Přihlásit
Mladá Boleslav - 01.09.2019
Závodník Team Čas Pořadí Body
Lodrová Amelie TJ AUTO ŠKODA 0:02:19.360 1 105
Meierová Karolína 0:03:37.610 3 83
Pánková Stella Rigi-Bike MB 0:04:17.190 5 61
Semeráková Adélka 0:04:12.780 4 72
Vokřínková Anežka CYKLO BENDA 0:02:50.370 2 94
Závodník Team Čas Pořadí Body
Benda Tadeáš TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:02:33.890 2 93
Kern Šimon 0:03:40.510 3 82
Vencl Martin 0:02:21.290 1 104
Vokřínek Tomáš Cyklo Benda 0:03:49.690 4 71
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bendová Tereza TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:02:51.080 4 77
Cicháková Anna Magdalena BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:43.720 1 110
Doležalová Nahtaly 0:05:07.000 10 11
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka 0:02:47.570 2 99
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 0:02:50.580 3 88
Michálková Tereza 0:04:36.630 8 33
Procházková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:28.190 5 66
Tichá Tereza Pavoučci Liberec 0:03:39.570 7 44
Tvrzníková Markéta FERROTHERM.cz 0:03:30.050 6 55
Zavadilová Ema HKNMPSM 0:05:01.970 9 22
Závodník Team Čas Pořadí Body
Benda Tomáš Benátky n. Jizerou 0:04:13.920 17 4
Gamba Kryštof BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:49.700 10 21
Hornich Martin Bakako N. Paka 0:03:12.650 6 65
Jelínek Bruno BEKO Bike Race Team 0:02:59.750 1 120
Juris Šimon BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:00.640 2 109
Klinger Mikuláš Lučany 0:03:57.330 12 9
Lamač František 0:03:48.490 9 32
Matunák Tobiáš 0:04:08.570 14 7
Nedvěd Tomáš 0:04:30.320 20 1
Prchal Matěj 0:03:52.290 11 10
Pšenička Jan Dlouhý Most 0:03:04.210 3 98
Rudolf Matyáš Little Riders 0:04:12.550 16 5
Saifert Lukáš 0:03:26.320 7 54
Šusta Josef CK 1967 Česká Kamenice 0:03:58.110 13 8
Tulach Vojtěch Cyklo Liberec 0:04:27.270 19 2
Vancl František Volavka Kolín 0:04:15.520 18 3
Vaněk Matěj Obklady Vaněk 0:03:45.800 8 43
Vejvoda Sebastian Liberec 0:04:12.050 15 6
Vokřínek ŠImon BEKO Bike Race Team 0:03:05.350 4 87
Zejfart Jakub 0:03:10.520 5 76
Závodník Team Čas Pořadí Body
Čižinská Mia 0:09:18.310 7 43
Horká Karolína CK1967 Č. Kamenice 0:08:26.070 5 65
Kavalírová Ela IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:08:14.570 4 76
Knoblochová Kristýna IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:08:28.100 6 54
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:07:29.000 1 109
Nováková Laura CK 1967 Česká Kamenice 0:10:04.520 8 32
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:07:47.640 2 98
Tvrzníková Magdaléna FERROTHERM.cz 0:10:43.480 9 21
Vernerová Alena IVAR CS AUTHOR TEAM 0:08:13.680 3 87
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beneš Adam BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:06:55.610 5 77
Bondy Štěpán TJ Auto Škoda MB 0:06:18.950 2 110
Dlouhý Jonáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:07:06.860 8 44
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:06:50.640 3 99
Kohout Jindřich Velo Akademie Kladno 0:06:58.570 6 66
Kudrna Matyáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:07:15.200 9 33
Lodr Oliver TJ AUTO ŠKODA 0:06:13.520 1 121
Mádlík Ondřej BAKAKO Nová Paka 0:08:59.890 16 6
Moulis Lukáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:07:54.780 11 11
Peluňka Leoš CK 1967 Česká Kamenice 0:08:55.320 15 7
Polák Štěpán 0:06:51.210 20 2
Provazník Jakub SDH Maršovice 0:07:56.870 12 10
Sedlák Robin SK Svojkov 0:06:34.800 19 3
Svoboda Martin Peťas Team 0:09:10.340 18 4
Šedivý Antonín Bicykl Team Ústí n. L. 0:06:50.990 4 88
Šorf Jakub SK Svojkov 0:07:01.480 7 55
Trvalec David Hořické kolonožky 0:07:14.460 21 1
Trvalec Jakub Hořické kolonožky 0:09:04.150 17 5
Uher Kryštof Rohozec Amulet Team 0:08:19.410 14 8
Vokřínek Matěj CYKLO BENDA 0:07:59.550 13 9
Zelený Jakub BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:07:33.110 10 22
Závodník Team Čas Pořadí Body
Austová Tereza Aktivit bike team 0:10:53.410 11 6
Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:10:05.900 6 61
Bohánská Vanesa Rohozec AMULET Team 0:09:55.640 4 83
Boudíčková Eliška CK1967 Č. Kamenice 0:11:01.020 12 5
Čižinská Emma IVAR 0:11:50.310 14 3
Dajčová Amálie BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:09:47.260 3 94
Famfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka 0:10:14.630 7 50
Frydrychová Karolína TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:09:14.620 2 105
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:10:33.370 8 39
Kolářová Babeta TJ Auto škoda Mladá Boleslav 0:08:59.320 1 116
Pokorná Adélka BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:12:03.860 15 2
Rudolfová Elisabeth Little Riders 0:11:13.540 13 4
Soukupová Lucie CK 1967 Česká Kamenice 0:10:48.840 10 17
Trvalcová Valentina Hořické kolonožky 0:12:11.000 16 1
Vozková Veronika BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:10:45.910 9 28
Zelená Lucie BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:10:04.920 5 72
Závodník Team Čas Pořadí Body
Berka Tadeáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:10:28.140 14 7
Burgermeister Karel TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:10:35.510 17 4
Cichák Mikuláš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:09:28.540 1 120
Fara Jan IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:10:55.140 19 2
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:09:59.550 8 43
Hataš Tomáš Rohozec Amulet team 0:09:57.990 6 65
Havlíček Adam Dukla Praha 0:10:09.410 9 32
Hoffmann Šimon MOVS SMRZOVKA 0:10:23.540 12 9
Jelínek Ondřej BEKO Bike Race Team 0:10:17.080 10 21
Jílek David Bicykl team Ústí nad Labem 0:09:49.250 5 76
John Eduard IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:09:36.130 3 98
Knobloch Adam IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:10:29.350 15 6
Kučera Radim BEKO Bike Race Team 0:10:43.910 18 3
Kudrna Tomáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:10:23.370 11 10
Mádlík Vojtěch BAKAKO Nová Paka 0:11:21.870 20 1
Mazáč Mikuláš SWSL SKI CLUB LUČANY NAD NISOU 0:10:31.120 16 5
Meier Václav IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:09:39.690 4 87
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:10:25.390 13 8
Podhaiský Ondřej TJ AŠ Mladá Boleslav 0:09:33.800 2 109
Polášek Daniel BAKAKO Nová Paka 0:09:58.920 7 54
Závodník Team Čas Pořadí Body
Burgermeisterová Lucie TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:15:43.890 6 55
Dlouhá Aneta IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:13:27.380 1 110
Kněbortova Barbora SKIracingMB 0:17:17.510 9 22
Kuchařová Evelína 0:14:01.050 10 11
Kyselová Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:16:40.460 8 33
Nováková Valerie SKIracingMB 0:16:04.230 7 44
Rajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM 0:13:32.930 2 99
Sedláčková Veronika IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:14:10.980 4 77
Stránská Adéla IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:14:24.820 5 66
Václavů Martina IVAR CS AUTHOR TEAM 0:13:33.640 3 88
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:12:03.300 1 118
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:12:18.780 2 107
Hataš David Rohozec Amulet 0:15:49.420 10 19
Hoffmann Ondřej MOVS SMRZOVKA 0:15:10.080 8 41
Hofman Eliáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:14:02.980 6 63
Hübner Lukáš CYKLO BENDA 0:12:38.570 15 4
John Antonín IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:13:10.250 4 85
Kavalír Martin IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:12:04.750 12 7
Kolajta Adam IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:12:11.780 13 6
Koželuh David IVAR CS AUTHOR TEAM 0:13:52.110 18 1
Kristl Lukáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:13:23.520 5 74
Meier Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:13:03.890 3 96
Miňovský Petr IVAR AUTHOR TEAM CZ 0:16:04.260 11 8
Nosek Antonín KSM HRÁDEK 0:12:36.800 14 5
Papoušek Adam 0:14:30.190 7 52
Rygl Vojta Bicykl Team Ústí n. L. 0:15:43.810 9 30
Tomáš Šimon BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:13:01.940 17 2
Vašíček Adam KSM Hrádek 0:12:47.580 16 3
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beranová Jana IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:15:11.910 2 93
Dušková Kateřina TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda 0:17:25.640 1 104
Kuchařová Pavlína BSK Racing juniors 0:17:01.120 3 82
Zemanová Tereza CK 1967 Česká Kamenice 0:18:03.520 4 71
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 0:15:43.160 5 71
Dovolil Josef Bike Team Jilemnice 0:15:31.020 12 4
Elbadri Jakub IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:14:32.910 1 115
Havel Marek BEKO Bike Race Team 0:18:39.910 15 1
Hradiský Zdeněk IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:17:19.350 10 16
Hübner Josef CYKLO BENDA 0:16:24.690 14 2
Ježek Václav IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:15:07.890 2 104
Kratochvíl Václav TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:16:34.620 8 38
Mádlík Petr BAKAKO Nová Paka 0:15:28.660 4 82
Miňovský Prokop IVAR AUTHOR TEAM CZ 0:16:15.230 7 49
Pekař Matěj IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:16:03.880 6 60
Polák Matyáš KC Kooperativa 0:16:43.750 9 27
Samec Filip IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:15:21.070 3 93
Šulc Adam BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:18:06.630 11 5
Žák Jakub Bicykl Team Ústí n. L. 0:15:52.090 13 3
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bendová Anna Benátky n. Jizerou 0:00:34.100 4 87
Bílek Ondřej SpinFit Liberec 0:01:27.040 18 3
Bondy Nelly 0:00:36.320 5 76
Dajč Michael BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:20.620 19 2
Dudev Jan 0:00:30.650 1 120
Chlupová Barbora Bike team Chlupíci 0:00:51.890 13 8
Jurisová Nella Bitters Superrior CYKLOLIVE team 0:01:05.140 15 6
Krejčík Jakub 0:00:42.050 9 32
Macounová Rozálie Šviháci 0:00:42.670 10 21
Meierová Karolína IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:00:38.830 7 54
Osička Kryštof 0:00:43.090 11 10
Prchalová Lucinka 0:02:28.340 20 1
Semeraková Adéla 0:00:39.140 8 43
Šedivý Ondřej Bicykl Team Ústí n. L. 0:00:37.780 6 65
Tichý Tomáš Pavoučci Liberec 0:00:45.320 12 9
Tondr Adam Lawi 0:00:33.790 3 98
Tvrzníková Marie FERROTHERM.cz 0:00:57.690 14 7
Vencl Martin 0:00:31.290 2 109
Zaplatílek Anthony SpinFit Liberec 0:01:09.330 17 4
Zavadil Václav HKNMPSM 0:01:07.260 16 5

2019

Liberec finále - Vesec - 15.09.2019

Bakov nad Jizerou - 07.09.2019

Bakov nad Jizerou [MO] - 07.09.2019

Mladá Boleslav - 01.09.2019

Liberec - 23.06.2019

Malevil - 09.06.2019

Držkov - 01.05.2019

Osečná - 07.04.2019

2018

Liberec finále - Vesec - 16.09.2018

Bakov nad Jizerou - 08.09.2018

Bakov nad Jizerou [MO] - 08.09.2018

Mladá Boleslav - 01.09.2018

Liberec - 24.06.2018

Malevil - 10.06.2018

Držkov - 01.05.2018

Osečná - 15.04.2018

2017

Liberec finále – Vesec - 30.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) - 02.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) [MO] - 02.09.2017

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 26.08.2017

Malevil ( u Jablonného v Podještědí ) - 11.06.2017

Beckov ( u Prahy, Odolená Voda ) - 28.05.2017

Liberec ( Ruprechtice u kapličky ) - 14.05.2017

Držkov ( u Železného Brodu ) - 01.05.2017

Osečná - 16.04.2017

2016

Liberec - finále - 17.09.2016

Bakov - 03.09.2016

Bakov [MO] - 03.09.2016

Mladá Boleslav - 27.08.2016

Malevil - 19.06.2016

Liberec - 11.06.2016

Beckov - 22.05.2016

Osečná - 16.04.2016

2015

Liberec - 26.09.2015

Bakov - 05.09.2015

Bakov [MO] - 05.09.2015

Mladá Boleslav - 29.08.2015

Malevil - 20.06.2015

Doksy - 14.06.2015

Beckov - 24.05.2015

Turnov - 25.04.2015

2014

Stráž pod Ralskem - 20.09.2014

Bakov - 06.09.2014

Mladá Boleslav - 30.08.2014

Doksy - 28.06.2014

Malevil - 21.06.2014

Vesec - 08.05.2014

Beckov - 03.05.2014

Osečná - 13.04.2014

2013

Stráž pod Ralskem - 28.09.2013

Bakov - 14.09.2013

Malevil - 15.06.2013

Vesec II - 08.06.2013

Vesec I - 08.05.2013

Beckov - 04.05.2013

Osečná - 13.04.2013