Přihlásit
Mladá Boleslav ( Bike park ) - 20.09.2020
Závodník Team Čas Pořadí Body
Havlová Tereza 3:17:00 5 121
Jurisová Nela Cycology North Bike Club 2:49:00 2 184
Klimentová Adela Cycology North Bike Club 2:33:00 1 205
Ludvíková Viktorie A-Team 3:07:00 4 142
Macounová Rozálie Šviháci 3:00:00 3 163
Závodník Team Čas Pořadí Body
Honzejk Jakub BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2:49:00 6 103
Kaňkovský Sam Cycology North Bike Club 3:12:00 8 61
Kučera Kryštof CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB 2:40:00 4 145
Liška Jakub IVAR CS Author team 1:55:00 2 187
Mareček Maxík KOVO Praha 1:47:00 1 208
Tichý Tomáš Pavoučci 2:48:00 5 124
Vlček Šimon CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB 2:25:00 3 166
Zoubek Tadeáš Tesařství TZ 2:56:00 7 82
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bártíková Hanna 2:51:00 1 213
Bondy Nelly Cycology North Bike Club 4:06:00 8 66
Čapková Julie TJ Sokol Vysoká u Mělníka 4:13:00 10 24
Klapková Stázinka Česká Lípa 4:10:00 9 45
Klimentová Anna Cycology North Bike Club 3:15:00 3 171
Knesplová Eliška 4:41:00 13 1
Laurynová Eliška 4:15:00 12 2
Lněnička Ema Bike team Špindlerův Mlýn 4:00:00 6 108
Lněnička Mia Bike team Špindlerův Mlýn 4:03:00 7 87
Lodrová Amelie TJ AUTO ŠKODA 3:33:00 4 150
Ludvíková Rozálie A-Team 4:14:00 11 3
Tichá Tereza Pavoučci 2:55:00 2 192
Zavadilová Ema Cyklo Benda 3:56:00 5 129
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dlouhý Matyáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 2:56:00 2 191
Dumek Václav BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 3:18:00 4 149
Dvořák Vojtěch Bitters Team 3:39:00 10 23
Hranička Oskar Cycology North Bike Club 3:50:00 12 1
Kazda Matěj Cykloklub Jičín 3:42:00 11 2
Kučera Viktor Cycology North Bike Club 3:23:00 7 86
Lamač František Klub lyžařů Turnov 3:24:00 8 65
Mareček Oliver KOVO Praha 2:38:00 1 212
Matunák Tobiáš 3:25:00 9 44
Seeman Martin Chodeč 3:22:00 6 107
Vaněk Matěj BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2:57:00 3 170
Vokřínek Tomáš 3:20:00 5 128
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cicháková Anna Magdalena Cycology North Bike Club 8:14:00 1 210
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka 8:20:00 2 189
Kazdová Rozálie Cykloklub Jičín 9:01:00 4 147
Klapková Růžena Česká Lípa -1 okruh 10 21
Knoblochová Kristýna IVAR CS AUTHOR TEAM 10:02:00 8 63
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 8:27:00 3 168
Prchalová Anna Cycology North Bike Club 9:44:00 6 105
Prchalová Barbora Cycology North Bike Club 9:59:00 7 84
Procházková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 9:09:00 5 126
Urbanek Hana -1 okruh 9 42
Závodník Team Čas Pořadí Body
Aust Václav IVAR CS - AUTHOR TEAM 8:55:00 11 12
Honzejk Tadeáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 9:01:00 16 7
Hošic Adam Cycology North Bike Club 8:55:00 10 33
Jurek Jakub 8:59:00 15 8
Klinger Mikuláš Cyklo Benda 9:50:00 19 4
Kněbort Vojtěch SKIracingMB 8:58:00 12 11
Kudrna Matyáš Cycology North Bike Club 7:37:00 3 180
Kysela Václav BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 10:18:00 22 1
Liška Matěj IVAR CS - AUTHOR TEAM 7:15:00 1 222
Malík Marek CK Bítovská 8:58:00 13 10
Moulis Lukáš Ivar CS Author Team 8:10:00 9 54
Polák Štěpán KC Kooperativa Jablonec 9:22:00 17 6
Procházka Adam IVAR CS - AUTHOR TEAM 9:24:00 18 5
Provazník Jakub SDH Maršovice 7:40:00 6 117
Seeman Jiří Chodeč 10:17:00 21 2
Svoboda Martin Petas team 10:04:00 20 3
Šorf Jakub SK Svojkov 7:27:00 2 201
Šusta Josef CK 1967 Česká Skalice 8:59:00 14 9
Vokřínek Matěj TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 7:51:00 7 96
Vokřínek ŠImon BEKO Bike Race Team 8:04:00 8 75
Zejfart Jakub 7:39:00 5 138
Zelený Jakub Bitters Superior Cyklolive Team 7:38:00 4 159
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bohánská Vanesa Rohozec Amulet Team 9:35:00 1 208
Dajčová Amálie Cycology North Bike Club 9:50:00 2 187
Famfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka 10:24:00 5 124
Horká Karolína CK 1967 Česká Kamenice 11:45:00 6 103
Paříková Adéla TJ Škoda-auto 10:02:00 4 145
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 11:51:00 7 82
Vernerová Alena Ivar CS Author Team 12:25:00 8 61
Zelená Lucie Bitters Superior Cyklolive Team 10:01:00 3 166
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bondy Štěpán Cycology North Bike Club 9:48:00 7 84
Cichák Mikuláš Cycology North Bike Club 8:58:00 1 210
Fara Jan Ivar Author Team 10:12:00 9 42
Hataš Tomáš Rohozec Amulet Team 9:25:00 3 168
Havlíček Adam Dukla Praha 9:41:00 4 147
Hladík František IVAR CS AUTHOR TEAM 9:08:00 2 189
Hoffmann Šimon MOVS SMRZOVKA 9:47:00 6 105
Knobloch Adam IVAR CS AUTHOR TEAM 9:58:00 8 63
Meier Václav IVAR CS AUTHOR TEAM 9:42:00 5 126
Svoboda Sebastián Bitters Superior Cyklolive Team 11:52:00 10 21
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cermanová Antonie Author Team Stupno 14:16:00 3 164
Kolářová Babeta TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 13:41:00 1 206
Kubelková Nikola Cycology North Bike Club 16:47:00 6 101
Machytková Natali Anna Bike team Špindlerův Mlýn 15:53:00 5 122
Soukupová Lucie CK 1967 Česká Kamenice 15:16:00 4 143
Stránská Adéla IVAR CS AUTHOR TEAM 14:00:00 2 185
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beran Martin IVAR CS - AUTHOR TEAM -1 okruh 21 1
Berka Tadeáš Cycology North Bike Club 14:54:00 7 95
Gorog Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 16:35:00 13 9
Hübner Lukáš Cyklo benda 15:06:00 8 74
John Antonín IVAR CS - AUTHOR TEAM 13:09:00 1 221
John Eduard IVAR CS - AUTHOR TEAM 14:26:00 3 179
Košek Vojtěch -1 okruh 18 4
Koželuh David IVAR CS - AUTHOR TEAM 17:06:00 16 6
Kučera Radim BEKO Bike Race Team 14:46:00 4 158
Moravec Vojta Bike team Špindlerův Mlýn 16:35:00 12 10
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 16:59:00 15 7
Nosek Antonín KSM Hrádek 17:47:00 17 5
Podhaiský Ondřej TJ AŠ Mladá Boleslav 14:25:00 2 200
Popovič Jakub TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 14:47:00 6 116
Tomáš Šimon Cycology North Bike Club 15:55:00 10 32
Vašíček Adam KSM hrádek 16:05:00 11 11
Veselý Vilém IVAR CS - AUTHOR TEAM 16:57:00 14 8
Voborník Filip IVAR CS - AUTHOR TEAM 14:47:00 5 137
Votrubec Tomáš -1 okruh 19 3
Vyhlas Vilém BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM -1 okruh 20 2
Zavadzan Lukáš Cycology North Bike Club 15:23:00 9 53
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beranová Jana IVAR CS - AUTHOR TEAM 19:30:00 4 144
Dlouhá Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 16:40:00 1 207
Klapková Julie Česká Lípa -1 okruh 7 81
Nováková Valerie Bike team Špindlerův Mlýn 20:05:00 6 102
Sedláčková Veronika IVAR CS - AUTHOR TEAM 17:23:00 3 165
Václavů Martina IVAR CS - AUTHOR TEAM 16:51:00 2 186
Zemanová Tereza CK 1967 Česká Kamenice 19:55:00 5 123
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bobvoš Dominik KSM HRÁDEK -2 okruhy 12 1
Foltýn Marek Bakako Nová Paka 15:36:00 3 170
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 15:21:00 1 212
Havel Marek BEKO Bike Race Team -1 okruh 11 2
Havelka Matěj IVAR CS - AUTHOR TEAM 17:10:00 9 44
Hoffmann Ondřej MOVS 18:41:00 10 23
Hofman Eliáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 16:50:00 7 86
Hradiský Zdeněk IVAR CS - AUTHOR TEAM 16:30:00 5 128
Meier Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 16:40:00 6 107
Melichar Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 17:06:00 8 65
Pekař Matěj IVAR CS - AUTHOR TEAM 15:34:00 2 191
Polák Matyáš KC Kooperativa Jablonec 16:13:00 4 149
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bubílek Sebastián Kross Bikeranch team junior 0:00:00 6 107
Chlupová Anežka Bike team Chlupíci 0:00:00 12 1
Chlupová Barbora Chlupíci 0:00:00 9 44
Jurková Julie 0:00:00 11 2
Kazda Mikuláš Cykloklub Jičín 0:00:00 5 128
Liška Jakub IVAR CS Author team 0:00:00 1 212
Lukáš Jan SpinFit Liberec 0:00:00 10 23
Tichý Tomáš Pavoučci 0:00:00 4 149
Vaněk Lubor Obklady Vaněk 0:00:00 8 65
Vlček Šimon Cycology North Bike Club 0:00:00 2 191
Zavadil Václav Cyklo Benda 0:00:00 7 86
Zoubek Tadeáš TESAŘSTVÍ TZ 0:00:00 3 170

2020

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 20.09.2020

Tanvald /2/ - 13.09.2020

Bakov nad Jizerou - 05.09.2020

Liberec - Ruprechtice - 19.07.2020

Mimoň - 18.07.2020

Tanvald - 11.07.2020

Malevil - 14.06.2020

2019

Liberec finále - Vesec - 15.09.2019

Bakov nad Jizerou - 07.09.2019

Bakov nad Jizerou [MO] - 07.09.2019

Mladá Boleslav - 01.09.2019

Liberec - 23.06.2019

Malevil - 09.06.2019

Držkov - 01.05.2019

Osečná - 07.04.2019

2018

Liberec finále - Vesec - 16.09.2018

Bakov nad Jizerou - 08.09.2018

Bakov nad Jizerou [MO] - 08.09.2018

Mladá Boleslav - 01.09.2018

Liberec - 24.06.2018

Malevil - 10.06.2018

Držkov - 01.05.2018

Osečná - 15.04.2018

2017

Liberec finále – Vesec - 30.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) - 02.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) [MO] - 02.09.2017

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 26.08.2017

Malevil ( u Jablonného v Podještědí ) - 11.06.2017

Beckov ( u Prahy, Odolená Voda ) - 28.05.2017

Liberec ( Ruprechtice u kapličky ) - 14.05.2017

Držkov ( u Železného Brodu ) - 01.05.2017

Osečná - 16.04.2017

2016

Liberec - finále - 17.09.2016

Bakov - 03.09.2016

Bakov [MO] - 03.09.2016

Mladá Boleslav - 27.08.2016

Malevil - 19.06.2016

Liberec - 11.06.2016

Beckov - 22.05.2016

Osečná - 16.04.2016

2015

Liberec - 26.09.2015

Bakov - 05.09.2015

Bakov [MO] - 05.09.2015

Mladá Boleslav - 29.08.2015

Malevil - 20.06.2015

Doksy - 14.06.2015

Beckov - 24.05.2015

Turnov - 25.04.2015

2014

Stráž pod Ralskem - 20.09.2014

Bakov - 06.09.2014

Mladá Boleslav - 30.08.2014

Doksy - 28.06.2014

Malevil - 21.06.2014

Vesec - 08.05.2014

Beckov - 03.05.2014

Osečná - 13.04.2014

2013

Stráž pod Ralskem - 28.09.2013

Bakov - 14.09.2013

Malevil - 15.06.2013

Vesec II - 08.06.2013

Vesec I - 08.05.2013

Beckov - 04.05.2013

Osečná - 13.04.2013