlosarová Vanessa SKI TEAM LIBEREC 0:03:14.380 9 22
Tichá Tereza Pavoučci Liberec 0:02:34.950 5 66
Tvrzníková Markéta FERROTHERM.cz 0:02:53.210 8 33
Valentová Nela RUPRE 0:03:49.380 10 11
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bárta Tadeáš 0:07:56.160 18 1
Dumek Václav BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:05.160 9 30
Dvořák Matouš CIS Systems 0:02:36.090 5 74
Fingerhútt Boris Praha CCC 0:03:51.320 16 3
Jelínek Bruno BEKO Bike Race Team 0:02:10.330 2 107
Jirák Richard 0:03:28.440 14 5
Juris Šimon BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:11.930 3 96
Klein Adam 0:03:48.860 15 4
Klinger Mikuláš Lučany 0:03:08.950 12 7
Lamač František 0:03:04.390 8 41
Matunák Tobiáš 0:03:02.390 7 52
Penz Radek 0:03:07.920 11 8
Pšenička Jan Dlouhý Most 0:02:16.410 4 85
Rudolf Matyáš Little Riders 0:03:24.560 13 6
Tulach Vojtěch Cyklo Liberec 0:03:06.330 10 19
Urban Tomáš 0:04:39.460 17 2
Vaněk Matěj Obklady Vaněk 0:02:48.290 6 63
Vokřínek ŠImon BEKO Bike Race Team 0:02:04.630 1 118
Závodník Team Čas Pořadí Body
Knoblochová Kristýna IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:03:40.090 4 76
Kučmášová Natálie 0:04:12.630 7 43
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:02:44.550 1 109
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:09.840 3 87
Ptačovská Adélka NORT BIKE CLUB 0:03:53.180 6 54
Sedláčková Michaela IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:05:12.020 8 32
Tvrzníková Magdaléna FERROTHERM.cz 0:05:35.590 9 21
Vernerová Alena IVAR CS AUTHOR TEAM 0:03:03.300 2 98
Wolfová Amálka Beany 0:03:47.510 5 65
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beneš Adam BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:40.340 4 95
Bondy Štěpán TJ Auto Škoda MB 0:03:30.560 2 117
Dlouhý Jonáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:57.270 9 40
Dumek Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:04:20.180 12 17
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:35.570 3 106
Havel Matěj BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:04:45.090 18 11
Honzátko Jiří MS AUTO 0:04:45.690 19 10
Horáček Jáchym Slavia Liberec 0:05:22.580 24 5
Jelínek Jan ZŠ Lučany 0:04:33.690 15 14
Kněbort Vojtěch SKIracingMB 0:05:18.780 23 6
Kodeš Daniel 0:05:06.670 21 8
Kudrna Matyáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:49.070 7 62
Lodr Oliver TJ AUTO ŠKODA 0:03:21.700 1 128
Mádlík Ondřej BAKAKO Nová Paka 0:05:03.710 20 9
Moulis Lukáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:04:12.090 11 18
Oliver Litresits Tour de Ralsko 0:06:20.620 28 1
Provazník Jakub SDH Maršovice 0:04:34.590 16 13
Přenosil Adam BICYK TEAM Ústí nad Labem 0:03:50.940 8 51
Sedlák Robin SK Svojkov 0:05:35.700 25 4
Setnička Štěpán 0:05:08.830 22 7
Šimon Jan 0:05:37.000 26 3
Šorf Jakub SK Svojkov 0:03:42.230 5 84
Tomeš Roman 0:03:42.370 6 73
Trávníček Kryštof Ride for fun 0:06:09.400 27 2
Uher Kryštof Rohozec Amulet Team 0:04:32.590 14 15
Velíšek Matyáš 0:04:42.040 17 12
Vokřínek Matěj CYKLO BENDA 0:04:28.330 13 16
Zelený Jakub BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:04:05.220 10 29
Závodník Team Čas Pořadí Body
Austová Tereza Aktivit bike team 0:11:17.730 6 56
Bohánská Vanesa Rohozec AMULET Team 0:10:42.720 4 78
Dajčová Amálie BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:11:29.950 7 45
Frydrychová Karolína TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:09:31.270 2 100
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:11:01.960 5 67
Kolářová Babeta TJ Auto škoda Mladá Boleslav 0:09:05.100 1 111
Petrof Sofie BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:16:15.550 11 1
Pokorná Adélka BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:11:58.200 9 23
Rudolfová Elisabeth Little Riders 0:12:09.120 10 12
Vozková Veronika BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:11:46.630 8 34
Zelená Lucie BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:10:11.580 3 89
Závodník Team Čas Pořadí Body
Berka Tadeáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:10:25.150 8 54
Burgermeister Karel TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:11:06.780 20 12
Cichák Mikuláš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:09:42.290 3 109
Fara Jan IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:10:19.870 7 65
Fiala Antonín SK Svojkov 0:12:29.060 28 4
Fingerhútt Denis Praha CCC 0:12:31.760 29 3
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:10:37.450 12 20
Hataš Tomáš Rohozec Amulet team 0:10:50.030 16 16
Hoffmann Šimon MOVS SMRZOVKA 0:10:51.180 18 14
Honzátko František MS AUTO 0:12:42.900 30 2
Jelínek Ondřej BEKO Bike Race Team 0:10:49.720 15 17
Jílek David Bicykl team Ústí nad Labem 0:10:00.240 5 87
John Eduard IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:09:03.540 2 120
Knobloch Adam IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:10:34.500 10 32
Kučera Radim BEKO Bike Race Team 0:11:48.310 24 8
Kudrna Tomáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:10:47.590 13 19
Mádlík Vojtěch BAKAKO Nová Paka 0:12:00.510 27 5
Mazáč Mikuláš SWSL SKI CLUB LUČANY NAD NISOU 0:11:51.300 26 6
Meier Václav IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:09:03.170 1 131
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:10:50.320 17 15
Novák Vojtěch SkiracingMB 0:10:51.660 19 13
Penz Adam Osečná 0:11:26.500 22 10
Podhaiský Ondřej TJ AŠ Mladá Boleslav 0:09:48.060 4 98
Polášek Daniel BAKAKO Nová Paka 0:10:34.930 11 21
Ptačovský Ladislav NORT BIKE CLUB 0:11:18.940 21 11
Sárközi Petr Bicykl Team Ústí n. L. 0:10:27.810 9 43
Schafër Josef BECO Bike Racing Team 0:10:17.130 6 76
Šíp David Bitters Superrior CYKLOLIVE team 0:11:51.040 25 7
Trousil Jakub Bicykl team Ústí nad Labem 0:11:26.700 23 9
Třeska Lukáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:10:49.320 14 18
Vlk Ondřej SWSL SKI CLUB LUČANY NAD NISOU 0:14:58.130 31 1
Závodník Team Čas Pořadí Body
Burgermeisterová Lucie TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:14:33.490 2 99
Kněbortova Barbora SKIracingMB 0:15:55.420 6 55
Kořínková Lucie KSM Hrádek 0:18:59.750 10 11
Kuchařová Evelína 0:15:12.510 4 77
Kyselová Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:16:00.480 7 44
Mistrová Vanessa BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:18:01.330 8 33
Nováková Valerie SKIracingMB 0:15:32.700 5 66
Penzová Julie 0:18:18.850 9 22
Sedláčková Veronika IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:12:33.980 1 110
Vyhnisová Viktorie Ivar CS Author Team 0:14:45.580 3 88
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:11:36.560 2 114
Cechl Štěpán 0:20:26.470 21 5
Dlouhý Matouš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:22:50.540 24 2
Dlouhý Vojtěch SWSL SKI CLUB LUČANY NAD NISOU 0:17:44.740 17 9
Dörner Jakub SK Svojkov Haven Team 0:19:02.660 19 7
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:11:36.310 1 125
Hataš David Rohozec Amulet 0:16:15.170 15 11
Horák Adam BEKO Bike Race Team 0:14:39.600 9 37
Horák Martin BECO Bike Racing Team 0:13:39.640 7 59
John Antonín IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:13:32.740 6 70
Kolajta Adam IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:16:11.020 14 12
Löffler Dennis BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:15:45.260 13 13
Martyš Michal KSM Hrádek 0:20:30.240 22 4
Meier Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:13:19.390 5 81
Nosek Antonín KSM HRÁDEK 0:20:50.930 25 1
Novák Viktor klub horských kol Lužany 0:15:44.170 12 14
Papoušek Adam 0:15:19.680 10 26
Pávek Lukáš BEKO Bike Race Team 0:13:40.790 8 48
Peroutka Jakub KSM Hrádek 0:20:38.230 23 3
Přenosil Marek BICYK TEAM Ústí nad Labem 0:12:40.310 4 92
Půbal Matouš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:15:31.470 11 15
Severyn Richard BECO Bike Racing Team 0:12:36.560 3 103
Sýkora Matěj 0:19:11.800 20 6
Tomáš Šimon BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:18:11.070 18 8
Vašíček Adam KSM Hrádek 0:16:31.300 16 10
Závodník Team Čas Pořadí Body
Kuchařová Pavlína BSK Racing juniors 0:21:06.490 3 81
Volejníková Natalie BEKO Bike Race Team 0:18:30.100 1 103
Volejníková Nikola BEKO Bike Race Team 0:19:20.500 2 92
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 0:16:02.310 1 106
Havel Marek BEKO Bike Race Team 0:18:19.140 6 51
Kratochvíl Václav TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:17:33.820 3 84
Mádlík Petr BAKAKO Nová Paka 0:17:08.430 2 95
Šulc Adam BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:18:28.120 4 73
Žák Jakub Bicykl Team Ústí n. L. 0:21:19.950 5 62
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bílek Ondřej SpinFit Liberec 0:02:54.510 19 2
Bondy Nelly 0:00:52.430 7 54
Dudev Jan 0:01:26.720 15 6
Dvořáková Anička CIS TEAM 0:02:34.240 18 3
Havel Josef Bitter Superior Cyklofit Team 0:00:54.480 9 32
Jirák Albert 0:03:12.520 20 1
Kysela Filip 0:01:03.060 10 21
Litresits Felix Tour de Ralsko 0:00:44.540 4 87
Meierová Karolína IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:00:50.010 6 65
Nedvěd Matyáš 0:00:37.820 2 109
Petrová Tereza 0:00:45.170 5 76
Sechovec Jan 0:01:40.390 17 4
Semeraková Adéla 0:00:53.440 8 43
Tichý Tomáš Pavoučci Liberec 0:01:07.070 12 9
Trita Felix FELINI 0:01:07.650 13 8
Tvrzníková Marie FERROTHERM.cz 0:01:36.540 16 5
Valentová Tereza 0:01:04.060 11 10
Vencl Martin 0:00:30.670 1 120
Wolf Mirek Beany 0:00:39.600 3 98
Zaplatílek Anthony SpinFit Liberec 0:01:24.930 14 7

2019

Liberec finále - Vesec - 15.09.2019

Bakov nad Jizerou - 07.09.2019

Bakov nad Jizerou [MO] - 07.09.2019

Mladá Boleslav - 01.09.2019

Liberec - 23.06.2019

Malevil - 09.06.2019

Držkov - 01.05.2019

Osečná - 07.04.2019

2018

Liberec finále - Vesec - 16.09.2018

Bakov nad Jizerou - 08.09.2018

Bakov nad Jizerou [MO] - 08.09.2018

Mladá Boleslav - 01.09.2018

Liberec - 24.06.2018

Malevil - 10.06.2018

Držkov - 01.05.2018

Osečná - 15.04.2018

2017

Liberec finále – Vesec - 30.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) - 02.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) [MO] - 02.09.2017

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 26.08.2017

Malevil ( u Jablonného v Podještědí ) - 11.06.2017

Beckov ( u Prahy, Odolená Voda ) - 28.05.2017

Liberec ( Ruprechtice u kapličky ) - 14.05.2017

Držkov ( u Železného Brodu ) - 01.05.2017

Osečná - 16.04.2017

2016

Liberec - finále - 17.09.2016

Bakov - 03.09.2016

Bakov [MO] - 03.09.2016

Mladá Boleslav - 27.08.2016

Malevil - 19.06.2016

Liberec - 11.06.2016

Beckov - 22.05.2016

Osečná - 16.04.2016

2015

Liberec - 26.09.2015

Bakov - 05.09.2015

Bakov [MO] - 05.09.2015

Mladá Boleslav - 29.08.2015

Malevil - 20.06.2015

Doksy - 14.06.2015

Beckov - 24.05.2015

Turnov - 25.04.2015

2014

Stráž pod Ralskem - 20.09.2014

Bakov - 06.09.2014

Mladá Boleslav - 30.08.2014

Doksy - 28.06.2014

Malevil - 21.06.2014

Vesec - 08.05.2014

Beckov - 03.05.2014

Osečná - 13.04.2014

2013

Stráž pod Ralskem - 28.09.2013

Bakov - 14.09.2013

Malevil - 15.06.2013

Vesec II - 08.06.2013

Vesec I - 08.05.2013

Beckov - 04.05.2013

Osečná - 13.04.2013