Přihlásit
Bakov nad Jizerou - 07.09.2019
Závodník Team Čas Pořadí Body
Lesniková Nikol USK PROVOD Ústí n/L 0:02:33.360 8 37
Lodrová Amelie TJ AUTO ŠKODA 0:01:55.030 1 114
Maxová Kristýna 0:02:53.210 12 3
Mázdrová Viktorka NaViTo Team 0:02:13.650 7 48
Meierová Karolína 0:02:38.520 9 26
Nevřelová Terezie 0:02:06.580 5 70
Prchalová Dorotka 0:02:01.630 3 92
Soukopová Josefína Bakajda 0:02:07.480 6 59
Svobodová Michaela 0:03:57.690 13 2
Šauerová Amálie Avast-CykloŠauer 0:04:40.920 14 1
TROLLEROVA Emma 0:02:41.350 10 15
Veselá Amálie 0:02:45.850 11 4
Vokřínková Anežka CYKLO BENDA 0:02:00.400 2 103
Vršovská Aneta BAKAJDA 0:02:02.690 4 81
Závodník Team Čas Pořadí Body
Benda Tadeáš TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:01:54.460 1 116
Červený Stanislav 0:02:01.740 4 83
Dufek Milan 0:02:22.090 5 72
Hačecký Václav 0:02:40.040 13 4
Horák Dominik IRONMAN Sudoměř Team 0:02:44.530 14 3
Janovec Jakub 0:03:12.990 15 2
Kohout Libor Triatlon Mladá Boleslav 0:02:31.990 7 50
Kopecký Ondra AFRO tým 0:02:36.320 10 17
Kořínek Ondra 0:03:55.810 16 1
Náhlovský Mikuláš 0:02:34.470 9 28
Němec Matěj 0:02:38.470 11 6
Patkaň Štěpán PIRÁTI 0:02:39.100 12 5
Sedláček Kristián 0:02:31.980 6 61
Šroler Nikolas MŠ Rviště 0:01:59.400 3 94
Vencl Martin 0:01:58.670 2 105
Vokřínek Tomáš Cyklo Benda 0:02:33.390 8 39
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bendová Tereza TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:02:33.750 4 80
Beranová Jolana Cyklo Šauer 0:03:37.340 10 14
Cejnarová Jana 0:04:31.630 12 2
Cicháková Anna Magdalena BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:31.820 2 102
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka 0:02:33.150 3 91
Horáková Eliška BEKO Bike Racing Team 0:02:49.100 5 69
Jedličková Amálka 0:04:32.410 13 1
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 0:02:31.610 1 113
Malinova Julie Bike & Ski Bakajda 0:03:36.500 9 25
Procházková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:13.020 7 47
Schwarzová Jiřina Slunečná 0:03:56.320 11 3
Tichá Tereza Pavoučci Liberec 0:03:19.320 8 36
Vondrová Michala EXPRES CZ-TUFFO TEAM KOLÍN 0:02:58.610 6 58
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cindr Vojta 0:03:13.100 15 15
Dolák Pavel 0:03:56.490 28 2
Doleček Michal 0:04:17.270 29 1
Dumek Václav BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:37.610 26 4
Dvořák Matouš CIS Systems 0:03:32.870 22 8
Gamba Kryštof BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:24.950 18 12
Hikl Milan KOSMOBIKE 0:03:33.000 23 7
Hnilička Jakub Laufteam Kněžmost 0:03:21.010 17 13
Hnilička Tadeáš Laufteam Kněžmost 0:03:18.440 16 14
Hornich Martin Bakako N. Paka 0:03:00.250 8 52
Jelínek Bruno BEKO Bike Race Team 0:02:58.610 6 74
Jiskra Jan 0:03:06.260 12 18
Juris Šimon BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:03.350 10 30
Klinger Mikuláš Lučany 0:03:34.330 24 6
Kopecký Fanda AFRO tým 0:03:35.490 25 5
Krump Mikeš LYKO KLUB Prachatice 0:02:47.930 2 118
Kubec Oldřich 0:03:11.360 13 17
Liška Matěj IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:02:51.380 3 107
Matunák Tobiáš 0:03:39.740 27 3
Mertelík Kryštof CK 1967 Česká Kamenice 0:03:02.560 9 41
Prchal Matěj 0:03:28.160 20 10
Pšenička Jan Dlouhý Most 0:02:56.980 5 85
Šroler Dominik MŠ Rviště 0:03:05.930 11 19
Tulach Vojtěch Cyklo Liberec 0:03:25.470 19 11
Vaněk Matěj Obklady Vaněk 0:03:32.320 21 9
Vašek Filip 0:03:12.680 14 16
Verner Barnabáš VERNERPORC 0:02:59.970 7 63
Vokřínek ŠImon BEKO Bike Race Team 0:02:46.810 1 129
Zejfart Jakub 0:02:52.310 4 96
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beranová Terezka Cyklo Šauer 0:09:02.430 3 90
Havelková Klára 0:13:34.490 11 2
Kasalová Vendula Bakajda 0:10:44.350 5 68
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:08:47.070 1 112
Mázdrová Natálie NaViTo Team 0:13:07.570 10 13
Palounková Karolína 0:11:49.330 7 46
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:09:53.060 4 79
Ptačovská Adélka NORT BIKE CLUB 0:10:46.710 6 57
Sajdlová Anna Bike Západní 0:12:40.460 8 35
Sedláčková Michaela IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:13:49.790 12 1
Šauerová Olívie Avast-CykloŠauer 0:12:46.780 9 24
Vernerová Alena IVAR CS AUTHOR TEAM 0:09:00.200 2 101
Závodník Team Čas Pořadí Body
Benda Stanislav EXPRES CZ TUFO Team Kolín 0:07:51.240 4 88
Beneš Adam BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:08:16.190 8 44
Bondy Štěpán TJ Auto Škoda MB 0:07:27.330 1 121
Buriánek Max Haven 0:08:56.190 11 11
Bursa Jan LYKO KLUB Prachatice 0:08:53.360 10 22
Dlouhý Jonáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:08:00.070 5 77
Drobniak Adam 0:10:57.650 18 4
Dumek Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:08:02.700 6 66
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:07:48.500 3 99
Hejtmánek Marcel 0:09:45.660 17 5
Lesnik Alex USK PROVOD Ústí n/L 0:09:45.430 16 6
Lodr Oliver TJ AUTO ŠKODA 0:07:27.920 2 110
Moulis Lukáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:09:40.920 14 8
Novák Filip CYKLO SAUER 0:11:09.200 19 3
Šlosárek Jiří CYKLO Šauer 0:11:19.060 20 2
Štěpánek Kryštof Bike & Ski Bakajda 0:11:21.170 21 1
Tomeš Roman 0:08:08.330 7 55
Uher Kryštof Rohozec Amulet Team 0:08:34.330 9 33
Verner Sebastian VERNERPORC 0:09:41.670 15 7
Veselý Tobiáš Bike & Ski Bakajda 0:08:56.470 12 10
Vokřínek Matěj CYKLO BENDA 0:09:04.790 13 9
Závodník Team Čas Pořadí Body
Austová Tereza Aktivit bike team 0:09:14.690 7 55
Bohánská Vanesa Rohozec AMULET Team 0:08:18.290 4 88
Boudíčková Eliška CK1967 Č. Kamenice 0:08:59.610 6 66
Bůžková Barbora 0:11:36.510 19 3
Dajčová Amálie BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:08:09.450 3 99
Famfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka 0:08:04.510 2 110
Hiklová Kateřina Kosmosbikes Mladá Boleslav 0:09:41.930 11 11
Kasalová Šárka Bakajda 0:12:13.970 20 2
Kolajtová Pavlína 0:10:03.690 13 9
Kolářová Babeta TJ Auto škoda Mladá Boleslav 0:07:49.240 1 121
Kunčíková Magdalena Spartak Vrchlabi 0:10:33.190 15 7
Kussmannová Nelly Bicykl Team Ústí n. L. 0:09:46.360 12 10
Paříková Adéla KOSMOBIKE 0:09:20.330 9 33
Petrová Barbora 0:10:43.250 16 6
Podsedníčková Aneta RIGI - BIKE Mladá Boleslav 0:11:12.660 17 5
Soukupová Lucie CK 1967 Česká Kamenice 0:08:34.330 5 77
Šťavíková Anežka 0:11:32.070 18 4
Trvalcová Valentina Hořické kolonožky 0:10:12.030 14 8
Urbanová Zuzana 0:14:17.400 21 1
Vozková Veronika BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:09:39.190 10 22
Zelená Lucie BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:09:19.520 8 44
Závodník Team Čas Pořadí Body
Berka Tadeáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:13:01.850 15 13
Bohuňovský Jáchym CYKLOKLUB Jičín 0:11:35.680 1 127
Cichák Mikuláš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:12:16.120 7 61
Fara Jan IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:12:08.470 6 72
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:12:25.580 8 50
Hataš Tomáš Rohozec Amulet team 0:11:45.110 4 94
Hrdina Josef Horní Počernice 0:13:59.140 22 6
Jachek Filip 0:17:17.660 23 5
Jelínek Lukáš LYKO KLUB Prachatice 0:12:36.730 10 28
Jílek David Bicykl team Ústí nad Labem 0:13:01.890 16 12
John Eduard IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:12:43.560 12 16
Kaltman Petr Ústí nad Labem 0:18:44.210 24 4
Kampík Prokop ROHOZEC 0:05:39.230 27 1
Königsmark Jan CYKLOKROS MILOVICE 0:13:21.250 18 10
Kučera Radim BEKO Bike Race Team 0:13:20.970 17 11
Kudrna Tomáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:12:28.550 9 39
Mansfeld Šimon 0:11:58.200 26 2
Meier Václav IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:12:05.040 5 83
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:13:56.840 21 7
Petr Matyáš 0:11:55.020 25 3
Podhaiský Ondřej TJ AŠ Mladá Boleslav 0:11:42.130 2 116
Polášek Daniel BAKAKO Nová Paka 0:11:42.190 3 105
Popovič Jakub 0:13:46.130 20 8
Ptačovský Ladislav NORT BIKE CLUB 0:12:59.560 14 14
Trejtnar Jonáš BAKAJDA 0:13:24.450 19 9
TRLLO Lukáš BAKAKO Nová Paka 0:12:51.970 13 15
Třeska Lukáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:12:43.040 11 17
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bobková Karla NORT BIKE CLUB 0:25:27.600 13 4
Jůnová Nela Lyko klub Prachatice 0:21:00.040 5 72
Kněbortova Barbora SKIracingMB 0:23:25.070 9 28
Kuchařová Evelína 0:24:53.680 12 5
Kunčíková Ella Bike klub Spindl 0:20:27.890 3 94
Kyselová Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:22:30.370 7 50
Lánová Karolína Bicykl team Ústí 0:24:27.100 11 6
Nováčková Anežka Bike & Ski Bakajda 0:22:00.260 16 1
Nováková Valerie SKIracingMB 0:22:31.450 8 39
Sedláčková Veronika IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:19:14.490 1 116
Slaninová Petra Bicykl team Ústí 0:28:01.190 14 3
Stránská Adéla IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:20:43.370 4 83
Šíslová Barbora Lyko klub Prachatice 0:21:00.520 6 61
Trllová Šárka BAKAKO Nová Paka 0:24:18.570 10 17
Urbanová Tereza 0:20:59.500 15 2
Václavů Martina IVAR CS AUTHOR TEAM 0:19:23.320 2 105
Závodník Team Čas Pořadí Body
Arnold Adam HAVEN 0:19:07.920 6 66
Bursa Filip LYKO KLUB Prachatice 0:18:35.040 3 99
Dlouhý Matouš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:28:56.600 20 2
Dörner Jakub SK Svojkov Haven Team 0:24:22.090 19 3
Gorog Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:21:24.400 11 11
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:17:26.310 1 121
Hataš David Rohozec Amulet 0:22:14.680 14 8
Hofman Eliáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:17:46.150 2 110
Horák Adam BEKO Bike Race Team 0:20:16.700 10 22
Horák Martin BECO Bike Racing Team 0:19:14.640 8 44
Hübner Lukáš CYKLO BENDA 0:21:24.900 12 10
John Antonín IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:18:42.070 5 77
Kolajta Adam IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:23:10.390 18 4
Krumphanzl Jan 0:26:38.200 21 1
Lesage Radek Transbrody 0:20:10.080 9 33
Löffler Dennis BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:22:22.450 15 7
Meier Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:19:14.610 7 55
Nosek Antonín KSM HRÁDEK 0:23:09.250 17 5
Podzimek Matyáš Cyklo klub Jičín 0:18:41.650 4 88
Tomáš Šimon BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:22:30.630 16 6
Vašíček Adam KSM Hrádek 0:22:04.330 13 9
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beranová Jana IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:29:10.430 4 72
Beyerová Kateřina Lyko klub Prachatice 0:24:04.240 1 105
Kuchařová Pavlína BSK Racing juniors 0:30:43.930 5 61
Volejníková Natalie BEKO Bike Race Team 0:25:51.880 2 94
Volejníková Nikola BEKO Bike Race Team 0:27:25.860 3 83
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 0:22:24.750 1 108
Foltýn Marek BAKAKO Nová Paka 0:23:58.510 2 97
Havel Marek BEKO Bike Race Team 0:29:57.010 8 31
Lesage Marek Transbrody 0:25:00.610 4 75
Selvek Vojtěch BAKAKO Nová Paka 0:24:35.710 3 86
Sporysch Tobiáš 0:27:29.290 6 53
Šulc Adam BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:25:01.970 5 64
Žák Jakub Bicykl Team Ústí n. L. 0:29:22.660 7 42
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bílková Linda 0:01:54.610 8 32
Dolečková Eliška 0:01:49.830 7 43
Jurisová Nella Bitters Superrior CYKLOLIVE team 0:01:57.010 9 21
Knesplová Eliška 0:01:09.630 3 87
Macounová Rozálie Šviháci 0:01:13.910 4 76
Meierová Karolína IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:01:08.290 2 98
Sajdlová Lucie Bike Západní 0:01:07.120 1 109
Šauerová Amálie Avast-CykloŠauer 0:01:31.680 6 54
Záleská Terezka 0:01:25.510 5 65

2019

Liberec finále - Vesec - 15.09.2019

Bakov nad Jizerou - 07.09.2019

Bakov nad Jizerou [MO] - 07.09.2019

Mladá Boleslav - 01.09.2019

Liberec - 23.06.2019

Malevil - 09.06.2019

Držkov - 01.05.2019

Osečná - 07.04.2019

2018

Liberec finále - Vesec - 16.09.2018

Bakov nad Jizerou - 08.09.2018

Bakov nad Jizerou [MO] - 08.09.2018

Mladá Boleslav - 01.09.2018

Liberec - 24.06.2018

Malevil - 10.06.2018

Držkov - 01.05.2018

Osečná - 15.04.2018

2017

Liberec finále – Vesec - 30.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) - 02.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) [MO] - 02.09.2017

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 26.08.2017

Malevil ( u Jablonného v Podještědí ) - 11.06.2017

Beckov ( u Prahy, Odolená Voda ) - 28.05.2017

Liberec ( Ruprechtice u kapličky ) - 14.05.2017

Držkov ( u Železného Brodu ) - 01.05.2017

Osečná - 16.04.2017

2016

Liberec - finále - 17.09.2016

Bakov - 03.09.2016

Bakov [MO] - 03.09.2016

Mladá Boleslav - 27.08.2016

Malevil - 19.06.2016

Liberec - 11.06.2016

Beckov - 22.05.2016

Osečná - 16.04.2016

2015

Liberec - 26.09.2015

Bakov - 05.09.2015

Bakov [MO] - 05.09.2015

Mladá Boleslav - 29.08.2015

Malevil - 20.06.2015

Doksy - 14.06.2015

Beckov - 24.05.2015

Turnov - 25.04.2015

2014

Stráž pod Ralskem - 20.09.2014

Bakov - 06.09.2014

Mladá Boleslav - 30.08.2014

Doksy - 28.06.2014

Malevil - 21.06.2014

Vesec - 08.05.2014

Beckov - 03.05.2014

Osečná - 13.04.2014

2013

Stráž pod Ralskem - 28.09.2013

Bakov - 14.09.2013

Malevil - 15.06.2013

Vesec II - 08.06.2013

Vesec I - 08.05.2013

Beckov - 04.05.2013

Osečná - 13.04.2013