Přihlásit
Držkov - 01.05.2019
Závodník Team Čas Pořadí Body
Havlíková Venessa Albrechtík 0:00:35.510 2 93
Lodrová Amelie TJ AUTO ŠKODA 0:00:34.670 1 104
Semeráková Adélka 0:00:49.920 4 71
Vokřínková Anežka TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 0:00:44.830 3 82
Závodník Team Čas Pořadí Body
Müller Matyáš CYKLO BENDA 0:00:45.760 3 82
Peukert Vilém 0:00:37.170 2 93
Vencl Martin 0:00:34.250 1 104
Vokřínek Tomáš 0:01:01.380 4 71
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bendová Tereza TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:02:33.380 4 81
Cicháková Anna Magdalena Cycology North Bike Club 0:02:31.490 1 114
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka 0:02:32.440 3 92
Grossmanová Karolína 0:04:41.040 14 1
Křepelková Anežka MIREAS REALITY 0:04:05.280 10 15
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 0:02:31.900 2 103
Müllerová Anna CYKLO BENDA 0:03:38.750 7 48
Peukertová Emma 0:04:30.770 12 3
Peukertová Nela 0:04:27.910 11 4
Procházková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:54.680 5 70
Šedová Amálie SOKOL Alšovice 0:03:42.140 8 37
Tichá Tereza Pavoučci 0:03:12.990 6 59
Votočková Tereza 0:04:35.520 13 2
Zavadilová Ema Cyklo Benda 0:04:03.750 9 26
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dumek Václav BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:01.450 6 61
Dvořák Matouš CIS Systems 0:02:27.940 9 28
Fingerhútt Boris Praha CCC 0:02:35.830 10 17
Gamba Kryštof Bitters Superior Cyklolive Team 0:02:25.330 8 39
Jelínek Bruno BEKO Bike Race Team 0:01:40.760 2 105
Juris Šimon Cycology North Bike Club 0:01:41.620 3 94
Klinger Mikuláš Cyklo Benda 0:02:06.730 7 50
Mašek Lukáš 0:03:01.640 15 2
Matunák Tobiáš 0:02:44.080 14 3
Mládek Denis SOKOL Radčice 0:01:53.650 5 72
Pšenička Jan Dlouhý Most 0:01:45.850 4 83
Puš Ondřej SWSL Lučany 0:02:36.000 11 6
Rezler Vladimír JKL Desná 0:03:17.710 16 1
Tulach Vojtěch Cyklo Liberec 0:02:41.600 13 4
Vaněk Matěj BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:38.940 12 5
Vokřínek ŠImon BEKO Bike Race Team 0:01:31.380 1 116
Závodník Team Čas Pořadí Body
Knoblochová Kristýna IVAR CS AUTHOR TEAM 0:07:37.770 5 65
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:05:58.980 1 109
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:07:09.600 4 76
Ptačovská Adélka Cycology North Bike Club 0:08:00.740 6 54
Sedláčková Michaela IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:09:33.630 8 32
Sovová Adéla 0:11:37.330 9 21
Stadtherrová Adélka Bikeservis.eu 0:08:36.710 7 43
Vernerová Alena Ivar CS Author Team 0:06:31.810 2 98
Wolfová Amálka Beany 0:06:45.820 3 87
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beneš Adam Cycology North Bike Club 0:05:30.860 4 98
Bondy Štěpán Cycology North Bike Club 0:05:27.990 3 109
Černý Tobiáš 0:07:42.390 18 14
Dlouhý Jonáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:08:35.970 26 6
Dumek Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:06:30.270 10 32
Foit Martin CYKLO BENDA 0:06:07.540 6 76
Gabera František BICYK TEAM Ústí nad Labem 0:06:26.820 9 43
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:05:23.570 2 120
Havel Matěj BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:08:04.770 21 11
Havlík Denis Albrechtík 0:09:44.050 31 1
Jelínek Jan ZŠ Lučany 0:08:54.110 28 4
Kněbort Vojtěch SKIracingMB 0:07:41.630 17 15
Kudrna Matyáš Cycology North Bike Club 0:06:12.150 7 65
Kužel Martin Benda 0:07:57.500 20 12
Lodr Oliver TJ AUTO ŠKODA 0:05:17.240 1 131
Mádlík Ondřej BAKAKO Nová Paka 0:08:17.370 24 8
Moulis Lukáš Ivar CS Author Team 0:06:31.290 11 21
Petrák Tobias Pocta Bike Gallery 0:06:19.310 8 54
Polák Štěpán KC Kooperativa Jablonec nad Nisou 0:08:07.520 23 9
Provazník Jakub SDH Maršovice 0:07:47.800 19 13
Přenosil Adam BICYK TEAM Ústí nad Labem 0:06:49.380 14 18
Sedlák Robin SK Svojkov 0:09:36.820 30 2
Šorf Jakub SK Svojkov 0:05:52.980 5 87
Švajlenko Josef ZP Cyklo Proofy Corratec 0:08:27.220 25 7
Tomeš Roman Cycology North Bike Club 0:06:51.290 15 17
Trávníček Kryštof Ride for fun 0:08:58.230 29 3
Trvalec David Hořické Kolonožky 0:08:48.860 27 5
Trvalec Jakub Hořické Kolonožky 0:08:06.510 22 10
Velíšek Matyáš 0:06:48.440 13 19
Vokřínek Matěj TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 0:07:00.010 16 16
Zelený Jakub Bitters Superior Cyklolive Team 0:06:45.690 12 20
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:10:36.500 2 103
Bendová Veronika SKI KLUB Jablonec 0:16:21.990 13 2
Borčická Denisa 0:15:56.510 12 3
Dajčová Amálie Cycology North Bike Club 0:11:09.960 4 81
Famfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka 0:10:25.570 1 114
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:13:39.760 8 37
Kremsová Kateřina ZŠ Lučany 0:15:30.140 10 15
Křepelková Eliška MIREAS REALITY 0:15:38.500 11 4
Müllerová Veronika CYKLO BENDA 0:16:25.370 14 1
Pokorná Adélka BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:12:28.690 6 59
Rezlerová Nikola JKL Desná 0:12:42.340 7 48
Rudolfová Elisabeth Little Riders 0:14:27.910 9 26
Vozková Veronika BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:11:53.210 5 70
Zelená Lucie Bitters Superior Cyklolive Team 0:10:49.750 3 92
Závodník Team Čas Pořadí Body
Berka Tadeáš Cycology North Bike Club 0:10:47.570 8 53
Burgermeister Karel TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:11:47.770 18 13
Cichák Mikuláš Cycology North Bike Club 0:09:56.270 4 97
Fara Jan Ivar Author Team 0:10:39.790 7 64
Fingerhútt Denis Praha CCC 0:14:56.590 27 4
Foltýn Otakar Jílové u Držkova 0:13:30.090 25 6
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:11:25.980 12 19
Hladík František IVAR CS AUTHOR TEAM 0:09:55.300 3 108
Jelínek Ondřej BEKO Bike Race Team 0:12:14.490 19 12
Jílek David Bicykl team Ústí nad Labem 0:10:27.210 6 75
John Eduard IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:09:45.060 1 130
Kučera Radim BEKO Bike Race Team 0:11:43.110 17 14
Kudrna Tomáš Cycology North Bike Club 0:11:24.860 11 20
Mádlík Vojtěch BAKAKO Nová Paka 0:13:10.500 23 8
Mazáč Mikuláš SWSL SKI CLUB LUČANY NAD NISOU 0:12:40.130 22 9
Meier Václav Ivar Author CS Team 0:09:51.860 2 119
Mládek David SOKOL Radčice 0:12:19.020 21 10
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:11:36.130 16 15
Podhaiský Ondřej TJ AŠ Mladá Boleslav 0:10:25.490 5 86
Polášek Daniel BAKAKO Nová Paka 0:12:16.650 20 11
Ptačovský Ladislav Cycology North Bike Club 0:11:26.450 13 18
Sárközi Petr Bicykl Team Ústí n. L. 0:11:27.850 14 17
Schafër Josef Beko Bike Team 0:11:21.460 10 31
Sova Ondřej 0:13:26.460 24 7
Šíp David Bitters Superrior CYKLOLIVE team 0:13:37.960 26 5
Trousil Jakub Bicykl team Ústí nad Labem 0:11:28.270 15 16
Třeska Lukáš Cycology North Bike Club 0:11:02.470 9 42
Vyhlas Václav 0:15:44.520 28 3
Vyhlas Vilém 0:15:59.150 29 2
Zelenka Aleš ZP Cyklo Proofy Corratec 0:16:50.590 30 1
Závodník Team Čas Pořadí Body
Burgermeisterová Lucie TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:22:08.900 4 78
Kněbortova Barbora SKIracingMB 0:27:43.040 9 23
Kořínková Lucie KSM Hrádek 0:30:32.770 11 1
Kuchařová Evelína 0:26:02.660 8 34
Kyselová Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:23:56.130 5 67
Mistrová Vanessa BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:29:40.930 10 12
Rajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM 0:19:30.630 1 111
Sedláčková Veronika IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:19:50.990 2 100
Schafërová Magdaléna Beko Bike Team 0:24:13.610 6 56
Václavů Martina IVAR CS AUTHOR TEAM 0:21:06.100 3 89
Vyhnisová Viktorie Ivar CS Author Team 0:25:23.190 7 45
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:17:01.490 1 124
Benda Vojtěch SKI KLUB Jablonec 0:22:54.000 11 14
Beran Martin Ivar CS Author Team 0:35:05.180 21 4
Bobvoš Dominik KSM - Hrádek 0:17:14.980 23 2
Brumlich Michal BAKAKO Nová Paka 0:20:59.540 6 69
Dlouhý Matouš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:17:36.520 24 1
Horák Adam BEKO Bike Race Team 0:20:14.250 4 91
Horák Martin BECO Bike Racing Team 0:22:04.150 9 36
Hübner Lukáš Cyklo benda 0:23:33.130 13 12
John Antonín IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:19:57.990 3 102
Kremsa Petr ZŠ Lučany 0:27:31.820 19 6
Löffler Dennis Bitters Superior Cyklolive Team 0:24:43.930 14 11
Meier Tomáš Ivar Author CS Team 0:19:40.680 2 113
Nechutný Filip XC - Malá Skála 0:26:04.710 16 9
Nosek Antonín KSM Hrádek 0:26:27.450 17 8
Novák Viktor klub horských kol Lužany 0:23:31.240 12 13
Pávek Lukáš BEKO Bike Race Team 0:20:15.970 5 80
Půbal Matouš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:21:36.790 7 58
Sýkora Matěj 0:27:34.890 20 5
Tomáš Šimon Cycology North Bike Club 0:13:44.360 22 3
Vaněk Jakub Obklady Vaněk 0:25:17.990 15 10
Vašíček Adam KSM hrádek 0:26:27.980 18 7
Voborník Filip IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:21:52.350 8 47
Weber Maxmilián 0:22:27.840 10 25
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beranová Jana Ivar CS Author Team 0:30:12.420 5 61
Dušková Kateřina TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda 0:24:06.910 1 105
Kuchařová Pavlína BSK Racing juniors 0:28:13.830 4 72
Volejníková Natalie Beko Bike 0:25:58.740 2 94
Volejníková Nikola Beko Bike 0:26:44.400 3 83
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 0:22:03.510 2 103
Čapek Lukáš Rohozec Amulet Team 0:25:39.600 8 37
Dufek Jan SKI KLUB Jablonec 0:27:08.200 11 4
Foltýn Marek Bakako Nová Paka 0:24:51.400 7 48
Havel Marek Beko Bike Club 0:33:40.890 14 1
Havel Matěj Kooperativa Jablonec n.N. 0:25:56.310 10 15
Huml Jiří CYKLOLIVE 0:30:07.120 13 2
Kniha Petr Expres CZ Tufo Team Kolín 0:21:50.580 1 114
Mádlík Petr BAKAKO Nová Paka 0:22:41.220 3 92
Polák Matyáš KC Kooperativa 0:23:22.290 5 70
Selvek Vojtěch BAKAKO Nová Paka 0:24:42.840 6 59
Šulc Adam BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:25:51.630 9 26
Šurík Jakub AGENCY Transport 0:22:55.650 4 81
Žák Jakub Bicykl Team Ústí n. L. 0:28:28.930 12 3
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bílek Ondřej SpinFit Liberec 0:01:54.180 16 1
Dudev Jan 0:01:07.300 8 39
Havel Josef Bitter Superior Cyklofit Team 0:01:15.800 11 6
Heger Štěpán 0:00:52.510 3 94
Mašek Matyáš 0:01:19.020 13 4
Meierová Karolína IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:00:54.280 5 72
Mrklas Mikuláš MIHOKORADLO 0:01:10.170 9 28
Petrová Tereza 0:00:53.490 4 83
Semeraková Adéla 0:00:58.770 6 61
Šilhán Vojtěch 0:01:01.450 7 50
Šilhánová Sabina 0:01:15.960 12 5
Tichý Tomáš Pavoučci 0:01:10.940 10 17
Tovara Erik SPINFIT 0:01:48.570 15 2
Vencl Martin 0:00:44.150 1 116
Wolf Mirek Beany 0:00:49.940 2 105
Zaplatílek Anthony SpinFit Liberec 0:01:27.250 14 3

2020

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 20.09.2020

Tanvald /2/ - 13.09.2020

Bakov nad Jizerou - 05.09.2020

Liberec - Ruprechtice - 19.07.2020

Mimoň - 18.07.2020

Tanvald - 11.07.2020

Malevil - 14.06.2020

2019

Liberec finále - Vesec - 15.09.2019

Bakov nad Jizerou - 07.09.2019

Bakov nad Jizerou [MO] - 07.09.2019

Mladá Boleslav - 01.09.2019

Liberec - 23.06.2019

Malevil - 09.06.2019

Držkov - 01.05.2019

Osečná - 07.04.2019

2018

Liberec finále - Vesec - 16.09.2018

Bakov nad Jizerou - 08.09.2018

Bakov nad Jizerou [MO] - 08.09.2018

Mladá Boleslav - 01.09.2018

Liberec - 24.06.2018

Malevil - 10.06.2018

Držkov - 01.05.2018

Osečná - 15.04.2018

2017

Liberec finále – Vesec - 30.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) - 02.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) [MO] - 02.09.2017

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 26.08.2017

Malevil ( u Jablonného v Podještědí ) - 11.06.2017

Beckov ( u Prahy, Odolená Voda ) - 28.05.2017

Liberec ( Ruprechtice u kapličky ) - 14.05.2017

Držkov ( u Železného Brodu ) - 01.05.2017

Osečná - 16.04.2017

2016

Liberec - finále - 17.09.2016

Bakov - 03.09.2016

Bakov [MO] - 03.09.2016

Mladá Boleslav - 27.08.2016

Malevil - 19.06.2016

Liberec - 11.06.2016

Beckov - 22.05.2016

Osečná - 16.04.2016

2015

Liberec - 26.09.2015

Bakov - 05.09.2015

Bakov [MO] - 05.09.2015

Mladá Boleslav - 29.08.2015

Malevil - 20.06.2015

Doksy - 14.06.2015

Beckov - 24.05.2015

Turnov - 25.04.2015

2014

Stráž pod Ralskem - 20.09.2014

Bakov - 06.09.2014

Mladá Boleslav - 30.08.2014

Doksy - 28.06.2014

Malevil - 21.06.2014

Vesec - 08.05.2014

Beckov - 03.05.2014

Osečná - 13.04.2014

2013

Stráž pod Ralskem - 28.09.2013

Bakov - 14.09.2013

Malevil - 15.06.2013

Vesec II - 08.06.2013

Vesec I - 08.05.2013

Beckov - 04.05.2013

Osečná - 13.04.2013