Přihlásit
Liberec - Vratislavice - 26.06.2021
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bucharová Viktorie Sedmihorky 0:00:00 4 71
Křížová Eva - 0:00:00 1 104
Levková Anna CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 3 82
Třešňáková Viktorie Pítrs Bikes 0:00:00 2 93
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bubílek Sebastián Krossbike ranchteam 0:00:00 2 97
Kazda Mikuláš CYKLOKLUB Jičín 0:00:00 5 64
Rejsek Matouš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 1 108
Semerák Erik - 0:00:00 3 86
Šafránek Filip SxSoft 0:00:00 7 42
Tichý Tomáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 4 75
Vaněk Martin 0:00:00 6 53
Zavadil Václav 0:00:00 3 86
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bondy Nelly CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 4 77
Ganev Vanessa CYKLO PARDUBICE 0:00:00 10 11
Hanáková Johanka CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 3 88
Havlíková Venessa Albrechtík 0:00:00 9 22
Hübnerová Zuzana Cyklo Benda 0:00:00 7 44
Jurisová Nela CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 5 66
Sedláčková Krystýna Bicykl team Ústí nad Labem 0:00:00 2 99
Semerádová Emma CYKLOSTAR Trek Pirelli 0:00:00 1 110
Šafránková Zuzana SxSoft 0:00:00 8 33
Vokřínková Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:00:00 6 55
Závodník Team Čas Pořadí Body
Budina Tobiáš BIKESPORT.cz 0:00:00 11 9
Kaňkovský Sam CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 16 4
Kazda Matěj CYKLOKLUB Jičín 0:00:00 8 42
Kubík Denis 0:00:00 19 1
Kučera Viktor CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 1 119
Levko Vojtěch CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 15 5
Liška Jakub Brilon Racing Team MB 0:00:00 3 97
Mareček Maxík Kovo Praha 0:00:00 4 86
Pokorný Štěpán Adastra Cycling Team 0:00:00 10 20
Rejsek Mikuláš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 6 64
Rychtr Sebastian Ski Jilemnice 0:00:00 12 8
Semerák Dan - 0:00:00 9 31
Šourek Šimon 0:00:00 14 6
Tuček Šimon CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 7 53
Vašínský Jakub BIKE rental 0:00:00 13 7
Vavruška Jakub 0:00:00 18 2
Vokřínek Tomáš BEKO Bike Race Team 0:00:00 2 108
Zelinka Adam Ráj kol 0:00:00 5 75
Zoubek Tadeáš Tesařství TZ 0:00:00 17 3
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bártíková Hanna Kovo Praha 0:00:00 5 66
Cicháková Anna Magdalena CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 1 110
Cviklová Tereza BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 0:00:00 9 22
Drongová Sofie Otrokovice TUFOCYCKLO Základna 0:00:00 2 99
Kazdová Rozálie CYKLOKLUB Jičín 0:00:00 4 77
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 0:00:00 3 88
Obdržálková Adéla Bicykl team Ústí nad Labem 0:00:00 8 33
Procházková Kateřina ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 0:00:00 7 44
Tichá Tereza CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 6 55
Zavadilová Ema 0:00:00 10 11
Závodník Team Čas Pořadí Body
Buchar Vít Sedmihorky 0:00:00 24 2
Dlouhý Matyáš Brilon Racing Team MB 0:00:00 18 8
Drábek Jan - 0:00:00 23 3
Dubina Antonín CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 21 5
Dulanský Filip Herby servis 0:00:00 1 125
Grégr Vojtěch - 0:00:00 25 1
Hornich Martin BAKAKO Nová Paka 0:00:00 17 9
Hranička Oskar CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 22 4
Hurák Štěpán Team CykloTrener 0:00:00 6 70
Jonášek Štěpán 0:00:00 15 11
Jurek Jakub CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 11 15
Juris Šimon CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 7 59
Jurka František ELIMON BICYCLE TEAM UL 0:00:00 9 37
Klinger Mikuláš TJ Sokol Plavy 0:00:00 10 26
Liška Matěj Brilon Racing Team MB 0:00:00 2 114
Mareček Oliver TJ Kovo Praha 0:00:00 8 48
Mistr Dominik CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 20 6
Pokorný Vojtěch Adastra Cycling Team 0:00:00 4 92
Pospíšil Filip TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:00:00 13 13
Sajfríd Dominik SKIKLUB PÍSEK 0:00:00 16 10
Šusta Josef CK Česká Kamenice 1967 0:00:00 12 14
Tuček Dominik CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 19 7
Vaněk Matěj CYKLOKLUB Jičín 0:00:00 14 12
Vokřínek ŠImon BEKO Bike Race Team 0:00:00 5 81
Zejfart Jakub CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 3 103
Závodník Team Čas Pořadí Body
Blechová Bára BBRacing 0:00:00 3 83
Horká Karolína CK Česká Kamenice 1967 0:00:00 4 72
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:00:00 1 105
Procházková Martina ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 0:00:00 2 94
Šafránková Markéta SxSoft 0:00:00 5 61
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beneš Adam CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 6 63
Bondy Štěpán CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 5 74
Dlouhý Jonáš ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 0:00:00 14 5
Janata Jakub 0:00:00 3 96
Janata Lukáš 0:00:00 4 85
Jonášek František 0:00:00 18 1
Moulis Lukáš Brilon Racing Team MB 0:00:00 13 6
Obdržálek Matěj Bicykl team Ústí nad Labem 0:00:00 15 4
Provazník Jakub SDH Maršovice 0:00:00 9 30
Sajfríd Ondřej SKIKLUB PÍSEK 0:00:00 7 52
Sedlák Robin SK Svojkov 0:00:00 17 2
Semerád Marek CYKLOSTAR Trek Pirelli 0:00:00 1 118
Svoboda Sebastián ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 0:00:00 16 3
Šorf Jakub SK Svojkov 0:00:00 8 41
Tomeš Roman CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 2 107
Trvalec David Hořické Kolonožky 0:00:00 12 7
Trvalec Jakub Hořické Kolonožky 0:00:00 11 8
Vokřínek Matěj TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:00:00 10 19
Závodník Team Čas Pořadí Body
Blechová Sára BBRacing 0:00:00 6 51
Bohánská Vanesa Rohozec Amulet Team 0:00:00 1 106
Dajčová Amálie CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 3 84
Drongová Eliška TUFOCYKLO ZÁKLADNA OTROKOVICE 0:00:00 2 95
Soukupová Lucie CK Česká Kamenice 1967 0:00:00 4 73
Trvalcová Valentina Hořické Kolonožky 0:00:00 5 62
Závodník Team Čas Pořadí Body
Berka Tadeáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 2 107
Cichák Mikuláš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 3 96
Hájek Štěpán Brilon Racing Team MB 0:00:00 11 8
Hataš Tomáš Rohozec Amulet Team 0:00:00 1 118
Havlíček Adam DUKLA PRAHA 0:00:00 6 63
Kameník Dominik Adastra Cycling Team 0:00:00 9 30
Korek Filip CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 18 1
Kudrna Tomáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 12 7
Manhart Jakub Jan KSM Hrádek nad Nisou 0:00:00 14 5
Moulis Ondřej Brilon Racing Team MB 0:00:00 17 2
Novák Vojtěch Bike team Špindlerův Mlýn 0:00:00 16 3
Polášek Daniel BAKAKO Nová Paka 0:00:00 5 74
Popovič Jakub TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:00:00 4 85
Rušikvas Eduard Bike team Špindlerův Mlýn 0:00:00 13 6
Schafër Josef BEKO Bike Race Team 0:00:00 8 41
Snaloň Ondřej CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 15 4
Třeska Lukáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 10 19
Zavadzan Lukáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 7 52
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cermanová Antonie Authorteam Stupno 0:00:00 1 103
Grégrová Markéta LAWI junior team 0:00:00 3 81
Jakubcová Nikol - 0:00:00 2 92
Závodník Team Čas Pořadí Body
Antoš Štepán 0:00:00 4 74
Hübner Lukáš Cyklo Benda 0:00:00 3 85
Košek Matěj 0:00:00 6 52
Nosek Antonín KSM Hrádek nad Nisou 0:00:00 7 41
Šelmecí Vojtěch bigshock 0:00:00 1 107
Tomáš Šimon CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 2 96
Vašíček Adam KSM Hrádek nad Nisou 0:00:00 5 63
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dajč Michael CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 2 103
Hlavička Karel 0:00:00 6 59
Hurák Dominik Varnsdorf 0:00:00 9 26
Kaňkovský Ben CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 12 3
Kubíková Diana 0:00:00 14 1
Lukáš Jan SpinFit Liberec 0:00:00 10 15
Mistr Sebastian CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 5 70
Semerák Erik - 0:00:00 3 92
Šafránek Vítek SxSoft 0:00:00 13 2
Tichý Tomáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 1 114
Třešňáková Ema Pítrs Bikes 0:00:00 11 4
Vaněk Lubor CYKLOKLUB Jičín 0:00:00 4 81
Vaňek Martin - 0:00:00 7 48
Vavrušková Lucie 0:00:00 8 37

2021

Mladá Boleslav - 03.10.2021

Tanvald - 12.09.2021

Bakov - 04.09.2021

Mimoň - 17.07.2021

Turnov - 11.07.2021

Liberec - Vratislavice - 26.06.2021

2020

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 20.09.2020

Tanvald /2/ - 13.09.2020

Bakov nad Jizerou - 05.09.2020

Liberec - Ruprechtice - 19.07.2020

Mimoň - 18.07.2020

Tanvald - 11.07.2020

Malevil - 14.06.2020

2019

Liberec finále - Vesec - 15.09.2019

Bakov nad Jizerou - 07.09.2019

Bakov nad Jizerou [MO] - 07.09.2019

Mladá Boleslav - 01.09.2019

Liberec - 23.06.2019

Malevil - 09.06.2019

Držkov - 01.05.2019

Osečná - 07.04.2019

2018

Liberec finále - Vesec - 16.09.2018

Bakov nad Jizerou - 08.09.2018

Bakov nad Jizerou [MO] - 08.09.2018

Mladá Boleslav - 01.09.2018

Liberec - 24.06.2018

Malevil - 10.06.2018

Držkov - 01.05.2018

Osečná - 15.04.2018

2017

Liberec finále – Vesec - 30.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) - 02.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) [MO] - 02.09.2017

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 26.08.2017

Malevil ( u Jablonného v Podještědí ) - 11.06.2017

Beckov ( u Prahy, Odolená Voda ) - 28.05.2017

Liberec ( Ruprechtice u kapličky ) - 14.05.2017

Držkov ( u Železného Brodu ) - 01.05.2017

Osečná - 16.04.2017

2016

Liberec - finále - 17.09.2016

Bakov - 03.09.2016

Bakov [MO] - 03.09.2016

Mladá Boleslav - 27.08.2016

Malevil - 19.06.2016

Liberec - 11.06.2016

Beckov - 22.05.2016

Osečná - 16.04.2016

2015

Liberec - 26.09.2015

Bakov - 05.09.2015

Bakov [MO] - 05.09.2015

Mladá Boleslav - 29.08.2015

Malevil - 20.06.2015

Doksy - 14.06.2015

Beckov - 24.05.2015

Turnov - 25.04.2015

2014

Stráž pod Ralskem - 20.09.2014

Bakov - 06.09.2014

Mladá Boleslav - 30.08.2014

Doksy - 28.06.2014

Malevil - 21.06.2014

Vesec - 08.05.2014

Beckov - 03.05.2014

Osečná - 13.04.2014

2013

Stráž pod Ralskem - 28.09.2013

Bakov - 14.09.2013

Malevil - 15.06.2013

Vesec II - 08.06.2013

Vesec I - 08.05.2013

Beckov - 04.05.2013

Osečná - 13.04.2013