Přihlásit
Liberec - Ruprechtice - 19.07.2020
Závodník Team Čas Pořadí Body
Jurisová Nela Cycology North Bike Club 0:01:39.927 2 91
Klimentová Adela Cycology North Bike Club 0:01:17.516 1 102
Závodník Team Čas Pořadí Body
Gabriel Matyáš HTML 0:01:09.255 6 54
Kaňkovský Sam Cycology North Bike Club 0:02:35.161 9 21
Liška Jakub IVAR CS Author team 0:00:31.046 2 98
Málek Jonatan MTB TEAM Příchovice 0:01:00.523 5 65
Mareček Maxík KOVO Praha 0:00:30.055 1 109
Převrátil Vojtěch 0:01:35.760 7 43
Šafránek Filip SxSoft 0:02:24.648 8 32
Tichý Tomáš Pavoučci 0:00:47.927 3 87
Vlček Šimon CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB 0:00:51.459 4 76
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bártíková Hanna 0:02:21.236 4 78
Divišková Marie 0:03:10.302 9 23
Kaftanová Leontina 0:02:48.959 8 34
Klimentová Anna Cycology North Bike Club 0:02:37.904 6 56
Lodrová Amelie TJ AUTO ŠKODA 0:02:20.948 3 89
Lurynová Eliška 0:03:21.638 11 1
Schusová Eliška CK Bítovská 0:01:52.698 1 111
Svobodová Kristýna BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:37.282 5 67
Tichá Tereza Pavoučci 0:02:08.388 2 100
Vokřínková Anežka TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 0:03:13.408 10 12
Zavadilová Ema Cyklo Benda 0:02:44.566 7 45
Závodník Team Čas Pořadí Body
Červený Stanislav 0:03:06.108 12 4
Dlouhý Matyáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:02:06.799 3 93
Dvořák Vojtěch Bitters Team 0:02:25.677 7 49
Gabriel Lukáš HTLM Team 0:02:32.864 9 27
Hačecký Václav Subterra 0:03:10.378 13 3
Havlín Štěpán NORTH BIKE CLUB 0:02:47.924 10 16
Hlavatý Matyáš 0:03:11.493 14 2
Hranička Oskar Cycology North Bike Club 0:02:49.875 11 5
Jeřábek Matyáš Sweep Sport 0:04:02.450 15 1
Kučera Viktor Cycology North Bike Club 0:02:32.720 8 38
Mareček Oliver KOVO Praha 0:01:52.145 1 115
Matunák Tobiáš 0:02:08.535 4 82
Mistr Dominik CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB 0:02:20.816 6 60
Vaněk Matěj BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:01:58.697 2 104
Vokřínek Tomáš 0:02:16.571 5 71
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cicháková Anna Magdalena Cycology North Bike Club 0:04:31.765 1 110
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka 0:05:11.036 4 77
Hrubešová Ema Hrubeš MTB 0:06:06.661 6 55
Knoblochová Kristýna IVAR CS AUTHOR TEAM 0:04:59.611 3 88
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 0:04:48.184 2 99
Prchalová Anna Cycology North Bike Club 0:06:31.444 7 44
Prchalová Barbora Cycology North Bike Club 0:06:32.466 8 33
Procházková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:05:43.928 5 66
Stolzová Aneta La Famiglia 0:08:00.033 9 22
Stolzová Beata La Famiglia 0:08:19.170 10 11
Závodník Team Čas Pořadí Body
Gamba Kryštof BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:06:00.173 18 11
Honzejk Tadeáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:06:00.765 19 10
Hošic Adam Cycology North Bike Club 0:06:06.325 20 9
Hrubeš Jan BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:06:42.447 26 3
Jurek Jakub 0:05:49.700 16 13
Juris Šimon Cycology North Bike Club 0:05:16.043 13 16
Klinger Mikuláš Cyklo Benda 0:05:54.052 17 12
Kněbort Vojtěch SKIracingMB 0:05:33.105 14 15
Kubias Sáva BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:06:33.951 24 5
Kudrna Matyáš Cycology North Bike Club 0:04:24.704 2 117
Kysela Václav BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:06:16.322 22 7
Liška Matěj IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:04:31.950 4 95
Lodr Oliver TJ AUTO ŠKODA 0:03:50.733 1 128
Moulis Lukáš Ivar CS Author Team 0:05:06.790 12 17
Peluňka Leoš CK 1967 Česká Kamenice 0:06:12.875 21 8
Pospíšil Filip TJ Auto Škoda 0:05:34.539 15 14
Provazník Jakub SDH Maršovice 0:04:56.332 8 51
Převrátil Ondřej 0:09:59.983 28 1
Sedlák Robin SK Svojkov 0:06:36.911 25 4
Šorf Jakub SK Svojkov 0:04:47.819 5 84
Šusta Josef CK 1967 Česká Skalice 0:06:28.201 23 6
Trvalec David Hořické Kolonožky 0:04:57.250 9 40
Trvalec Jakub Hořické Kolonožky 0:05:03.198 11 18
Vencovský Vojtěch BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:07:49.611 27 2
Vokřínek Matěj TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 0:04:52.148 7 62
Vokřínek ŠImon BEKO Bike Race Team 0:04:59.371 10 29
Zejfart Jakub 0:04:51.003 6 73
Zelený Jakub Bitters Superior Cyklolive Team 0:04:27.558 3 106
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bohánská Vanesa Rohozec Amulet Team 0:09:18.849 1 111
Budíčková Eliška CK 1967 Česká Kamenice 0:11:21.444 8 34
Dajčová Amálie Cycology North Bike Club 0:09:37.943 3 89
Famfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka 0:09:31.282 2 100
Horká Karolína CK 1967 Česká Kamenice 0:13:37.380 10 12
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:11:05.411 6 56
Nováková Laura CK 1967 Česká Kamenice 0:11:11.601 7 45
Paříková Adéla TJ Škoda-auto 0:10:02.502 5 67
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:12:31.341 9 23
Schusová Marie CK Bítovská 0:14:43.420 11 1
Zelená Lucie Bitters Superior Cyklolive Team 0:09:43.953 4 78
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beneš Adam Cycology North Bike Club 0:09:50.077 7 54
Bondy Štěpán Cycology North Bike Club 0:09:24.534 6 65
Cichák Mikuláš Cycology North Bike Club 0:08:42.871 1 120
Dlouhý Jonáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:11:35.092 16 5
Fara Jan Ivar Author Team 0:10:13.936 12 9
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:10:03.511 11 10
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:09:57.419 8 43
Hataš Tomáš Rohozec Amulet Team 0:08:44.762 2 109
Havlíček Adam Dukla Praha 0:09:14.108 4 87
Hoffmann Šimon MOVS SMRZOVKA 0:09:24.405 5 76
Jeřábek David Sweep Sport 0:16:08.387 20 1
Knobloch Adam IVAR CS AUTHOR TEAM 0:08:57.151 3 98
Popovič Jan 0:13:51.285 17 4
Přenosil Adam Rohozec Amulet team 0:10:43.860 13 8
Stoltz Jan La Famiglia 0:10:57.272 14 7
Stoltz Tonito La Famiglia 0:13:52.127 18 3
Svoboda Sebastián Bitters Superior Cyklolive Team 0:11:14.451 15 6
Tomeš Roman Cycology North Bike Club 0:10:01.087 10 21
Třeska Lukáš Cycology North Bike Club 0:09:59.247 9 32
Vyhlas Václav 0:15:30.489 19 2
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cermanová Antonie Author Team Stupno 0:14:10.337 2 97
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:15:58.209 5 64
Kněbortova Barbora SKIracingMB 0:16:02.376 6 53
Kolářová Babeta TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:13:15.415 1 108
Kubelková Nikola Cycology North Bike Club 0:17:09.912 7 42
Machytková Natali Anna Bike team Špindlerův Mlýn 0:14:53.673 3 86
Soukupová Lucie CK 1967 Česká Kamenice 0:15:32.338 4 75
Trvalcová Valentina Hořické Kolonožky 0:19:01.245 8 31
Závodník Team Čas Pořadí Body
Berka Tadeáš Cycology North Bike Club 0:14:29.047 3 94
Guiazda David Brzezcny MTB team 0:16:31.038 11 6
Horák Adam BEKO BIKE RACING TEAM 0:14:13.393 1 116
Hübner Lukáš Cyklo benda 0:15:25.321 7 50
Kudrna Tomáš Cycology North Bike Club 0:15:44.052 8 39
Manhart Jakub Jan KSM Hrádek 0:16:38.175 13 4
Moravec Vojta Bike team Špindlerův Mlýn 0:16:31.196 12 5
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:17:30.772 14 3
Nosek Antonín KSM Hrádek 0:18:15.078 15 2
Podhaiský Ondřej TJ AŠ Mladá Boleslav 0:14:26.891 2 105
Popovič Jakub TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:14:31.811 4 83
Vašíček Adam KSM hrádek 0:15:45.382 9 28
Voborník Filip IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:14:35.358 5 72
Vyhlas Vilém BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:21:08.055 16 1
Zavadzan Lukáš Cycology North Bike Club 0:14:49.928 6 61
Zůna Jan Profi sport Cheb 0:16:27.850 10 17
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dlouhá Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:19:44.868 2 96
Gebhardtová Anna CK 1967 Česká Kamenice 0:21:52.018 4 74
Nováková Valerie Bike team Špindlerův Mlýn 0:23:23.342 6 52
Václavů Martina IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:18:55.524 1 107
Volejníková Natalie BEKO BIKE RACING TEAM 0:21:27.604 3 85
Volejníková Nikola BEKO BIKE RACING TEAM 0:22:23.249 5 63
Zemanová Tereza CK 1967 Česká Kamenice 0:24:38.815 7 41
Závodník Team Čas Pořadí Body
Čermák Kryštof SK Velo Praha 0:21:00.728 8 32
Foltýn Marek Bakako Nová Paka 0:17:51.462 1 109
Gebhardt Petr CK 1967 Česká Kamenice 0:22:38.392 9 21
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:18:22.801 2 98
Hoffmann Ondřej MOVS 0:20:48.365 6 54
Horák Martin BEKO BIKE RACING TEAM 0:18:35.628 3 87
Hradiský Zdeněk IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:18:56.250 4 76
Löffler Dennis BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:20:49.754 7 43
Přenosil Marek TJ Stadion Louny 0:20:06.949 5 65
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bílek Ondřej SpinFit Liberec 0:03:58.736 14 1
Bubílek Sebastián Kross Bikeranch team junior 0:01:19.165 5 70
Červená Veronika 0:01:21.427 7 48
Hrubešová Magdalena Hrubeš MTB 0:01:22.816 8 37
Jeřábek Sebastián 0:01:53.006 10 15
Kučera Kryštof NORTH BIKE CLUB 0:01:18.798 4 81
Liška Jakub IVAR CS Author team 0:00:57.289 1 114
Lukáš Jan SpinFit Liberec 0:02:18.305 12 3
Šafránek Filip SX soft 0:03:42.36 13 2
Tichý Tomáš Pavoučci 0:01:06.224 3 92
Urban Daniel 0:02:16.131 11 4
Vaněk Lubor Obklady Vaněk 0:01:26.066 9 26
Vlček Šimon Cycology North Bike Club 0:00:59.289 2 103
Zavadil Václav Cyklo Benda 0:01:20.125 6 59

2020

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 20.09.2020

Tanvald /2/ - 13.09.2020

Bakov nad Jizerou - 05.09.2020

Liberec - Ruprechtice - 19.07.2020

Mimoň - 18.07.2020

Tanvald - 11.07.2020

Malevil - 14.06.2020

2019

Liberec finále - Vesec - 15.09.2019

Bakov nad Jizerou - 07.09.2019

Bakov nad Jizerou [MO] - 07.09.2019

Mladá Boleslav - 01.09.2019

Liberec - 23.06.2019

Malevil - 09.06.2019

Držkov - 01.05.2019

Osečná - 07.04.2019

2018

Liberec finále - Vesec - 16.09.2018

Bakov nad Jizerou - 08.09.2018

Bakov nad Jizerou [MO] - 08.09.2018

Mladá Boleslav - 01.09.2018

Liberec - 24.06.2018

Malevil - 10.06.2018

Držkov - 01.05.2018

Osečná - 15.04.2018

2017

Liberec finále – Vesec - 30.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) - 02.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) [MO] - 02.09.2017

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 26.08.2017

Malevil ( u Jablonného v Podještědí ) - 11.06.2017

Beckov ( u Prahy, Odolená Voda ) - 28.05.2017

Liberec ( Ruprechtice u kapličky ) - 14.05.2017

Držkov ( u Železného Brodu ) - 01.05.2017

Osečná - 16.04.2017

2016

Liberec - finále - 17.09.2016

Bakov - 03.09.2016

Bakov [MO] - 03.09.2016

Mladá Boleslav - 27.08.2016

Malevil - 19.06.2016

Liberec - 11.06.2016

Beckov - 22.05.2016

Osečná - 16.04.2016

2015

Liberec - 26.09.2015

Bakov - 05.09.2015

Bakov [MO] - 05.09.2015

Mladá Boleslav - 29.08.2015

Malevil - 20.06.2015

Doksy - 14.06.2015

Beckov - 24.05.2015

Turnov - 25.04.2015

2014

Stráž pod Ralskem - 20.09.2014

Bakov - 06.09.2014

Mladá Boleslav - 30.08.2014

Doksy - 28.06.2014

Malevil - 21.06.2014

Vesec - 08.05.2014

Beckov - 03.05.2014

Osečná - 13.04.2014

2013

Stráž pod Ralskem - 28.09.2013

Bakov - 14.09.2013

Malevil - 15.06.2013

Vesec II - 08.06.2013

Vesec I - 08.05.2013

Beckov - 04.05.2013

Osečná - 13.04.2013