Přihlásit
Mimoň - 18.07.2020
Závodník Team Čas Pořadí Body
Jurisová Nela Cycology North Bike Club 0:01:02.309 3 83
Klimentová Adela Cycology North Bike Club 0:01:00.937 1 105
Lisá Zuzana Praha 4 0:01:28.280 4 72
Vlachová Aneta 0:01:02.051 2 94
Vojtášková Florence Praha 0:01:48.812 5 61
Závodník Team Čas Pořadí Body
Gabriel Matyáš HTML 0:01:00.615 8 33
Gonda Jakub 0:00:43.253 4 77
Kaňkovský Sam Cycology North Bike Club 0:01:07.625 9 22
Liška Jakub IVAR CS Author team 0:00:33.003 2 99
Litresits Felix Tour de Ralsko 0:01:13.555 10 11
Mareček Maxík KOVO Praha 0:00:32.000 1 110
Převrátil Vojtěch 0:00:56.497 7 44
Tichý Tomáš Pavoučci 0:00:52.365 5 66
Vlček Šimon CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB 0:00:42.095 3 88
Zoubek Tadeáš Tesařství TZ 0:00:55.601 6 55
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bártíková Hanna 0:01:55.424 1 115
Bednaříková Eva Kross Bikeranch Team Junior 0:02:20.191 4 82
Bondy Nelly Cycology North Bike Club 0:02:50.746 11 5
Čapková Julie TJ Sokol Vysoká u Mělníka 0:02:49.385 10 16
Gondová Amálie 0:02:34.345 8 38
Kacrová Adéla Litvínov 0:03:41.361 14 2
Klapková Stázinka Česká Lípa 0:03:35.868 13 3
Klimentová Anna Cycology North Bike Club 0:02:23.946 6 60
Libichová Tereza 0:03:43.913 15 1
Lodrová Amelie TJ AUTO ŠKODA 0:02:14.299 3 93
Mohotová Eliška Buřina Racing Team 0:03:26.076 12 4
Schusová Eliška CK Bítovská 0:02:05.151 2 104
Svobodová Kristýna BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:35.339 9 27
Tichá Tereza Pavoučci 0:02:22.674 5 71
Zavadilová Ema Cyklo Benda 0:02:29.579 7 49
Závodník Team Čas Pořadí Body
Buchar Vít 0:02:35.311 11 9
Dlouhý Matyáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:02:00.203 2 108
Dvořák Vojtěch Bitters Team 0:02:22.062 7 53
Fodor Martin Nevix Team 0:04:45.941 19 1
Gabriel Lukáš HTLM Team 0:02:21.391 6 64
Havlín Štěpán NORTH BIKE CLUB 0:03:02.023 16 4
Hlůže Kryštof Cycling Club Calabrone 0:02:18.487 3 97
Hranička Oskar Cycology North Bike Club 0:02:38.444 13 7
Kořínek Ondra 0:02:52.109 15 5
Kubín Ondřej Judo Litvínov 0:02:51.691 14 6
Kučera Viktor Cycology North Bike Club 0:02:28.079 9 31
Lamač František Klub lyžařů Turnov 0:02:23.470 8 42
Levko Vojtěch 0:03:08.056 17 3
Mareček Oliver KOVO Praha 0:01:53.132 1 119
Matunák Tobiáš 0:02:36.914 12 8
Mistr Dominik CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB 0:02:18.509 4 86
Vaněk Matěj BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:20.877 5 75
Vítek Jaroslav 725156906 0:03:16.897 18 2
Vokřínek Tomáš 0:02:30.130 10 20
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cicháková Anna Magdalena Cycology North Bike Club 0:02:21.007 1 111
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka 0:02:25.309 2 100
Hossingerová Sára 0:03:18.605 7 45
Klapková Růžena Česká Lípa 0:03:22.638 8 34
Knoblochová Kristýna IVAR CS AUTHOR TEAM 0:02:32.618 3 89
Kořínková Anna 0:03:51.618 11 1
Linetová Kateřina Sport areál Klíny 0:02:39.927 4 78
Ouhrabková Bára Kross Bikeranch Team Junior 0:02:44.963 5 67
Strnadová Barbora tátovi holky 0:03:25.427 9 23
Šatrová Klárka Bike-point / SOREX team Roudnice n.L. 0:03:03.359 6 56
Vlachová Lucie 0:03:49.861 10 12
Závodník Team Čas Pořadí Body
Gamba Kryštof BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:05.845 21 5
Hošic Adam Cycology North Bike Club 0:02:49.927 15 11
Jurek Jakub 0:02:51.989 16 10
Klinger Mikuláš Cyklo Benda 0:02:42.161 12 14
Kněbort Vojtěch SKIracingMB 0:02:34.322 10 26
Kudrna Matyáš Cycology North Bike Club 0:02:18.457 3 103
Libich Matyáš 0:03:30.384 23 3
Liška Matěj IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:02:23.483 4 92
Litresits Oliver Tour de Ralsko 0:03:28.095 22 4
Lodr Oliver TJ AUTO ŠKODA 0:02:01.756 1 125
Mertelík Kryštof CK 1967 Česká Kamenice 0:02:57.954 20 6
Moulis Lukáš Ivar CS Author Team 0:02:32.756 8 48
Peluňka Leoš CK 1967 Česká Kamenice 0:02:54.298 17 9
Pospíšil Filip TJ Auto Škoda 0:02:43.115 13 13
Provazník Jakub SDH Maršovice 0:02:27.674 6 70
Převrátil Ondřej 0:03:46.351 24 2
Rybníček Jáchym Olešnice na Moravě 0:02:56.052 18 8
Sedlák Robin SK Svojkov 0:02:57.528 19 7
Šorf Jakub SK Svojkov 0:02:13.638 2 114
Šusta Josef CK 1967 Česká Skalice 0:02:46.476 14 12
Trvalec David Hořické Kolonožky 0:02:38.082 11 15
Trvalec Jakub Hořické Kolonožky 0:02:30.470 7 59
Vokřínek ŠImon BEKO Bike Race Team 0:02:26.641 5 81
Vosátka Jakub 0:04:10.946 25 1
Zejfart Jakub 0:02:33.134 9 37
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bohánská Vanesa Rohozec Amulet Team 0:06:48.613 1 114
Budíčková Eliška CK 1967 Česká Kamenice 0:07:28.654 7 48
Dajčová Amálie Cycology North Bike Club 0:07:05.215 4 81
Famfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka 0:06:51.256 2 103
Horká Karolína CK 1967 Česká Kamenice 0:07:56.232 8 37
Nováková Laura CK 1967 Česká Kamenice 0:07:56.389 9 26
Paříková Adéla TJ Škoda-auto 0:07:01.607 3 92
Praská Adéla Meziboří 0:10:52.486 13 2
Schusová Marie CK Bítovská 0:08:46.585 11 4
Sporyschová Nela Bakov n. Jizerou 0:08:32.848 10 15
Strnadová Natálie tátovi holky 0:09:53.978 12 3
Vobrová Linda TRI CLUB Česká Lípa 0:07:27.791 6 59
Vosátková Sofie 0:11:37.835 14 1
Zelená Lucie Bitters Superior Cyklolive Team 0:07:26.420 5 70
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bednařík Vojtěch Kross Bikeranch Team Junior 0:07:25.266 16 10
Beneš Adam Cycology North Bike Club 0:07:09.192 11 15
Bondy Štěpán Cycology North Bike Club 0:06:51.794 5 81
Cichák Mikuláš Cycology North Bike Club 0:06:47.083 3 103
Dlouhý Jonáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:07:26.101 17 9
Fara Jan Ivar Author Team 0:07:03.890 8 48
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:07:05.577 9 37
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:07:15.731 14 12
Hataš Tomáš Rohozec Amulet Team 0:06:31.014 1 125
Havlíček Adam Dukla Praha 0:06:38.006 2 114
Hoffmann Šimon MOVS SMRZOVKA 0:06:48.243 4 92
Hossinger Jan 0:09:26.215 25 1
Knobloch Adam IVAR CS AUTHOR TEAM 0:06:58.098 6 70
Marvan Jiří Litvínov 0:09:12.324 23 3
Novák Vojtěch Bike team Špindlerův Mlýn 0:07:06.420 10 26
Ország Jáchym AKTIVIT BIKE TEAM 0:08:53.892 21 5
Ouhrabka Vít Kross Bikeranch Team Junior 0:07:51.099 18 8
Popovič Jan 0:09:06.409 22 4
Prokop Ondřej cyklistický klub Litvínov 0:08:53.521 20 6
Přenosil Adam Rohozec Amulet team 0:07:12.702 12 14
Strakatý Šimon DUKLA PRAHA 0:07:14.350 13 13
Svoboda Sebastián Bitters Superior Cyklolive Team 0:07:52.555 19 7
Tomeš Roman Cycology North Bike Club 0:07:16.977 15 11
Třeska Lukáš Cycology North Bike Club 0:07:03.710 7 59
Vyhlas Václav 0:09:18.304 24 2
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cermanová Antonie Author Team Stupno 0:10:40.337 1 110
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:12:52.326 7 44
Kluchová Bětuška AKTIVIT BIKE TEAM 0:11:58.178 10 11
Kněbortova Barbora SKIracingMB 0:12:07.775 5 66
Kolářová Babeta TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:10:51.182 2 99
Kubelková Nikola Cycology North Bike Club 0:12:51.007 6 55
Machytková Natali Anna Bike team Špindlerův Mlýn 0:11:32.727 3 88
Nováková Viktorie TRI CLUB Česká Lípa 0:11:21.942 9 22
Soukupová Lucie CK 1967 Česká Kamenice 0:11:44.099 4 77
Trvalcová Valentina Hořické Kolonožky 0:13:35.867 8 33
Závodník Team Čas Pořadí Body
Berka Tadeáš Cycology North Bike Club 0:11:42.182 4 86
Dörner Jakub SK Svojkov Haven Team 0:13:00.907 19 1
Folprecht Matyáš Kosmonosy 0:11:33.570 16 4
Hübner Lukáš Cyklo benda 0:12:10.993 9 31
Kučera Adam BIKE TEAM Špindlerův Mlýn 0:12:41.096 18 2
Kudrna Tomáš Cycology North Bike Club 0:12:35.820 13 7
Lůna Jan Profi sport Cheb 0:11:55.893 6 64
Manhart Jakub Jan KSM Hrádek 0:12:15.321 11 9
Moravec Vojta Bike team Špindlerův Mlýn 0:12:09.436 8 42
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:12:41.100 14 6
Nerad Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM LIBEREC 0:12:56.567 15 5
Nosek Antonín KSM Hrádek 0:12:33.890 12 8
Podhaiský Ondřej TJ AŠ Mladá Boleslav 0:11:09.656 1 119
Popovič Jakub TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:11:11.666 3 97
Tomáš Šimon Cycology North Bike Club 0:12:13.728 10 20
Vašíček Adam KSM hrádek 0:11:49.844 5 75
Voborník Filip IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:11:11.663 2 108
Vyhlas Vilém BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:11:42.976 17 3
Zavadzan Lukáš Cycology North Bike Club 0:12:04.509 7 53
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bezstarosti Nicol BAKAKO Nová Paka 0:16:03.825 3 88
Dlouhá Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:15:05.728 1 110
Fodorova Denisa Nevix 0:15:14.965 10 11
Gebhardtová Anna CK 1967 Česká Kamenice 0:17:05.950 7 44
Kluchová Anežka AKTIVIT BIKE TEAM 0:15:52.231 2 99
Mavald Amy PRAHA 0:18:45.975 8 33
Nesnídalová Barbora CK 1967 Česká Kamenice 0:16:33.370 9 22
Nováková Jarmila AKTIVIT N. Bor 0:16:13.992 4 77
Nováková Valerie Bike team Špindlerův Mlýn 0:16:35.605 6 55
Zemanová Tereza CK 1967 Česká Kamenice 0:16:14.861 5 66
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bobvoš Dominik KSM HRÁDEK 0:14:08.448 11 2
Cobl Filip Nutrinic cykling team 0:16:15.705 5 68
Dušánek Lukáš Vlašim 0:15:54.200 9 24
Eichler Alex Boleslav FKMB 0:14:12.639 7 46
Foltýn Marek Bakako Nová Paka 0:14:08.301 2 101
Gebhardt Petr CK 1967 Česká Kamenice 0:14:24.925 8 35
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:14:06.330 1 112
Hoffmann Ondřej MOVS 0:15:39.943 3 90
Chmela Dominik 0:16:08.765 10 13
Sporysch Tobiáš BK Mladá Boleslav 0:16:21.589 6 57
Šimůnek Petr NORTH BIKE CLUB 0:15:53.028 4 79
Vlasák David Vlašim 0:17:02.662 12 1
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bohmová Natálie 0:00:35.289 14 6
Bohmová Nikol 0:00:27.506 10 20
Bubílek Sebastián Kross Bikeranch team junior 0:00:24.894 5 75
Bucharová Viktorie Sedmihorky 0:00:32.740 12 8
Eichler Luka 0:01:12.948 18 2
Havranová Stella 0:00:29.229 11 9
Klapková Pepinka Holák 0:00:34.325 13 7
Kubínová Kateřina Litvínov 0:00:38.907 15 5
Kučera Kryštof NORTH BIKE CLUB 0:00:26.346 7 53
Levková Anna 0:00:27.252 9 31
Liška Jakub IVAR CS Author team 0:00:16.446 1 119
Lukáš Jan SpinFit Liberec 0:01:58.290 19 1
Sechovec Matouš 0:00:42.198 16 4
Špičák Jáchym 0:00:43.351 17 3
Tichý Tomáš Pavoučci 0:00:23.308 4 86
Vaněk Lubor Obklady Vaněk 0:00:26.874 8 42
Vlček Šimon Cycology North Bike Club 0:00:17.526 2 108
Zavadil Václav Cyklo Benda 0:00:25.783 6 64
Zoubek Tadeáš TESAŘSTVÍ TZ 0:00:20.476 3 97

2020

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 20.09.2020

Tanvald /2/ - 13.09.2020

Bakov nad Jizerou - 05.09.2020

Liberec - Ruprechtice - 19.07.2020

Mimoň - 18.07.2020

Tanvald - 11.07.2020

Malevil - 14.06.2020

2019

Liberec finále - Vesec - 15.09.2019

Bakov nad Jizerou - 07.09.2019

Bakov nad Jizerou [MO] - 07.09.2019

Mladá Boleslav - 01.09.2019

Liberec - 23.06.2019

Malevil - 09.06.2019

Držkov - 01.05.2019

Osečná - 07.04.2019

2018

Liberec finále - Vesec - 16.09.2018

Bakov nad Jizerou - 08.09.2018

Bakov nad Jizerou [MO] - 08.09.2018

Mladá Boleslav - 01.09.2018

Liberec - 24.06.2018

Malevil - 10.06.2018

Držkov - 01.05.2018

Osečná - 15.04.2018

2017

Liberec finále – Vesec - 30.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) - 02.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) [MO] - 02.09.2017

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 26.08.2017

Malevil ( u Jablonného v Podještědí ) - 11.06.2017

Beckov ( u Prahy, Odolená Voda ) - 28.05.2017

Liberec ( Ruprechtice u kapličky ) - 14.05.2017

Držkov ( u Železného Brodu ) - 01.05.2017

Osečná - 16.04.2017

2016

Liberec - finále - 17.09.2016

Bakov - 03.09.2016

Bakov [MO] - 03.09.2016

Mladá Boleslav - 27.08.2016

Malevil - 19.06.2016

Liberec - 11.06.2016

Beckov - 22.05.2016

Osečná - 16.04.2016

2015

Liberec - 26.09.2015

Bakov - 05.09.2015

Bakov [MO] - 05.09.2015

Mladá Boleslav - 29.08.2015

Malevil - 20.06.2015

Doksy - 14.06.2015

Beckov - 24.05.2015

Turnov - 25.04.2015

2014

Stráž pod Ralskem - 20.09.2014

Bakov - 06.09.2014

Mladá Boleslav - 30.08.2014

Doksy - 28.06.2014

Malevil - 21.06.2014

Vesec - 08.05.2014

Beckov - 03.05.2014

Osečná - 13.04.2014

2013

Stráž pod Ralskem - 28.09.2013

Bakov - 14.09.2013

Malevil - 15.06.2013

Vesec II - 08.06.2013

Vesec I - 08.05.2013

Beckov - 04.05.2013

Osečná - 13.04.2013