Přihlásit
Liberec finále - Vesec - 15.09.2019
Závodník Team Čas Pořadí Body
Lodrová Amelie TJ AUTO ŠKODA 0:01:05.620 1 205
Meierová Karolína 0:01:31.770 3 163
Semeráková Adélka 0:01:36.320 4 142
Svobodová Michaela 0:02:05.800 5 121
Vokřínková Anežka CYKLO BENDA 0:01:11.620 2 184
Závodník Team Čas Pořadí Body
Benda Tadeáš TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:01:05.380 3 168
Budina Tobiáš BIKESPORT.cz 0:01:16.320 6 105
Čtvrtečka Jakub 0:01:53.450 10 21
Dreschler Tomáš 0:01:10.010 5 126
Hlavatý Matyáš 0:01:24.430 7 84
Honzejk Jakub Bitters Superrior CYKLOLIVE team 0:01:27.690 8 63
Kučera Viktor 0:01:01.990 2 189
Vencl Martin 0:00:55.570 1 210
Vokřínek Tomáš Cyklo Benda 0:01:07.790 4 147
Vrkoslav Alex 0:01:47.560 9 42
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bártíková Hanna 0:04:07.560 8 65
Bendová Tereza TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:02:44.790 4 149
Cicháková Anna Magdalena BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:39.130 1 212
Doležalová Nahtaly 0:04:26.330 10 23
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka 0:02:41.640 3 170
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 0:02:39.920 2 191
Ludvíková Rozálie A team 0:04:36.320 11 2
Michálková Tereza 0:04:19.140 9 44
Procházková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:09.210 5 128
Svobodová Kristýna 0:04:58.140 12 1
Tichá Tereza Pavoučci Liberec 0:03:38.530 7 86
Tvrzníková Markéta FERROTHERM.cz 0:03:38.390 6 107
Závodník Team Čas Pořadí Body
Čech Ondřej SPINFIT LIBEREC 0:05:15.530 19 2
Dreschler Štěpán 0:04:04.780 12 9
Dumek Václav BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:42.100 9 52
Gamba Kryštof BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:38.520 7 94
Hornich Martin Bakako N. Paka 0:03:01.060 3 178
Jelínek Bruno BEKO Bike Race Team 0:02:47.950 2 199
Juris Šimon BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:10.110 5 136
Knoll Vojtěch Liberec 0:04:52.900 17 4
Kubias Sáva Bitters Superrior CYKLOLIVE team 0:03:54.260 11 10
Lamač František 0:04:33.230 14 7
Loufek Matěj 0:04:44.060 15 6
Matunák Tobiáš 0:03:49.740 10 31
Nedvěd Tomáš 0:04:52.410 16 5
Pšenička Jan Dlouhý Most 0:03:04.680 4 157
Rudolf Matyáš Little Riders 0:04:14.750 13 8
Tulach Vojtěch Cyklo Liberec 0:05:14.930 18 3
Vaněk Matěj Obklady Vaněk 0:06:10.950 20 1
Vejvoda Sebastian Liberec 0:03:41.770 8 73
Vokřínek ŠImon BEKO Bike Race Team 0:02:39.920 1 220
Zejfart Jakub 0:03:35.300 6 115
Závodník Team Čas Pořadí Body
Horká Karolína CK1967 Č. Kamenice 0:05:09.890 7 85
Knoblochová Kristýna IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:04:02.840 2 190
Kubelková Tereza 0:05:36.360 10 22
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:03:45.410 1 211
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:04:20.720 5 127
Ptačovská Adélka NORT BIKE CLUB 0:05:11.630 8 64
Rusňáková Kamila Velo Akadamie Kladno 0:04:11.230 3 169
Rusňáková Lucie Velo Akadamie Kladno 0:04:49.330 6 106
Šafránková Markéta SX soft 0:05:35.760 9 43
Tvrzníková Magdaléna FERROTHERM.cz 0:06:30.540 11 1
Vernerová Alena IVAR CS AUTHOR TEAM 0:04:16.930 4 148
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beneš Adam BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:35.380 6 116
Bondy Štěpán TJ Auto Škoda MB 0:03:17.870 2 200
Dlouhý Jonáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:18.530 3 179
Dumek Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:58.170 9 53
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:19.580 4 158
Honzejk Tadeáš Bitters Superrior CYKLOLIVE team 0:04:42.040 15 7
Hošic Adam CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:05:20.090 19 3
Kněbort Vojtěch SKIracingMB 0:05:31.280 20 2
Kudrna Matyáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:41.650 7 95
Lodr Oliver TJ AUTO ŠKODA 0:03:09.350 1 221
Mádlík Ondřej BAKAKO Nová Paka 0:04:47.850 16 6
Moulis Lukáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:04:15.690 13 9
Polák Štěpán 0:05:31.970 21 1
Svoboda Sebastián 0:04:51.870 18 4
Šorf Jakub SK Svojkov 0:03:30.060 5 137
Tomeš Roman 0:03:41.850 8 74
Trvalec David Hořické kolonožky 0:04:51.020 17 5
Trvalec Jakub Hořické kolonožky 0:04:26.500 14 8
Uher Kryštof Rohozec Amulet Team 0:04:04.070 11 11
Vokřínek Matěj CYKLO BENDA 0:04:00.530 10 32
Zelený Jakub BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:04:10.090 12 10
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:05:29.290 4 148
Bohánská Vanesa Rohozec AMULET Team 0:05:29.670 5 127
Dajčová Amálie BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:05:25.470 3 169
Famfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka 0:05:33.590 6 106
Frydrychová Karolína TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:04:57.900 2 190
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:05:56.910 7 85
Hošicová Anna CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:09:15.830 11 1
Kolářová Babeta TJ Auto škoda Mladá Boleslav 0:04:57.570 1 211
Rudolfová Elisabeth Little Riders 0:06:15.860 9 43
Trvalcová Valentina Hořické kolonožky 0:07:16.340 10 22
Zelená Lucie BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:06:08.850 8 64
Závodník Team Čas Pořadí Body
Berka Tadeáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:05:55.020 17 5
Burgermeister Karel TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:05:51.740 16 6
Cichák Mikuláš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:05:02.310 2 200
Fara Jan IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:05:16.020 7 95
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:05:45.270 12 10
Hataš Tomáš Rohozec Amulet team 0:05:06.850 4 158
Hoffmann Šimon MOVS SMRZOVKA 0:05:12.020 5 137
Jílek David Bicykl team Ústí nad Labem 0:05:40.060 10 32
John Eduard IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:05:06.630 3 179
Knobloch Adam IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:05:41.880 11 11
Kubias Dominik Bitters Superrior CYKLOLIVE team 0:07:33.630 21 1
Kučera Radim BEKO Bike Race Team 0:05:51.320 15 7
Kudrna Tomáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:05:23.220 8 74
Mádlík Vojtěch BAKAKO Nová Paka 0:06:27.740 20 2
Mazáč Mikuláš SWSL SKI CLUB LUČANY NAD NISOU 0:06:24.420 18 4
Meier Václav IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:05:28.440 9 53
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:06:24.720 19 3
Podhaiský Ondřej TJ AŠ Mladá Boleslav 0:05:02.040 1 221
Polášek Daniel BAKAKO Nová Paka 0:05:15.280 6 116
Ptačovský Ladislav NORT BIKE CLUB 0:05:45.400 13 9
Třeska Lukáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:05:49.160 14 8
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bobková Karla NORT BIKE CLUB 0:12:51.040 7 84
Burgermeisterová Lucie TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:12:06.500 4 147
Kněbortova Barbora SKIracingMB 0:12:27.890 6 105
Kubelková Nikola 0:15:37.550 10 21
Kuchařová Evelína 0:13:09.450 8 63
Kyselová Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:12:18.130 5 126
Mistrová Vanessa BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:15:01.810 9 42
Nováková Valerie SKIracingMB 0:11:39.350 3 168
Sedláčková Veronika IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:10:03.070 1 210
Václavů Martina IVAR CS AUTHOR TEAM 0:10:14.580 2 189
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:08:58.470 1 215
Brada Adam H. Počernice 0:11:52.020 11 5
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:09:28.320 2 194
Hataš David Rohozec Amulet 0:12:16.400 13 3
Hoffmann Ondřej MOVS SMRZOVKA 0:10:26.020 6 110
Horák Adam BEKO Bike Race Team 0:10:41.360 7 89
Horák Martin BECO Bike Racing Team 0:10:24.290 5 131
Hübner Lukáš CYKLO BENDA 0:11:28.760 9 47
John Antonín IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:10:09.520 4 152
Löffler Dennis BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:11:30.330 10 26
Meier Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:09:52.440 3 173
Nosek Antonín KSM HRÁDEK 0:12:55.470 15 1
Tomáš Šimon BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:11:58.050 12 4
Vašíček Adam KSM Hrádek 0:12:38.320 14 2
Voborník Filip IVAR CS AUTHOR TEAM 0:11:16.130 8 68
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beranová Jana IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:18:58.330 4 141
Kuchařová Pavlína BSK Racing juniors 0:18:03.990 3 162
Volejníková Natalie BEKO Bike Race Team 0:16:31.180 1 204
Volejníková Nikola BEKO Bike Race Team 0:16:47.960 2 183
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 0:14:13.850 3 168
Havel Marek BEKO Bike Race Team 0:20:58.840 10 21
Havel Matěj Kooperativa Jablonec n.N. 0:16:13.560 7 84
Hübner Josef CYKLO BENDA 0:18:47.500 9 42
Kratochvíl Václav TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:15:18.050 5 126
Mádlík Petr BAKAKO Nová Paka 0:13:51.650 1 210
Polák Matyáš KC Kooperativa 0:14:00.480 2 189
Selvek Vojtěch BAKAKO Nová Paka 0:14:43.310 4 147
Šulc Adam BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:15:20.910 6 105
Žák Jakub Bicykl Team Ústí n. L. 0:18:14.930 8 63
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bílek Ondřej SpinFit Liberec 0:04:44.110 21 1
Bubílek Sebastián KROSS BIKERANCH TEAM 0:02:25.950 13 9
Bulínová Annie 0:04:07.360 20 2
Čechová Markéta SPINFIT LIBEREC 0:02:19.990 12 10
Dudev Jan 0:01:36.690 3 179
Honzejk Jakub Bitters Superrior CYKLOLIVE team 0:02:06.750 9 53
Krejčík Jakub 0:01:46.220 4 158
Kučera Kryštof 0:02:40.510 15 7
Kysela Filip 0:01:53.980 6 116
Ludvíková Viktorie A team 0:02:10.800 11 11
Meierová Karolína IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:01:48.550 5 137
No Name 433 0:03:40.170 18 4
Osička Kryštof 0:01:58.670 7 95
Podzimek Martin Liberec 0:02:44.330 16 6
Rusňák Pavel Velo Akadamie Kladno 0:02:10.400 10 32
Semeraková Adéla 0:01:59.550 8 74
Šafránek Filip SX soft 0:03:57.010 19 3
Tichý Tomáš Pavoučci Liberec 0:03:26.300 17 5
Tondr Adam Lawi 0:01:33.010 2 200
Tvrzníková Marie FERROTHERM.cz 0:02:29.640 14 8
Vencl Martin 0:01:30.590 1 221

2019

Liberec finále - Vesec - 15.09.2019

Bakov nad Jizerou - 07.09.2019

Bakov nad Jizerou [MO] - 07.09.2019

Mladá Boleslav - 01.09.2019

Liberec - 23.06.2019

Malevil - 09.06.2019

Držkov - 01.05.2019

Osečná - 07.04.2019

2018

Liberec finále - Vesec - 16.09.2018

Bakov nad Jizerou - 08.09.2018

Bakov nad Jizerou [MO] - 08.09.2018

Mladá Boleslav - 01.09.2018

Liberec - 24.06.2018

Malevil - 10.06.2018

Držkov - 01.05.2018

Osečná - 15.04.2018

2017

Liberec finále – Vesec - 30.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) - 02.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) [MO] - 02.09.2017

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 26.08.2017

Malevil ( u Jablonného v Podještědí ) - 11.06.2017

Beckov ( u Prahy, Odolená Voda ) - 28.05.2017

Liberec ( Ruprechtice u kapličky ) - 14.05.2017

Držkov ( u Železného Brodu ) - 01.05.2017

Osečná - 16.04.2017

2016

Liberec - finále - 17.09.2016

Bakov - 03.09.2016

Bakov [MO] - 03.09.2016

Mladá Boleslav - 27.08.2016

Malevil - 19.06.2016

Liberec - 11.06.2016

Beckov - 22.05.2016

Osečná - 16.04.2016

2015

Liberec - 26.09.2015

Bakov - 05.09.2015

Bakov [MO] - 05.09.2015

Mladá Boleslav - 29.08.2015

Malevil - 20.06.2015

Doksy - 14.06.2015

Beckov - 24.05.2015

Turnov - 25.04.2015

2014

Stráž pod Ralskem - 20.09.2014

Bakov - 06.09.2014

Mladá Boleslav - 30.08.2014

Doksy - 28.06.2014

Malevil - 21.06.2014

Vesec - 08.05.2014

Beckov - 03.05.2014

Osečná - 13.04.2014

2013

Stráž pod Ralskem - 28.09.2013

Bakov - 14.09.2013

Malevil - 15.06.2013

Vesec II - 08.06.2013

Vesec I - 08.05.2013

Beckov - 04.05.2013

Osečná - 13.04.2013