Přihlásit
Malevil - 14.06.2020
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bartošová Amálka 0:01:45 4 71
Havlová Tereza 0:01:29 2 93
Jurisová Nela 0:01:34 3 82
Ludvíková Viktorie A-team 0:01:21 1 104
Závodník Team Čas Pořadí Body
Honzejk Jakub Cyklolive 0:01:07 6 56
Kaňkovský Sam 0:01:54 9 23
Kovář David Expres CZ Tufo Team Kolín 0:01:43 8 34
Liška Jakub Ivar CS Author Team 0:00:51 3 89
Litresits Felix Tour de Ralsko 0:02:00 10 12
Málek Jonatan Eleven Team Příchovice 0:01:00 4 78
Mareček Maxík Kovo Praha 0:00:47 2 100
Suchánek Tomáš 0:02:13 11 1
Tichý Tomáš Pavoučci 0:01:00 5 67
Vlček Šimon Cycology North Bike Club 0:00:44 1 111
Zoubek Tadeáš Tesařství TZ 0:01:16 7 45
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bártíková Hanna 0:05:25 1 113
Bondy Nelly Cycology North Bike Club 0:07:45 7 47
Klimentová Anna Cycology North Bike Club 0:06:14 4 80
Lodrová Amelie TJ AUTO ŠKODA 0:05:26 2 102
Ludvíková Rozálie A-team 0:07:50 9 25
Maxová Kristýna 0:08:49 11 3
Meierová Karolína Ivar Author CS Team 0:08:45 10 14
Petrová Tereza 0:10:26 12 2
Svobodová Kristýna Bitters Superior CykloLive Tým Liberec 0:07:48 8 36
Tichá Tereza Pavoučci 0:05:57 3 91
Uhlířová Kristýna 0:07:45 6 58
Vokřínková Anežka TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 0:10:34 13 1
Zavadilová Ema Cyklo Benda 0:06:20 5 69
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dlouhý Matyáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:05:53 8 40
Dumek Václav BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:05:20 3 95
Dvořák Vojtěch Bitters Superior Cyklolive Team 0:05:49 7 51
Hlavatý Matyáš 0:06:37 14 4
Hranička Oskar Cycology North Bike Club 0:06:26 11 7
Kovář Daniel Expres CZ Tyfo Team Kolín 0:04:12 1 117
Lamač František Klub lyžařů Turnov 0:05:44 6 62
Mareček Oliver Kovo Praha 0:05:10 2 106
Matunák Tobiáš 0:05:24 4 84
Miler Matyas 0:08:01 17 1
Mrázek Štěpán 0:06:08 9 29
Mrázek Vojtěch 0:06:16 10 18
Šámal Denis Tri Club Č. Lípa 0:06:40 15 3
Valenta Simon Jablonné v Podleštědí 0:07:47 16 2
Vaněk Matěj BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:05:39 5 73
Vokřínek Tomáš 0:06:36 13 5
Wolf Mirek Beany 0:06:26 12 6
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cicháková Anna Magdalena Cycology North Bike Club 0:05:49 1 113
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka 0:05:52 3 91
Knoblochová Kristýna IVAR CS AUTHOR TEAM 0:06:26 5 69
Kotková Ema 0:09:57 12 2
Kotková Viktorie SUN BIKE 0:09:46 11 3
Krušinová Andělka AN - Bike Team Hořice 0:08:11 10 14
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 0:06:09 4 80
Obdržálková Adéla Bicykl Team Ústí nad Labem 0:06:54 6 58
Prchalová Anna North bike club 0:07:21 9 25
Prchalová Barbora North bike club 0:07:19 8 36
Procházková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:07:05 7 47
Šimečková Agnes TJ Sokol Vysoká u Mělníka 0:10:08 13 1
Wolfová Amálka Beany 0:05:52 2 102
Závodník Team Čas Pořadí Body
Čapek Filip 0:10:12 35 1
Dumek Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:05:51 2 124
Gamba Kryštof Bitters Superior Cyklolive Team 0:07:01 23 13
Hikl Milan Kosmonos Bike 0:07:33 28 8
Hoferek Martin Šviháci 0:08:56 34 2
Honzejk Tadeáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:06:36 20 16
Hošic Adam Cycology North Bike Club 0:07:20 25 11
Janov Martin Jenštejn 0:06:43 21 15
Jurek Jakub 0:07:00 22 14
Juris Šimon Cycology North Bike Club 0:06:03 5 91
Klinger Mikuláš Cyklo Benda 0:06:24 15 21
Kněbort Vojtěch SKIracingMB 0:06:31 17 19
Kubias Sáva BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:07:55 29 7
Kudrna Matyáš Cycology North Bike Club 0:06:03 6 80
Kysela Václav Cyklo live Liberec 0:07:33 27 9
Liška Matěj Ivar CS Author Team 0:06:20 14 22
Litresits Oliver Tour de Ralsko 0:08:44 33 3
Lodr Oliver TJ AUTO ŠKODA 0:05:22 1 135
Moulis Lukáš Ivar CS Author Team 0:06:08 8 58
Peluňka Leoš CK 1967 Česká Kamenice 0:07:20 24 12
Polák Štěpán KC Kooperativa Jablonec nad Nisou 0:06:34 19 17
Prokeš Matěj 0:07:58 30 6
Provazník Jakub SDH Maršovice 0:06:12 12 24
Sedlák Robin SK Svojkov 0:07:22 26 10
Šorf Jakub SK Svojkov 0:05:58 4 102
Štrégl Marek Jablonné v Podleštědí 0:08:22 32 4
Šusta Josef CK 1967 Česká Kamenice 0:06:30 16 20
Trvalec David Hořické Kolonožky 0:06:33 18 18
Trvalec Jakub Hořické Kolonožky 0:06:13 13 23
Vencovský Vojtěch Cyklolive 0:08:19 31 5
Vokřínek Matěj TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 0:06:05 7 69
Vokřínek ŠImon BEKO Bike Race Team 0:06:10 10 36
Vozka Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:06:10 9 47
Zejfart Jakub 0:06:11 11 25
Zelený Jakub Bitters Superior Cyklolive Team 0:05:56 3 113
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bohánská Vanesa Rohozec Amulet Team 0:11:21 1 118
Dajčová Amálie Cycology North Bike Club 0:12:08 5 74
Duman Rozálie Aktivit Bike Team 0:13:12 9 30
Erbenová Marianna Lawi Lekce Biku 0:12:26 6 63
Famfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka 0:11:47 3 96
Horká Karolína CK 1967 Česká Kamenice 0:13:18 11 8
Hošicová Anna Cycology North Bike Club 0:15:01 17 2
Kunčíková Magdalena Sportovní Academie ŠM 0:13:40 13 6
Kussmannová Nelly Bicykl Team Ústí nad Labem 0:13:08 8 41
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:13:37 12 7
Nováková Laura CK 1967 Česká Kamenice 0:13:16 10 19
Paříková Adéla TJ Škoda-auto 0:11:40 2 107
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:14:42 16 3
Ptačovská Adélka Cycology North Bike Club 0:14:18 15 4
Schrötterová Ella Jalla! Jalla! 0:16:46 18 1
Vernerová Alena Ivar CS Author Team 0:14:18 14 5
Vozková Veronika BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:13:00 7 52
Zelená Lucie Bitters Superior Cyklolive Team 0:11:50 4 85
Závodník Team Čas Pořadí Body
Abrahám Tomáš Bike Team SA Špindl 0:14:04 17 8
Beneš Adam Cycology North Bike Club 0:11:44 7 58
Bondy Štěpán Cycology North Bike Club 0:11:46 8 47
Cichák Mikuláš Cycology North Bike Club 0:11:10 2 113
Dinga Jan Adastra Cycling Team 0:12:07 10 25
Dlouhý Jonáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:12:44 14 11
Fara Jan Ivar Author Team 0:13:25 16 9
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:12:14 11 14
Hataš Tomáš Rohozec amulet team 0:10:44 1 124
Hoffmann Šimon MOVS SMRZOVKA 0:11:32 4 91
Knobloch Adam IVAR CS AUTHOR TEAM 0:12:17 12 13
Kubias Dominik Bitters Superior Cyklolive Team 0:15:11 20 5
Meier Václav Ivar Author CS Team 0:11:23 3 102
Obdržálek Matěj Bicykl Team Ústí nad Labem 0:12:46 15 10
Ország Jáchym Aktivit Bike Team 0:14:52 19 6
Schafër Josef Beko Bike Team 0:11:37 5 80
Smolka David 0:18:17 24 1
Svoboda Sebastián Bitters Superior Cyklolive Team 0:14:46 18 7
Šámal Max Tri Club Č. Lípa 0:16:43 23 2
Šimek Dominik Bike Team SA Špindl 0:16:20 22 3
Šlambor Martin WPC Sport Team 0:12:33 13 12
Tomeš Roman Cycology North Bike Club 0:11:47 9 36
Třeska Lukáš Cycology North Bike Club 0:11:42 6 69
Vyhlas Václav 0:15:21 21 4
Závodník Team Čas Pořadí Body
Austová Tereza Aktivit Bike Team 0:20:30 10 15
Cermanová Antonie Author team Stupno 0:17:18 4 81
Frydrychová Karolína TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:17:13 2 103
Hiklová Kateřina TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:20:40 11 4
Kněbortova Barbora SKIracingMB 0:18:39 6 59
Kolářová Babeta TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:16:47 1 114
Křížová Kristýna Bike Team SA Špindl 0:18:50 7 48
Kubelková Nikola Cycology North Bike Club 0:19:59 9 26
Machutková Natali Anna Bike Team SA Špindl 0:17:17 3 92
Nováková Viktorie Tri Club Česká Lípa 0:22:43 14 1
Schafërová Magdaléna Beko Bike Team 0:18:23 5 70
Soukupová Lucie CK 1967 Česká Kamenice 0:19:01 8 37
Šimečková Valerie TJ Sokol Vysoká u Mělníka 0:22:31 13 2
Trvalcová Valentina Hořické Kolonožky 0:20:43 12 3
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beran Martin Ivar CS Author Team 0:20:38 27 3
Berka Tadeáš Cycology North Bike Club 0:16:10 3 107
Bobvoš Patrik 0:17:56 15 15
Hartmann Tristan Bike Team SA Špindl 0:20:07 26 4
Hataš David Rohozec amulet team 0:17:44 13 17
Hübner Lukáš Cyklo benda 0:17:34 10 30
Kučera Adam Bike Team SA Špindl 0:19:37 25 5
Kučera Radim BEKO Bike Race Team 0:15:58 1 129
Kudrna Tomáš Cycology North Bike Club 0:17:41 12 18
Manhart Jakub Jan KSM Hrádek 0:18:34 21 9
Morvec Vojta Bike Team SA Špindl 0:18:19 20 10
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:19:01 23 7
Nerad Ondřej Bitters Superior CykloLive Tým Liberec 0:18:07 19 11
Nosek Antonín KSM Hrádek 0:19:09 24 6
Podhaiský Ondřej TJ AŠ Mladá Boleslav 0:16:49 7 63
Polášek Daniel BAKAKO Nová Paka 0:16:10 2 118
Popovič Jakub TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:16:55 8 52
Ptačovský Ladislav Cycology North Bike Club 0:17:59 16 14
Skandera Matyas SA Špindlerův Mlýn 0:16:18 5 85
Šidlof Vojtěch Beko 0:17:06 9 41
Šťastný Jakub Bike Team SA Špindl 0:18:50 22 8
Šúchal Lukáš Jablonné v Podleštědí 0:17:37 11 19
Šúchal Marek Jablonné v Podleštědí 0:17:49 14 16
Tomáš Šimon Cycology North Bike Club 0:18:00 17 13
Valenta Johan Jablonné v Podleštědí 0:21:05 28 2
Vašíček Adam KSM hrádek 0:18:00 18 12
Voborník Filip IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:16:17 4 96
Vyhlas Vilém 0:21:27 29 1
Zavadzan Lukáš Cycology North Bike Club 0:16:33 6 74
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bauerová Aneta LK Slovan Karlovy Vary 0:21:50 6 56
Beranová Jana Ivar CS Author Team 0:22:24 7 45
Dingová Anna Adastra Cycling Team 0:21:19 3 89
Dlouhá Aneta Ivar CS Author Team 0:20:32 1 111
Kluchová Anežka Aktivit Bike Team 0:21:49 5 67
Nováková Jarmila Aktivit Nový Bor 0:22:25 9 23
Nováková Valerie Bike team Špindlerův Mlýn 0:22:25 8 34
Ryšavá Anna Aktivit Nový Bor 0:25:05 11 1
Šlamborová Lucie WPC Sport Team 0:23:17 10 12
Volejníková Natalie Beko Bike 0:21:13 2 100
Volejníková Nikola Beko Bike 0:21:29 4 78
Závodník Team Čas Pořadí Body
Binder Diego RSG Bischofswerda 0:21:06 7 47
Bobvoš Dominik KSM - Hrádek 0:23:33 10 14
Děták Mikuláš Adastra Cycling Team 0:19:43 5 69
Foltýn Marek Bakako Nová Paka 0:18:37 2 102
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:19:34 3 91
Havel Marek Beko Bike Club 0:23:37 12 2
Hoferek Jan Šviháci 0:25:45 13 1
Hoffmann Ondřej MOVS 0:21:08 8 36
Hofman Eliáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:19:43 6 58
Kniha Petr Expres CZ Tufo Team Kolín 0:18:36 1 113
Löffler Dennis Bitters Superior Cyklolive Team 0:22:08 9 25
Meier Tomáš Ivar Author CS Team 0:19:40 4 80
Polášek Antonín 0:23:36 11 3
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bílek Ondřej SpinFit Liberec 0:01:55 15 11
Bubílek Sebastián Kross Bikeranch team junior 0:01:37 13 13
Dajč Michael Cycology North Bike Club 0:06:36 25 1
Gabriel Matyáš HTLM 0:01:07 5 81
Honzejk Jakub Cyklolive 0:02:03 16 10
Jurisová Nella Cycology North Bike Club 0:01:18 10 26
Jurková Julie 0:03:12 19 7
Kovář David Expres CZ Tyfo Team Kolín 0:01:19 11 15
Krušinová Nina 0:01:15 9 37
Liška Jakub Ivar CS Author Team 0:01:00 1 125
Lukáš Jan SpinFit Liberec 0:05:44 22 4
Lukeš Josef Jablonné v Podleštědí 0:06:17 24 2
Miler Markus 0:03:19 20 6
Mrázek Mikuláš 0:01:10 6 70
Petrová Nikola 0:02:22 18 8
Ryšavý Ondřej 0:03:37 21 5
Suchánek Tomáš 0:01:14 8 48
Tichý Tomáš Pavoučci 0:01:05 4 92
Tvrzník Matěj 0:02:09 17 9
Urban Daniel 0:01:38 14 12
Vlček Šimon Cycology North Bike Club 0:01:01 2 114
Zaplatílek Anthony SpinFit Liberec 0:01:13 7 59
Zaplatílková Dorothea SpinFit Liberec 0:06:05 23 3
Zavadil Václav Cyklo Benda 0:01:31 12 14
Zoubek Tadeáš TESAŘSTVÍ TZ 0:01:05 3 103

2020

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 20.09.2020

Tanvald /2/ - 13.09.2020

Bakov nad Jizerou - 05.09.2020

Liberec - Ruprechtice - 19.07.2020

Mimoň - 18.07.2020

Tanvald - 11.07.2020

Malevil - 14.06.2020

2019

Liberec finále - Vesec - 15.09.2019

Bakov nad Jizerou - 07.09.2019

Bakov nad Jizerou [MO] - 07.09.2019

Mladá Boleslav - 01.09.2019

Liberec - 23.06.2019

Malevil - 09.06.2019

Držkov - 01.05.2019

Osečná - 07.04.2019

2018

Liberec finále - Vesec - 16.09.2018

Bakov nad Jizerou - 08.09.2018

Bakov nad Jizerou [MO] - 08.09.2018

Mladá Boleslav - 01.09.2018

Liberec - 24.06.2018

Malevil - 10.06.2018

Držkov - 01.05.2018

Osečná - 15.04.2018

2017

Liberec finále – Vesec - 30.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) - 02.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) [MO] - 02.09.2017

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 26.08.2017

Malevil ( u Jablonného v Podještědí ) - 11.06.2017

Beckov ( u Prahy, Odolená Voda ) - 28.05.2017

Liberec ( Ruprechtice u kapličky ) - 14.05.2017

Držkov ( u Železného Brodu ) - 01.05.2017

Osečná - 16.04.2017

2016

Liberec - finále - 17.09.2016

Bakov - 03.09.2016

Bakov [MO] - 03.09.2016

Mladá Boleslav - 27.08.2016

Malevil - 19.06.2016

Liberec - 11.06.2016

Beckov - 22.05.2016

Osečná - 16.04.2016

2015

Liberec - 26.09.2015

Bakov - 05.09.2015

Bakov [MO] - 05.09.2015

Mladá Boleslav - 29.08.2015

Malevil - 20.06.2015

Doksy - 14.06.2015

Beckov - 24.05.2015

Turnov - 25.04.2015

2014

Stráž pod Ralskem - 20.09.2014

Bakov - 06.09.2014

Mladá Boleslav - 30.08.2014

Doksy - 28.06.2014

Malevil - 21.06.2014

Vesec - 08.05.2014

Beckov - 03.05.2014

Osečná - 13.04.2014

2013

Stráž pod Ralskem - 28.09.2013

Bakov - 14.09.2013

Malevil - 15.06.2013

Vesec II - 08.06.2013

Vesec I - 08.05.2013

Beckov - 04.05.2013

Osečná - 13.04.2013