Přihlásit
Tanvald /2/ - 13.09.2020
Závodník Team Čas Pořadí Body
Havlová Tereza 0:00:46.130 2 93
Jurisová Nela Cycology North Bike Club 0:00:47.620 3 82
Klimentová Adela Cycology North Bike Club 0:00:37.990 1 104
Sýkorová Dorota 0:01:36.330 4 71
Závodník Team Čas Pořadí Body
Kaňkovský Sam Cycology North Bike Club 0:00:54.270 6 51
Kučera Kryštof CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB 0:00:43.430 4 73
Liška Jakub IVAR CS Author team 0:00:31.930 1 106
Tichý Tomáš Pavoučci 0:00:40.780 3 84
Vlček Šimon CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB 0:00:40.530 2 95
Zoubek Tadeáš Tesařství TZ 0:00:47.590 5 62
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bártíková Hanna 0:02:29.190 1 115
Bondy Nelly Cycology North Bike Club 0:04:05.820 14 2
Dařbujanová Hedvika Cyklolive Liberec 0:03:51.320 13 3
Havlíková Venessa 0:03:30.770 7 49
Hněníčková Ema BIKE TEAM Špindlerův Mlýn 0:03:45.300 9 27
Hněníčková Mia BIKE TEAM Špindlerův Mlýn 0:03:48.430 12 4
Kaftanová Leontina 0:03:38.970 8 38
Klimentová Anna Cycology North Bike Club 0:02:57.340 4 82
Laurynová Eliška 0:04:25.940 15 1
Lodrová Amelie TJ AUTO ŠKODA 0:02:41.330 3 93
Musilová Alžběta Sportcentrum Jičín 0:03:45.310 10 16
Tichá Tereza Pavoučci 0:02:36.010 2 104
Vokřínková Anežka TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 0:03:48.120 11 5
Zavadilová Ema Cyklo Benda 0:03:19.970 5 71
Zikešová Ema 0:03:22.660 6 60
Závodník Team Čas Pořadí Body
Blín Valdemar 0:03:49.750 13 3
Buchar Vít 0:03:43.190 11 5
Dlouhý Matyáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:02:35.140 1 115
Dumek Václav BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:56.390 3 93
Dvořák Vojtěch Bitters Team 0:03:11.140 7 49
Gabriel Lukáš HTLM Team 0:03:07.460 5 71
Kučera Viktor Cycology North Bike Club 0:03:10.860 6 60
Lamač František Klub lyžařů Turnov 0:03:02.390 4 82
Matunák Tobiáš 0:03:33.590 8 38
Mistr Dominik CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB 0:03:35.320 10 16
Šourek Šimon HC Jičín 0:03:53.040 14 2
Vaněk Matěj BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:37.130 2 104
Vávra Tomáš 0:04:09.430 15 1
Vokřínek Tomáš 0:03:33.680 9 27
Wolf Mirek Beany 0:03:46.560 12 4
Závodník Team Čas Pořadí Body
Blechová Bára BB Racing 0:04:07.380 5 66
Cicháková Anna Magdalena Cycology North Bike Club 0:03:24.610 1 110
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka 0:03:28.510 2 99
Knoblochová Kristýna IVAR CS AUTHOR TEAM 0:04:17.350 6 55
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 0:03:41.510 3 88
Prchalová Anna Cycology North Bike Club 0:04:45.240 8 33
Prchalová Barbora Cycology North Bike Club 0:05:16.520 9 22
Procházková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:04:27.320 7 44
Urbanek Hana 0:05:20.970 10 11
Wolfová Amálka BIKE TEAM Špindlerův Mlýn 0:03:54.450 4 77
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dařbujan Ludvík Cyklolive Liberec 0:04:35.240 19 7
Dumek Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:58.800 15 11
Gamba Kryštof BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:04:44.770 23 3
Havlík Denis 0:05:25.640 25 1
Hošic Adam Cycology North Bike Club 0:03:58.480 13 13
Jurek Jakub 0:04:43.830 21 5
Juris Šimon Cycology North Bike Club 0:04:15.140 17 9
Klinger Mikuláš Cyklo Benda 0:04:36.820 20 6
Kněbort Vojtěch SKIracingMB 0:04:23.840 18 8
Kudrna Matyáš Cycology North Bike Club 0:03:27.460 4 92
Liška Matěj IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:03:14.350 2 114
Moulis Lukáš Ivar CS Author Team 0:03:44.600 6 70
Musil Jakub Sportcentrum Jičín 0:04:44.750 22 4
Pospíšil Filip TJ Auto Škoda 0:03:58.800 14 12
Provazník Jakub SDH Maršovice 0:03:48.050 9 37
Šorf Jakub SK Svojkov 0:03:13.040 1 125
Šusta Josef CK 1967 Česká Skalice 0:03:58.170 12 14
Trvalec David Hořické Kolonožky 0:04:08.150 16 10
Trvalec Jakub Hořické Kolonožky 0:03:50.000 10 26
Vávra Vojtěch NORTH BIKE CLUB 0:04:52.460 24 2
Vokřínek Matěj TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 0:03:46.100 8 48
Vokřínek ŠImon BEKO Bike Race Team 0:03:44.940 7 59
Vozka Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:50.650 11 15
Zejfart Jakub 0:03:18.910 3 103
Zelený Jakub Bitters Superior Cyklolive Team 0:03:30.410 5 81
Závodník Team Čas Pořadí Body
Blechová Sára BB racing 0:15:16.970 10 12
Bohánská Vanesa Rohozec Amulet Team 0:10:11.210 1 111
Dajčová Amálie Cycology North Bike Club 0:10:39.380 2 100
Famfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka 0:10:46.730 4 78
Horká Karolína CK 1967 Česká Kamenice 0:13:12.660 8 34
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:12:44.430 6 56
Paříková Adéla TJ Škoda-auto 0:11:45.730 5 67
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:14:28.660 9 23
Ptačovská Adélka Cycology North Bike Club 0:15:55.470 11 1
Vozková Veronika BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:13:00.130 7 45
Zelená Lucie Bitters Superior Cyklolive Team 0:10:44.860 3 89
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beneš Adam Cycology North Bike Club 0:11:04.230 8 39
Bondy Štěpán Cycology North Bike Club 0:10:09.150 2 105
Burgermeister Karel TJ Sokol Plany Cyklo Benda 0:11:04.210 7 50
Cichák Mikuláš Cycology North Bike Club 0:09:33.010 1 116
Dlouhý Jonáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:11:19.640 10 17
Dokulil Jiří 0:14:06.280 13 4
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:12:22.400 11 6
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:10:46.950 5 72
Hoffmann Šimon MOVS SMRZOVKA 0:10:35.730 3 94
Knobloch Adam IVAR CS AUTHOR TEAM 0:10:59.080 6 61
Korek Filip North Bike Club 0:15:29.270 14 3
Popovič Jan 0:15:43.360 16 1
Schafër Josef Beko Bike Team 0:10:36.810 4 83
Svoboda Sebastián Bitters Superior Cyklolive Team 0:13:15.260 12 5
Třeska Lukáš Cycology North Bike Club 0:11:07.210 9 28
Vyhlas Václav 0:15:41.390 15 2
Závodník Team Čas Pořadí Body
Burgermeisterová Lucie TJ Sokol Plany Cyklo Benda 0:17:18.530 3 87
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:17:56.760 4 76
Kněbortova Barbora SKIracingMB 0:18:24.210 7 43
Kubelková Nikola Cycology North Bike Club 0:18:16.270 6 54
Machytková Natali Anna Bike team Špindlerův Mlýn 0:17:16.160 2 98
Pokorná Adélka 0:22:53.950 9 21
Schafërová Magdaléna Beko Bike Team 0:17:57.820 5 65
Soukupová Lucie CK 1967 Česká Kamenice 0:16:19.560 1 109
Trvalcová Valentina Hořické Kolonožky 0:18:46.420 8 32
Závodník Team Čas Pořadí Body
Berka Tadeáš Cycology North Bike Club 0:14:48.670 1 115
Bervic Josef 0:17:52.770 10 16
Hostelard Adam 0:18:48.230 13 3
Hübner Lukáš Cyklo benda 0:16:48.100 7 49
Kučera Adam BIKE TEAM Špindlerův Mlýn 0:17:54.140 11 5
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:18:37.890 12 4
Nerad Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM LIBEREC 0:17:40.590 9 27
Nosek Antonín KSM Hrádek 0:19:50.480 14 2
Podhaiský Ondřej TJ AŠ Mladá Boleslav 0:16:01.060 4 82
Popovič Jakub TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:16:26.920 6 60
Ptačovský Ladislav Cycology North Bike Club 0:17:39.720 8 38
Tomáš Šimon Cycology North Bike Club 0:16:13.500 5 71
Voborník Filip IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:15:16.340 3 93
Vyhlas Vilém BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:22:27.270 15 1
Zavadzan Lukáš Cycology North Bike Club 0:15:01.820 2 104
Závodník Team Čas Pořadí Body
Nováková Valerie Bike team Špindlerův Mlýn 0:17:24.690 2 91
Zemanová Tereza CK 1967 Česká Kamenice 0:22:36.680 1 102
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bobvoš Dominik KSM HRÁDEK 0:29:27.890 7 41
Foltýn Marek Bakako Nová Paka 0:17:12.420 1 107
Havel Marek BEKO Bike Race Team 0:18:48.750 5 63
Hoffmann Ondřej MOVS 0:21:06.150 2 96
Huml Jiří 0:21:52.410 3 85
Löffler Dennis BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:22:17.410 4 74
Štejfa Miroslav 0:19:52.040 6 52
Závodník Team Čas Pořadí Body
Blínová Helena 0:01:07.220 8 39
Brodský Teodor T-Dog 0:01:28.480 12 5
Bubílek Sebastián Kross Bikeranch team junior 0:00:55.510 6 61
Krafek Milan 0:01:20.950 10 17
Liška Jakub IVAR CS Author team 0:00:37.230 1 116
Lukáš Jan SpinFit Liberec 0:01:59.280 15 2
Lukeš Josef Sokol 0:02:11.360 16 1
Polák Štěpán 0:01:12.470 9 28
Poláková Nina 0:01:30.390 13 4
Svárovský Štěpán SDH Tanvald Šumburk 0:01:23.380 11 6
Sýkorová Dorota 0:01:39.740 14 3
Tichý Tomáš Pavoučci 0:00:47.220 3 94
Vaněk Lubor Obklady Vaněk 0:00:52.890 4 83
Vlček Šimon Cycology North Bike Club 0:00:37.380 2 105
Zavadil Václav Cyklo Benda 0:01:03.250 7 50
Zoubek Tadeáš TESAŘSTVÍ TZ 0:00:53.040 5 72

2020

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 20.09.2020

Tanvald /2/ - 13.09.2020

Bakov nad Jizerou - 05.09.2020

Liberec - Ruprechtice - 19.07.2020

Mimoň - 18.07.2020

Tanvald - 11.07.2020

Malevil - 14.06.2020

2019

Liberec finále - Vesec - 15.09.2019

Bakov nad Jizerou - 07.09.2019

Bakov nad Jizerou [MO] - 07.09.2019

Mladá Boleslav - 01.09.2019

Liberec - 23.06.2019

Malevil - 09.06.2019

Držkov - 01.05.2019

Osečná - 07.04.2019

2018

Liberec finále - Vesec - 16.09.2018

Bakov nad Jizerou - 08.09.2018

Bakov nad Jizerou [MO] - 08.09.2018

Mladá Boleslav - 01.09.2018

Liberec - 24.06.2018

Malevil - 10.06.2018

Držkov - 01.05.2018

Osečná - 15.04.2018

2017

Liberec finále – Vesec - 30.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) - 02.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) [MO] - 02.09.2017

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 26.08.2017

Malevil ( u Jablonného v Podještědí ) - 11.06.2017

Beckov ( u Prahy, Odolená Voda ) - 28.05.2017

Liberec ( Ruprechtice u kapličky ) - 14.05.2017

Držkov ( u Železného Brodu ) - 01.05.2017

Osečná - 16.04.2017

2016

Liberec - finále - 17.09.2016

Bakov - 03.09.2016

Bakov [MO] - 03.09.2016

Mladá Boleslav - 27.08.2016

Malevil - 19.06.2016

Liberec - 11.06.2016

Beckov - 22.05.2016

Osečná - 16.04.2016

2015

Liberec - 26.09.2015

Bakov - 05.09.2015

Bakov [MO] - 05.09.2015

Mladá Boleslav - 29.08.2015

Malevil - 20.06.2015

Doksy - 14.06.2015

Beckov - 24.05.2015

Turnov - 25.04.2015

2014

Stráž pod Ralskem - 20.09.2014

Bakov - 06.09.2014

Mladá Boleslav - 30.08.2014

Doksy - 28.06.2014

Malevil - 21.06.2014

Vesec - 08.05.2014

Beckov - 03.05.2014

Osečná - 13.04.2014

2013

Stráž pod Ralskem - 28.09.2013

Bakov - 14.09.2013

Malevil - 15.06.2013

Vesec II - 08.06.2013

Vesec I - 08.05.2013

Beckov - 04.05.2013

Osečná - 13.04.2013