Přihlásit
Liberec - 23.06.2019
Závodník Team Čas Pořadí Body
Havlíková Venessa Albrechtík 0:00:46.270 1 105
Kašprišin Sofia AEROTEC 0:01:34.180 5 61
Lodrová Amelie TJ AUTO ŠKODA 0:00:46.390 2 94
Šafránková Zuzana SxSoft 0:01:24.210 4 72
Vokřínková Anežka TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 0:01:09.050 3 83
Závodník Team Čas Pořadí Body
Benda Tadeáš TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:00:52.820 3 82
Kučera Viktor 0:00:48.130 2 93
Vencl Martin 0:00:39.970 1 104
Vokřínek Tomáš 0:01:01.630 4 71
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bendová Tereza TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:01:50.630 3 87
Cicháková Anna Magdalena Cycology North Bike Club 0:01:47.800 2 98
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka 0:01:51.730 4 76
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 0:01:46.430 1 109
Michálková Tereza 0:03:35.560 8 32
Procházková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:23.720 5 65
Šlosarová Vanessa SKI TEAM LIBEREC 0:03:29.840 7 43
Tichá Tereza Pavoučci 0:02:38.080 6 54
Zavadilová Ema Cyklo Benda 0:04:23.150 9 21
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dumek Václav BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:58.970 9 26
Gamba Kryštof Bitters Superior Cyklolive Team 0:02:37.470 5 70
Hornich Martin Bakako N. Paka 0:02:42.250 6 59
Jelínek Bruno BEKO Bike Race Team 0:01:58.440 2 103
Juris Šimon Cycology North Bike Club 0:02:18.260 4 81
Klinger Mikuláš Cyklo Benda 0:03:11.370 12 3
Kubias Sáva BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:43.740 7 48
Lamač František Klub lyžařů Turnov 0:03:05.490 11 4
Pšenička Jan Dlouhý Most 0:02:00.260 3 92
Rudolf Matyáš Little Riders 0:03:14.140 13 2
Tulach Vojtěch Cyklo Liberec 0:02:48.550 8 37
Vaněk Matěj BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:00.420 10 15
Vencovský Vojtěch Cyklolive 0:03:20.220 14 1
Vokřínek ŠImon BEKO Bike Race Team 0:01:58.430 1 114
Závodník Team Čas Pořadí Body
Horká Karolína CK 1967 Česká Kamenice 0:13:02.160 2 94
Kašprišin Beata AEROTEC 0:14:54.640 5 61
Knoblochová Kristýna IVAR CS AUTHOR TEAM 0:13:05.390 4 72
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:11:22.990 1 105
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:13:03.380 3 83
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beneš Adam Cycology North Bike Club 0:10:16.260 5 73
Bondy Štěpán Cycology North Bike Club 0:09:03.660 2 106
Dlouhý Jonáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:09:45.710 4 84
Dumek Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:11:37.690 7 51
Gabera František BICYK TEAM Ústí nad Labem 0:16:13.480 15 3
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:09:33.810 3 95
Havlík Denis Albrechtík 0:20:05.910 17 1
Kolář Vojtěch 0:14:04.090 11 7
Kudrna Matyáš Cycology North Bike Club 0:10:56.060 6 62
Lodr Oliver TJ AUTO ŠKODA 0:08:58.850 1 117
Mádlík Ondřej BAKAKO Nová Paka 0:14:47.800 12 6
Moulis Lukáš Ivar CS Author Team 0:11:55.490 8 40
Provazník Jakub SDH Maršovice 0:12:47.620 10 18
Trávníček Kryštof Ride for fun 0:17:22.220 16 2
Trvalec David Hořické Kolonožky 0:15:23.640 14 4
Trvalec Jakub Hořické Kolonožky 0:15:13.550 13 5
Vokřínek Matěj TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 0:12:07.110 9 29
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:15:33.490 4 77
Bohánská Vanesa Rohozec Amulet Team 0:14:40.520 1 110
Dajčová Amálie Cycology North Bike Club 0:14:54.750 2 99
Famfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka 0:16:46.320 8 33
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:16:08.440 5 66
Nováková Viktorie Tri Club Česká Lípa 0:21:19.630 9 22
Rudolfová Elisabeth Little Riders 0:16:39.920 7 44
Trvalcová Valentina Hořické kolonožky 0:14:42.020 10 11
Vozková Veronika BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:16:37.440 6 55
Zelená Lucie Bitters Superior Cyklolive Team 0:15:05.040 3 88
Závodník Team Čas Pořadí Body
Berka Tadeáš Cycology North Bike Club 0:14:17.100 7 56
Burgermeister Karel TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:15:46.250 16 7
Cichák Mikuláš Cycology North Bike Club 0:13:27.940 1 122
Cyprián Ondra 0:13:47.330 22 1
Fara Jan Ivar Author Team 0:15:02.940 12 11
Hataš Tomáš Rohozec amulet team 0:14:16.630 6 67
Hoffmann Šimon MOVS SMRZOVKA 0:15:24.630 14 9
Jelínek Ondřej BEKO Bike Race Team 0:16:01.170 18 5
Jílek David Bicykl team Ústí nad Labem 0:14:22.840 8 45
John Eduard IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:13:38.700 3 100
Knobloch Adam IVAR CS AUTHOR TEAM 0:14:26.240 9 34
Kubias Dominik Bitters Superior Cyklolive Team 0:13:37.420 21 2
Kučera Radim BEKO Bike Race Team 0:15:32.900 15 8
Kudrna Tomáš Cycology North Bike Club 0:14:26.650 10 23
Mádlík Vojtěch BAKAKO Nová Paka 0:18:29.510 20 3
Meier Václav Ivar Author CS Team 0:13:55.350 4 89
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:16:38.310 19 4
Novák Vojtěch SkiracingMB 0:15:52.890 17 6
Podhaiský Ondřej TJ AŠ Mladá Boleslav 0:14:14.340 5 78
Polášek Daniel BAKAKO Nová Paka 0:13:36.680 2 111
Schafër Josef Beko Bike Team 0:14:42.970 11 12
Třeska Lukáš Cycology North Bike Club 0:15:15.090 13 10
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bobková Karla NORT BIKE CLUB 0:21:07.800 5 68
Burgermeisterová Lucie TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:20:50.820 4 79
Kuchařová Evelína 0:17:52.190 12 1
Kyselová Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:21:48.310 7 46
Mistrová Vanessa BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:17:42.670 10 13
Nováková Jarmila Aktivit Nový Bor 0:19:57.720 3 90
Nováková Valerie Bike team Špindlerův Mlýn 0:21:58.180 8 35
Petrof Johana BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:22:56.700 9 24
Sedláčková Veronika IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:18:11.450 2 101
Schafërová Magdaléna Beko Bike Team 0:21:19.080 6 57
Slaninová Petra Bicykl team Ústí 0:17:48.640 11 2
Václavů Martina IVAR CS AUTHOR TEAM 0:17:33.020 1 112
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:15:43.420 1 117
Brumlich Michal BAKAKO Nová Paka 0:17:39.140 9 29
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:16:08.910 2 106
Hataš David Rohozec amulet team 0:21:18.110 14 4
Havelka Matěj IVAR CS AUTHOR TEAM 0:17:37.300 8 40
Hoffmann Ondřej MOVS 0:19:16.010 12 6
Hofman Eliáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:16:24.460 3 95
Horák Adam BEKO Bike Race Team 0:17:36.690 7 51
Horák Martin BECO Bike Racing Team 0:17:24.510 6 62
Hübner Lukáš Cyklo benda 0:15:47.400 15 3
John Antonín IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:16:45.200 4 84
Meier Tomáš Ivar Author CS Team 0:17:06.760 5 73
Nosek Antonín KSM Hrádek 0:20:48.120 13 5
Pávek Lukáš BEKO Bike Race Team 0:18:48.950 11 7
Půbal Matouš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:17:40.960 10 18
Sýkora Matěj 0:17:33.860 17 1
Tomáš Šimon Cycology North Bike Club 0:16:25.590 16 2
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beranová Jana Ivar CS Author Team 0:19:50.810 1 102
Kuchařová Pavlína BSK Racing juniors 0:21:51.990 2 91
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 0:15:50.840 1 109
Čapek Lukáš Rohozec Amulet Team 0:19:05.370 6 54
Havel Marek Beko Bike Club 0:17:58.740 9 21
Hradiský Zdeněk IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:17:16.450 4 76
Huml Jiří CYKLOLIVE 0:20:24.780 8 32
Kratochvíl Václav TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:16:39.050 3 87
Mádlík Petr BAKAKO Nová Paka 0:16:18.690 2 98
Šulc Adam BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:18:00.060 5 65
Žák Jakub Bicykl Team Ústí n. L. 0:19:44.110 7 43
Závodník Team Čas Pořadí Body
Andrle Jakub 0:00:54.900 3 97
Bílek Ondřej SpinFit Liberec 0:03:00.640 16 4
Bondy Nelly Cycology North Bike Club 0:01:09.910 9 31
Červená Veronika 0:02:06.850 14 6
Červený Stanislav 0:00:49.830 2 108
Dudev Jan 0:01:07.170 7 53
Krejčík Jakub 0:01:27.290 11 9
Kučera Kryštof 0:04:23.170 19 1
Kyselák Filip 0:03:36.440 18 2
Meierová Karolína IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:01:08.360 8 42
Osička Kryštof 0:01:23.360 10 20
Petrová Tereza 0:01:06.010 6 64
Suchánek Tomáš 0:02:19.250 15 5
Syrotiuk David 0:01:01.480 5 75
Šafránek Filip SX soft 0:03:16.650 17 3
Tichý Tomáš Pavoučci 0:01:31.930 12 8
Tondr Adam Lawi 0:00:56.760 4 86
Vencl Martin 0:00:48.100 1 119
Zaplatílek Anthony SpinFit Liberec 0:01:52.520 13 7

2020

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 20.09.2020

Tanvald /2/ - 13.09.2020

Bakov nad Jizerou - 05.09.2020

Liberec - Ruprechtice - 19.07.2020

Mimoň - 18.07.2020

Tanvald - 11.07.2020

Malevil - 14.06.2020

2019

Liberec finále - Vesec - 15.09.2019

Bakov nad Jizerou - 07.09.2019

Bakov nad Jizerou [MO] - 07.09.2019

Mladá Boleslav - 01.09.2019

Liberec - 23.06.2019

Malevil - 09.06.2019

Držkov - 01.05.2019

Osečná - 07.04.2019

2018

Liberec finále - Vesec - 16.09.2018

Bakov nad Jizerou - 08.09.2018

Bakov nad Jizerou [MO] - 08.09.2018

Mladá Boleslav - 01.09.2018

Liberec - 24.06.2018

Malevil - 10.06.2018

Držkov - 01.05.2018

Osečná - 15.04.2018

2017

Liberec finále – Vesec - 30.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) - 02.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) [MO] - 02.09.2017

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 26.08.2017

Malevil ( u Jablonného v Podještědí ) - 11.06.2017

Beckov ( u Prahy, Odolená Voda ) - 28.05.2017

Liberec ( Ruprechtice u kapličky ) - 14.05.2017

Držkov ( u Železného Brodu ) - 01.05.2017

Osečná - 16.04.2017

2016

Liberec - finále - 17.09.2016

Bakov - 03.09.2016

Bakov [MO] - 03.09.2016

Mladá Boleslav - 27.08.2016

Malevil - 19.06.2016

Liberec - 11.06.2016

Beckov - 22.05.2016

Osečná - 16.04.2016

2015

Liberec - 26.09.2015

Bakov - 05.09.2015

Bakov [MO] - 05.09.2015

Mladá Boleslav - 29.08.2015

Malevil - 20.06.2015

Doksy - 14.06.2015

Beckov - 24.05.2015

Turnov - 25.04.2015

2014

Stráž pod Ralskem - 20.09.2014

Bakov - 06.09.2014

Mladá Boleslav - 30.08.2014

Doksy - 28.06.2014

Malevil - 21.06.2014

Vesec - 08.05.2014

Beckov - 03.05.2014

Osečná - 13.04.2014

2013

Stráž pod Ralskem - 28.09.2013

Bakov - 14.09.2013

Malevil - 15.06.2013

Vesec II - 08.06.2013

Vesec I - 08.05.2013

Beckov - 04.05.2013

Osečná - 13.04.2013