Přihlásit
Malevil - 09.06.2019
Závodník Team Čas Pořadí Body
Gǒtze Marie TBR Werner 0:01:10.110 2 92
Kašprišin Sofia AEROTEC 0:01:40.810 3 81
Vokřínková Anežka TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 0:00:58.430 1 103
Závodník Team Čas Pořadí Body
Benda Tadeáš TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:00:54.120 3 83
Dostál Martin AC Sparta Praha 0:00:47.390 2 94
Kubín Ondřej Litvínov 0:01:06.640 5 61
Vencl Martin 0:00:39.740 1 105
Vokřínek Tomáš 0:00:57.270 4 72
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bendová Tereza TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:04:28.820 2 103
Cicháková Anna Magdalena Cycology North Bike Club 0:04:34.700 3 92
Černá Nela Cyklopro 0:09:27.650 12 3
Doležalová Nahtaly 0:11:12.710 13 2
Dostálová Andrea AC Sparta Praha 0:05:11.270 5 70
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka 0:04:35.240 4 81
Kotková Ema 0:06:33.630 8 37
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 0:04:26.350 1 114
Procházková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:05:58.110 6 59
Šlosarová Vanessa SKI TEAM LIBEREC 0:07:04.300 9 26
Tichá Tereza Pavoučci 0:06:20.100 7 48
Tučková Adéla 0:12:59.290 14 1
Uhlířová Kristýna 0:08:19.120 11 4
Zavadilová Ema Cyklo Benda 0:08:08.690 10 15
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dlouhý Matyáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:05:20.650 6 67
Dumek Václav BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:05:58.070 9 34
Dvořák Matěj Horská služba Jizerské Hory 0:06:04.660 10 23
Dvořák Matouš CIS Systems 0:06:46.200 17 6
Gamba Kryštof Bitters Superior Cyklolive Team 0:06:13.250 14 9
Götze Hendrik TBR Werner 0:05:43.950 7 56
Hornich Martin Bakako N. Paka 0:04:57.530 4 89
Jelínek Bruno BEKO Bike Race Team 0:04:49.680 2 111
Juris Šimon Cycology North Bike Club 0:05:12.870 5 78
Klinger Mikuláš Cyklo Benda 0:05:51.490 8 45
Koreček Antonín Paklisport Klub 0:07:38.430 20 3
Matunák Tobiáš 0:06:16.830 15 8
Novotný Matěj Stíhačky 0:08:30.170 21 2
Pšenička Jan Dlouhý Most 0:04:57.430 3 100
Rudolf Matyáš Little Riders 0:06:41.950 16 7
Svoboda Štěpán 0:07:28.290 19 4
Šámal Denis Tri Club Č. Lípa 0:09:22.030 22 1
Tulach Vojtěch Cyklo Liberec 0:06:10.900 12 11
Vaněk Matěj BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:06:07.320 11 12
Vokřínek ŠImon BEKO Bike Race Team 0:04:32.690 1 122
Vyroubal Lukáš V-sport 0:06:12.380 13 10
Zeman Šimon Bike HOSPITAL 0:07:23.350 18 5
Závodník Team Čas Pořadí Body
Farová Aneta 0:08:53.840 8 32
Horká Karolína CK 1967 Česká Kamenice 0:07:44.720 5 65
Kašprišin Beata AEROTEC 0:08:15.480 7 43
Knoblochová Kristýna IVAR CS AUTHOR TEAM 0:07:11.190 3 87
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:06:47.850 1 109
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:07:08.750 2 98
Rusňáková Lucie Velo Akadamie Kladno 0:07:50.690 6 54
Sedláčková Michaela IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:10:07.840 9 21
Vernerová Alena Ivar CS Author Team 0:07:16.110 4 76
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beneš Adam Cycology North Bike Club 0:06:17.130 6 71
Bondy Štěpán Cycology North Bike Club 0:05:44.430 1 126
Dlouhý Jonáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:06:08.030 4 93
Dumek Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:06:15.560 5 82
Gabera František BICYK TEAM Ústí nad Labem 0:06:59.100 10 27
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:06:04.600 2 115
Havel Matěj BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:07:45.770 16 11
Huja Matyáš 0:09:02.590 23 4
Kněbort Vojtěch SKIracingMB 0:08:25.420 19 8
Kudrna Matyáš Cycology North Bike Club 0:06:53.350 8 49
Mádlík Ondřej BAKAKO Nová Paka 0:08:54.580 21 6
Moulis Lukáš Ivar CS Author Team 0:06:58.680 9 38
Novotný Jakub Stíhačky 0:08:43.440 20 7
Provazník Jakub SDH Maršovice 0:07:39.310 15 12
Sedlák Robin SK Svojkov 0:09:00.470 22 5
Šámal Max Tri Club Č. Lípa 0:09:26.550 26 1
Šorf Jakub SK Svojkov 0:06:07.430 3 104
Tomeš Roman Cycology North Bike Club 0:06:34.350 7 60
Trávníček Kryštof Ride for fun 0:09:08.190 25 2
Trvalec David Hořické Kolonožky 0:09:02.990 24 3
Trvalec Jakub Hořické Kolonožky 0:08:07.370 18 9
Uher Kryštof Rohozec Amulet Team 0:07:16.460 13 14
Velíšek Matyáš 0:07:31.490 14 13
Veselý Tobiáš Bike & Ski Bakajda 0:07:08.500 11 16
Vokřínek Matěj TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 0:07:13.390 12 15
Vyroubal Viktor V-sport 0:07:56.540 17 10
Závodník Team Čas Pořadí Body
Austová Tereza Aktivit Bike Team 0:12:15.960 8 38
Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:11:05.190 4 82
Bohánská Vanesa Rohozec Amulet Team 0:11:05.750 5 71
Dajčová Amálie Cycology North Bike Club 0:11:02.400 3 93
Famfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka 0:11:33.860 6 60
Frydrychová Karolína TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:10:17.590 2 104
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:11:58.590 7 49
Kolářová Babeta TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:09:58.680 1 115
Kučerová Amálie 0:14:03.170 14 2
Nováková Viktorie Tri Club Česká Lípa 0:14:37.060 15 1
Pokorná Adélka BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:13:20.370 12 4
Rudolfová Elisabeth Little Riders 0:12:30.120 10 16
Trvalcová Valentina Hořické kolonožky 0:13:32.060 13 3
Vozková Veronika BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:12:18.780 9 27
Zelená Lucie Bitters Superior Cyklolive Team 0:12:33.410 11 5
Závodník Team Čas Pořadí Body
Berka Tadeáš Cycology North Bike Club 0:11:20.040 15 16
Bobvoš Patrik 0:18:47.370 30 1
Burgermeister Karel TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:11:37.370 18 13
Cichák Mikuláš Cycology North Bike Club 0:10:40.430 6 75
Dinga Jan Adastra Cycling Team 0:11:17.840 12 19
Endler Matěj SWSL Lučany 0:13:35.810 26 5
Fara Jan Ivar Author Team 0:10:53.900 9 42
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:11:34.660 16 15
Hataš Tomáš Rohozec amulet team 0:11:18.620 14 17
Hoffmann Šimon MOVS SMRZOVKA 0:11:18.360 13 18
Jílek David Bicykl team Ústí nad Labem 0:10:38.170 5 86
John Eduard IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:10:11.010 1 130
Knobloch Adam IVAR CS AUTHOR TEAM 0:10:48.660 8 53
Kubias Dominik Bitters Superior Cyklolive Team 0:14:25.130 27 4
Kučera Radim BEKO Bike Race Team 0:11:36.790 17 14
Kudrna Tomáš Cycology North Bike Club 0:11:16.690 11 20
Mádlík Vojtěch BAKAKO Nová Paka 0:13:09.260 23 8
Mazáč Mikuláš SWSL SKI CLUB LUČANY NAD NISOU 0:12:32.610 22 9
Meier Václav Ivar Author CS Team 0:10:20.570 2 119
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:11:55.480 20 11
Navoly Jamie RSV Erzgebirge 0:11:13.680 10 31
Podhaiský Ondřej TJ AŠ Mladá Boleslav 0:10:30.620 3 108
Polášek Daniel BAKAKO Nová Paka 0:10:37.550 4 97
Schafër Josef Beko Bike Team 0:10:47.990 7 64
Svoboda Patrik Stárkové 0:15:15.840 29 2
Štáfek Tomáš Stárkové 0:15:00.400 28 3
Třeska Lukáš Cycology North Bike Club 0:11:55.200 19 12
Veselý Vilém IVAR CS AUTHOR TEAM 0:12:17.590 21 10
Vyhlas Václav 0:13:29.300 24 7
Vyhlas Vilém 0:13:32.550 25 6
Závodník Team Čas Pořadí Body
Burgermeisterová Lucie TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:16:49.270 7 45
Dlouhá Aneta Ivar CS Author Team 0:13:55.340 2 100
Kněbortova Barbora SKIracingMB 0:16:58.700 9 23
Kyselová Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:17:35.220 10 12
Nováková Daniela TJ AŠ Ml. Boleslav 0:16:15.080 6 56
Nováková Jarmila Aktivit Nový Bor 0:15:45.080 5 67
Nováková Valerie Bike team Špindlerův Mlýn 0:16:57.670 8 34
Rajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM 0:13:54.750 1 111
Sedláčková Veronika IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:14:56.750 4 78
Václavů Martina IVAR CS AUTHOR TEAM 0:14:38.010 3 89
Vyhnisová Viktorie Ivar CS Author Team 0:17:39.660 11 1
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:13:28.740 1 123
Bobvoš Dominik KSM - Hrádek 0:21:02.980 22 2
Brumlich Michal BAKAKO Nová Paka 0:14:24.140 6 68
Dlouhý Matouš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:21:37.830 23 1
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:13:44.560 2 112
Hataš David Rohozec amulet team 0:17:10.530 12 12
Hoffmann Ondřej MOVS 0:15:46.720 11 13
Hofman Eliáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:14:01.780 3 101
Horák Adam BEKO Bike Race Team 0:14:34.300 7 57
Hrouda Hugo Skládačky 2015 0:17:16.740 13 11
Hübner Lukáš Cyklo benda 0:17:17.210 14 10
John Antonín IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:14:13.050 5 79
Kolajta Adam IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:18:00.990 20 4
Meier Tomáš Ivar Author CS Team 0:14:11.990 4 90
Nosek Antonín KSM Hrádek 0:17:34.250 17 7
Pávek Lukáš BEKO Bike Race Team 0:14:47.310 9 35
Půbal Matouš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:14:35.310 8 46
Sýkora Matěj 0:17:31.980 16 8
Tomáš Šimon Cycology North Bike Club 0:17:40.330 18 6
Trojan Vojtěch Turbosnails 0:17:18.790 15 9
Vašíček Adam KSM hrádek 0:17:40.500 19 5
Voborník Filip IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:15:29.150 10 24
Voplakal Ondřej 0:18:24.170 21 3
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dingová Anna Adastra Cycling Team 0:19:25.510 1 104
Kuchařová Pavlína BSK Racing juniors 0:22:06.110 4 71
Volejníková Natalie Beko Bike 0:19:58.070 2 93
Volejníková Nikola Beko Bike 0:20:40.050 3 82
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 0:17:28.810 2 98
Havel Marek Beko Bike Club 0:22:21.410 9 21
Hradiský Zdeněk IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:18:17.560 5 65
Kratochvíl Václav TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:18:30.210 6 54
Mádlík Petr BAKAKO Nová Paka 0:17:31.170 3 87
Pekař Matěj IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:17:28.440 1 109
Smejkal Adam Ivar CS Author Team 0:17:48.500 4 76
Šulc Adam BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:19:24.260 7 43
Žák Jakub Bicykl Team Ústí n. L. 0:21:32.850 8 32
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bílek Ondřej SpinFit Liberec 0:04:02.770 22 1
Bondy Nelly Cycology North Bike Club 0:01:16.820 6 67
Černý Štěpán Cyklopro 0:02:55.080 19 4
Červená Veronika 0:02:00.000 14 9
Červený Stanislav 0:00:55.000 1 122
Doležal Jan 0:03:47.480 20 3
Dudev Jan 0:01:19.540 8 45
Gajdošík Jakub ELEVEN Mercedes Mitas 0:01:03.270 3 100
Havel Josef Bitter Superior Cyklofit Team 0:01:40.320 12 11
Korolová Laura 0:02:46.010 18 5
Krejčík Jakub 0:01:25.490 9 34
Kysela Filip 0:02:15.280 16 7
Málek Jonatan Eleven Team Příchovice 0:03:57.590 21 2
Meierová Karolína IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:01:10.420 5 78
Osička Kryštof 0:01:31.220 10 23
Rusňák Pavel Velo Akadamie Kladno 0:01:36.660 11 12
Sechovec Jan 0:02:09.240 15 8
Soukup Matěj 0:02:34.090 17 6
Syrotiuk David 0:01:09.770 4 89
Tondr Adam Lawi 0:01:18.810 7 56
Vencl Martin 0:00:58.850 2 111
Zaplatílek Anthony SpinFit Liberec 0:01:54.640 13 10

2020

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 20.09.2020

Tanvald /2/ - 13.09.2020

Bakov nad Jizerou - 05.09.2020

Liberec - Ruprechtice - 19.07.2020

Mimoň - 18.07.2020

Tanvald - 11.07.2020

Malevil - 14.06.2020

2019

Liberec finále - Vesec - 15.09.2019

Bakov nad Jizerou - 07.09.2019

Bakov nad Jizerou [MO] - 07.09.2019

Mladá Boleslav - 01.09.2019

Liberec - 23.06.2019

Malevil - 09.06.2019

Držkov - 01.05.2019

Osečná - 07.04.2019

2018

Liberec finále - Vesec - 16.09.2018

Bakov nad Jizerou - 08.09.2018

Bakov nad Jizerou [MO] - 08.09.2018

Mladá Boleslav - 01.09.2018

Liberec - 24.06.2018

Malevil - 10.06.2018

Držkov - 01.05.2018

Osečná - 15.04.2018

2017

Liberec finále – Vesec - 30.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) - 02.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) [MO] - 02.09.2017

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 26.08.2017

Malevil ( u Jablonného v Podještědí ) - 11.06.2017

Beckov ( u Prahy, Odolená Voda ) - 28.05.2017

Liberec ( Ruprechtice u kapličky ) - 14.05.2017

Držkov ( u Železného Brodu ) - 01.05.2017

Osečná - 16.04.2017

2016

Liberec - finále - 17.09.2016

Bakov - 03.09.2016

Bakov [MO] - 03.09.2016

Mladá Boleslav - 27.08.2016

Malevil - 19.06.2016

Liberec - 11.06.2016

Beckov - 22.05.2016

Osečná - 16.04.2016

2015

Liberec - 26.09.2015

Bakov - 05.09.2015

Bakov [MO] - 05.09.2015

Mladá Boleslav - 29.08.2015

Malevil - 20.06.2015

Doksy - 14.06.2015

Beckov - 24.05.2015

Turnov - 25.04.2015

2014

Stráž pod Ralskem - 20.09.2014

Bakov - 06.09.2014

Mladá Boleslav - 30.08.2014

Doksy - 28.06.2014

Malevil - 21.06.2014

Vesec - 08.05.2014

Beckov - 03.05.2014

Osečná - 13.04.2014

2013

Stráž pod Ralskem - 28.09.2013

Bakov - 14.09.2013

Malevil - 15.06.2013

Vesec II - 08.06.2013

Vesec I - 08.05.2013

Beckov - 04.05.2013

Osečná - 13.04.2013