Přihlásit
Tanvald - 11.07.2020
Závodník Team Čas Pořadí Body
Jurisová Nela Cycology North Bike Club 0:00:54.980 2 92
Klimentová Adela Cycology North Bike Club 0:00:46.980 1 103
Ludvíková Viktorie A-Team 0:01:02.190 3 81
Závodník Team Čas Pořadí Body
Kaňkovský Sam Cycology North Bike Club 0:01:29.110 8 31
Liška Jakub IVAR CS Author team 0:00:37.480 2 97
Litresits Felix Tour de Ralsko 0:01:28.470 7 42
Málek Jonatan MTB TEAM Příchovice 0:01:02.780 4 75
Mareček Maxík KOVO Praha 0:00:34.890 1 108
Tichý Tomáš Pavoučci 0:01:06.730 5 64
Vlček Šimon CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB 0:00:43.040 3 86
Zoubek Tadeáš Tesařství TZ 0:01:14.400 6 53
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bondy Nelly Cycology North Bike Club 0:02:46.000 3 85
Kaftanová Leontina 0:02:56.060 5 63
Klimentová Anna Cycology North Bike Club 0:02:15.230 2 96
Ludvíková Rozálie A-Team 0:02:53.300 4 74
Tichá Tereza Pavoučci 0:02:13.560 1 107
Vokřínková Anežka TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 0:03:07.730 6 52
Zavadilová Ema Cyklo Benda 0:03:27.590 7 41
Závodník Team Čas Pořadí Body
Buchar Vít 0:02:31.440 9 29
Červený Stanislav 0:03:08.720 17 1
Dlouhý Matyáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:01:53.580 3 95
Dumek Václav BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:10.730 6 62
Dvořák Vojtěch Bitters Team 0:02:31.450 10 18
Havlín Štěpán NORTH BIKE CLUB 0:02:56.670 16 2
Hranička Oskar Cycology North Bike Club 0:02:45.850 15 3
Kovařík Jakub HC SLAVIA Praha 0:02:34.860 11 7
Kučera Viktor Cycology North Bike Club 0:02:10.740 7 51
Lamač František Klub lyžařů Turnov 0:02:06.750 5 73
Mareček Oliver KOVO Praha 0:01:48.100 2 106
Mistr Dominik CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB 0:02:38.840 12 6
Mrázek Štěpán 0:02:40.890 14 4
Mrázek Vojtěch 0:02:40.040 13 5
Prágl Vítek SK Prosek 0:01:44.090 1 117
Vaněk Matěj BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:04.500 4 84
Vokřínek Tomáš 0:02:30.280 8 40
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cicháková Anna Magdalena Cycology North Bike Club 0:05:03.420 1 107
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka 0:05:19.240 2 96
Knoblochová Kristýna IVAR CS AUTHOR TEAM 0:05:29.810 3 85
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 0:06:15.970 4 74
Prchalová Anna Cycology North Bike Club 0:06:23.630 5 63
Prchalová Barbora Cycology North Bike Club 0:06:57.260 6 52
Procházková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:07:05.930 7 41
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dumek Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:05:44.250 9 38
Gamba Kryštof BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:06:57.500 19 8
Hošic Adam Cycology North Bike Club 0:06:19.050 15 12
Jurek Jakub 0:07:15.810 22 5
Juris Šimon Cycology North Bike Club 0:05:46.530 11 16
Klinger Mikuláš Cyklo Benda 0:07:07.560 21 6
Kněbort Vojtěch SKIracingMB 0:06:39.130 17 10
Kubias Sáva BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:07:54.570 25 2
Kudrna Matyáš Cycology North Bike Club 0:05:02.120 3 104
Liška Matěj IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:05:29.840 6 71
Litresits Oliver Tour de Ralsko 0:09:25.930 26 1
Malík Marek CK Bítovská 0:05:42.520 8 49
Moulis Lukáš Ivar CS Author Team 0:05:46.430 10 27
Peluňka Leoš CK 1967 Česká Kamenice 0:07:28.310 24 3
Polák Štěpán KC Kooperativa Jablonec 0:05:49.910 13 14
Pospíšil Filip TJ Auto Škoda 0:07:01.750 20 7
Provazník Jakub SDH Maršovice 0:05:48.620 12 15
Sedlák Robin SK Svojkov 0:07:18.960 23 4
Šorf Jakub SK Svojkov 0:04:36.510 1 126
Trvalec David Hořické Kolonožky 0:05:52.530 14 13
Trvalec Jakub Hořické Kolonožky 0:05:30.250 7 60
Vokřínek Matěj TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 0:05:19.000 5 82
Vokřínek ŠImon BEKO Bike Race Team 0:05:13.290 4 93
Vozka Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:06:43.360 18 9
Zejfart Jakub 0:06:28.790 16 11
Zelený Jakub Bitters Superior Cyklolive Team 0:04:59.820 2 115
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bohánská Vanesa Rohozec Amulet Team 0:10:15.580 1 110
Dajčová Amálie Cycology North Bike Club 0:11:15.260 5 66
Famfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka 0:10:56.720 4 77
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:12:41.340 7 44
Nováková Laura CK 1967 Česká Kamenice 0:13:10.970 8 33
Paříková Adéla TJ Škoda-auto 0:10:19.940 2 99
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:14:28.420 9 22
Vernerová Alena Ivar CS Author Team 0:15:12.670 10 11
Vozková Veronika BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:12:31.070 6 55
Zelená Lucie Bitters Superior Cyklolive Team 0:10:21.060 3 88
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beneš Adam Cycology North Bike Club 0:10:58.890 5 68
Bondy Štěpán Cycology North Bike Club 0:10:37.500 4 79
Cichák Mikuláš Cycology North Bike Club 0:09:45.440 1 112
Fara Jan Ivar Author Team 0:11:35.160 7 46
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:11:47.320 9 24
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:11:04.810 6 57
Havlíček Adam Dukla Praha 0:10:19.100 2 101
Knobloch Adam IVAR CS AUTHOR TEAM 0:10:26.930 3 90
Kovařík Petr HC SLAVIA Praha 0:11:47.270 8 35
Kubias Dominik Bitters Superior Cyklolive Team 0:15:47.850 12 1
Novák Vojtěch Bike team Špindlerův Mlýn 0:12:08.210 10 13
Svoboda Sebastián Bitters Superior Cyklolive Team 0:13:52.470 11 2
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cermanová Antonie Author Team Stupno 0:16:06.470 1 106
Kněbortova Barbora SKIracingMB 0:18:43.050 5 62
Kyselová Aneta IVAR CS 0:17:12.620 3 84
Machytková Natali Anna Bike team Špindlerův Mlýn 0:16:23.450 2 95
Soukupová Lucie CK 1967 Česká Kamenice 0:17:13.640 4 73
Trvalcová Valentina Hořické Kolonožky 0:20:44.800 6 51
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beran Martin IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:15:32.570 18 1
Berka Tadeáš Cycology North Bike Club 0:15:05.050 1 118
Hartmann Tristan BIKE TEAM Špindlerův Mlýn 0:19:55.110 14 5
Hroneš Matěj BIKE TEAM Špindlerův Mlýn 0:18:16.320 10 19
Hübner Lukáš Cyklo benda 0:17:17.910 8 41
Kudrna Tomáš Cycology North Bike Club 0:16:22.600 4 85
Manhart Jakub Jan KSM Hrádek 0:17:29.760 9 30
Moravec Vojta Bike team Špindlerův Mlýn 0:18:59.210 11 8
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:19:56.740 15 4
Nerad Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM LIBEREC 0:19:16.820 13 6
Nosek Antonín KSM Hrádek 0:19:59.780 16 3
Popovič Jakub TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:15:43.120 3 96
Rušikvas Eduard BIKE TEAM Špindlerův Mlýn 0:19:15.190 12 7
Šťastný Jakub BIKE TEAM Špindlerův Mlýn 0:20:27.160 17 2
Tomáš Šimon Cycology North Bike Club 0:16:48.020 6 63
Vašíček Adam KSM hrádek 0:17:05.730 7 52
Voborník Filip IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:15:18.960 2 107
Zavadzan Lukáš Cycology North Bike Club 0:16:27.210 5 74
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bauerová Aneta SLOVAN Karlovy Vary 0:21:35.170 1 103
Beranová Jana IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:22:52.590 2 92
Nováková Valerie Bike team Špindlerův Mlýn 0:23:04.880 3 81
Závodník Team Čas Pořadí Body
Foltýn Marek Bakako Nová Paka 0:16:51.470 1 104
Hoffmann Ondřej MOVS 0:20:40.070 2 93
Löffler Dennis BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:22:35.870 3 82
Šimůnek Petr NORTH BIKE CLUB 0:17:07.490 4 71
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bubílek Sebastián Kross Bikeranch team junior 0:01:19.670 9 25
Bucharová Viktorie Sedmihorky 0:01:47.300 12 2
Červená Veronika 0:01:05.680 3 91
Kučera Kryštof NORTH BIKE CLUB 0:01:13.210 7 47
Liška Jakub IVAR CS Author team 0:00:44.120 1 113
Mrázek Mikuláš 0:00:47.790 2 102
Polák Štěpán 0:01:31.310 11 3
Posner Antonín Turnov Bikers 0:03:15.570 13 1
Tichý Tomáš Pavoučci 0:01:10.380 6 58
Třešňáková Viktorie PÍTRS BIKES TEAM 0:01:23.410 10 14
Vaněk Lubor Obklady Vaněk 0:01:14.800 8 36
Vlček Šimon Cycology North Bike Club 0:01:08.490 5 69
Zavadil Václav Cyklo Benda 0:01:08.200 4 80

2020

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 20.09.2020

Tanvald /2/ - 13.09.2020

Bakov nad Jizerou - 05.09.2020

Liberec - Ruprechtice - 19.07.2020

Mimoň - 18.07.2020

Tanvald - 11.07.2020

Malevil - 14.06.2020

2019

Liberec finále - Vesec - 15.09.2019

Bakov nad Jizerou - 07.09.2019

Bakov nad Jizerou [MO] - 07.09.2019

Mladá Boleslav - 01.09.2019

Liberec - 23.06.2019

Malevil - 09.06.2019

Držkov - 01.05.2019

Osečná - 07.04.2019

2018

Liberec finále - Vesec - 16.09.2018

Bakov nad Jizerou - 08.09.2018

Bakov nad Jizerou [MO] - 08.09.2018

Mladá Boleslav - 01.09.2018

Liberec - 24.06.2018

Malevil - 10.06.2018

Držkov - 01.05.2018

Osečná - 15.04.2018

2017

Liberec finále – Vesec - 30.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) - 02.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) [MO] - 02.09.2017

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 26.08.2017

Malevil ( u Jablonného v Podještědí ) - 11.06.2017

Beckov ( u Prahy, Odolená Voda ) - 28.05.2017

Liberec ( Ruprechtice u kapličky ) - 14.05.2017

Držkov ( u Železného Brodu ) - 01.05.2017

Osečná - 16.04.2017

2016

Liberec - finále - 17.09.2016

Bakov - 03.09.2016

Bakov [MO] - 03.09.2016

Mladá Boleslav - 27.08.2016

Malevil - 19.06.2016

Liberec - 11.06.2016

Beckov - 22.05.2016

Osečná - 16.04.2016

2015

Liberec - 26.09.2015

Bakov - 05.09.2015

Bakov [MO] - 05.09.2015

Mladá Boleslav - 29.08.2015

Malevil - 20.06.2015

Doksy - 14.06.2015

Beckov - 24.05.2015

Turnov - 25.04.2015

2014

Stráž pod Ralskem - 20.09.2014

Bakov - 06.09.2014

Mladá Boleslav - 30.08.2014

Doksy - 28.06.2014

Malevil - 21.06.2014

Vesec - 08.05.2014

Beckov - 03.05.2014

Osečná - 13.04.2014

2013

Stráž pod Ralskem - 28.09.2013

Bakov - 14.09.2013

Malevil - 15.06.2013

Vesec II - 08.06.2013

Vesec I - 08.05.2013

Beckov - 04.05.2013

Osečná - 13.04.2013