Přihlásit
Turnov - 11.07.2021
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bucharová Viktorie Sedmihorky 0:00:00 2 94
Křížová Eva - 0:00:00 5 61
Sýkorová Dorota - 0:00:00 3 83
Třešňáková Viktorie Pítrs Bikes 0:00:00 1 105
Třísková Sofie CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 4 72
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bubílek Sebastián Krossbike ranchteam 0:00:00 5 64
Hlava Jan - 0:00:00 3 86
Kalferst Marek 0:00:00 6 53
Kazda Mikuláš CYKLOKLUB Jičín 0:00:00 7 42
Kučera Kryštof CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 4 75
Rejsek Matouš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 2 97
Tichý Tomáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 1 108
Veselý Vojtěch 0:00:00 8 31
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bondy Nelly CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 1 107
Jurisová Nela CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 7 41
Klimentová Adela CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 3 85
Macounová Rozálie Šviháci 0:00:00 6 52
Marešová Zuzana Sokol Vrát 0:00:00 4 74
Sedláčková Krystýna Bicykl team Ústí nad Labem 0:00:00 5 63
Vokřínková Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:00:00 2 96
Závodník Team Čas Pořadí Body
Benda Tadeáš CykloBenda 0:00:00 6 63
Budina Tobiáš BIKESPORT.cz 0:00:00 9 30
Cebak Antonín 0:00:00 18 1
Dedera Votěch 0:00:00 16 3
Kadela Matěj 0:00:00 13 6
Kalina Oskar Sporticus team 0:00:00 11 8
Kaňkovský Sam CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 17 2
Kazda Matěj CYKLOKLUB Jičín 0:00:00 5 74
Kučera Viktor CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 1 118
Laššo Knut GPS Střížovice 0:00:00 3 96
Liška Jakub Brilon Racing Team MB 0:00:00 4 85
Myšík Sebastian 0:00:00 14 5
Pokorný Štěpán Adastra Cycling Team 0:00:00 8 41
Rejsek Mikuláš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 7 52
Tvaroh Ondřej 0:00:00 12 7
Vokřínek Tomáš BEKO Bike Race Team 0:00:00 2 107
Vračínský Jakub BIKE rental 0:00:00 15 4
Záboj David Zambo team 0:00:00 10 19
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bártíková Hanna Kovo Praha 0:00:00 6 59
Bendová Tereza Sport Benda 0:00:00 8 37
Cicháková Anna Magdalena CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 1 114
Cviklová Tereza BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 0:00:00 11 4
Čapková Julie TJ Sokol Vysoká 0:00:00 13 2
Hanušová Adéla 0:00:00 14 1
Kazdová Rozálie CYKLOKLUB Jičín 0:00:00 4 81
Klimentová Anna CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 12 3
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 0:00:00 2 103
Prchalová Anna CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 9 26
Prchalová Barbora CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 10 15
Procházková Kateřina ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 0:00:00 7 48
Tichá Tereza CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 3 92
Tvrzníková Markéta Adastroteam 0:00:00 5 70
Závodník Team Čas Pořadí Body
Buchar Vít Sedmihorky 0:00:00 16 7
Drábek Jan - 0:00:00 13 10
Dulanský Filip Herby servis 0:00:00 5 78
Gall Jonáš 0:00:00 17 6
Gamba Kryštof ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 0:00:00 12 11
Grégr Vojtěch - 0:00:00 20 3
Hlaváček Mikuláš 0:00:00 21 2
Hornich Martin BAKAKO Nová Paka 0:00:00 11 12
Hranička Oskar CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 18 5
Jurek Jakub CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 9 34
Juris Šimon CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 7 56
Košek Jakub CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 14 9
Liška Matěj Brilon Racing Team MB 0:00:00 1 122
Mikula Kryštof 0:00:00 22 1
Mistr Dominik CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 19 4
Pokorný Vojtěch Adastra Cycling Team 0:00:00 4 89
Pospíšil Filip TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:00:00 8 45
Prágl Vítek Kross Bide Range 0:00:00 6 67
Šusta Josef CK Česká Kamenice 1967 0:00:00 10 23
Vaněk Matěj CYKLOKLUB Jičín 0:00:00 15 8
Vokřínek ŠImon BEKO Bike Race Team 0:00:00 3 100
Zejfart Jakub CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 2 111
Závodník Team Čas Pořadí Body
Kalinová Lisa Sporticus Team 0:00:00 2 96
Knoblochová Kristýna Brilon Racing Team MB 0:00:00 4 74
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:00:00 1 107
Marešová Adéla Sokol Vrát 0:00:00 6 52
Procházková Martina ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 0:00:00 3 85
Reslerová Rozálie OZ Turnov 0:00:00 7 41
Tvrzníková Magdaléna Adastra 0:00:00 5 63
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beneš Adam CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 4 78
Beztahovský Tadeáš OZ Turnov 0:00:00 11 1
Hošic Adam CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 10 12
Kudrna Matyáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 3 89
Moulis Lukáš Brilon Racing Team MB 0:00:00 9 23
Provazník Jakub SDH Maršovice 0:00:00 5 67
Šorf Jakub SK Svojkov 0:00:00 2 100
Tomeš Roman CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 1 111
Trvalec David Hořické Kolonožky 0:00:00 6 56
Trvalec Jakub Hořické Kolonožky 0:00:00 7 45
Vokřínek Matěj TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:00:00 8 34
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bohánská Vanesa Rohozec Amulet Team 0:00:00 1 106
Dajčová Amálie CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 2 95
Kallinová Ella Sporticusteam 0:00:00 6 51
Machytková Natali Anna Bike Team Špindl 0:00:00 3 84
Soukupová Lucie CK Česká Kamenice 1967 0:00:00 4 73
Trvalcová Valentina Hořické Kolonožky 0:00:00 5 62
Závodník Team Čas Pořadí Body
Berka Tadeáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 4 78
Blahout Jan 0:00:00 11 1
Burgermeister Karel Cyklo Benda 0:00:00 9 23
Cichák Mikuláš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 2 100
Gall Daniel 0:00:00 10 12
Kameník Dominik Adastra Cycling Team 0:00:00 6 56
Knobloch Adam Brilon Racing Team MB 0:00:00 7 45
Kučera Radim BEKO Bike Race Team 0:00:00 3 89
Kudrna Tomáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 5 67
Polášek Daniel BAKAKO Nová Paka 0:00:00 1 111
Třeska Lukáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 8 34
Závodník Team Čas Pořadí Body
Burgermeisterová Lucie Cyklo Benda 0:00:00 3 82
Drhová Eva Bike team Špindlerův Mlýn 0:00:00 1 104
Grégrová Markéta LAWI junior team 0:00:00 4 71
Nováková Valerie Bike team Špindlerův Mlýn 0:00:00 2 93
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hübner Lukáš Cyklo Benda 0:00:00 3 81
Šelmecí Vojtěch bigshock 0:00:00 1 103
Tomáš Šimon CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 2 92
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cebatová Kristýna 0:00:00 12 8
Dajč Michael CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 2 108
Hendrichová Ema Rohozec Amulet Team 0:00:00 14 6
Hlaváček Josef 0:00:00 5 75
Kaňkovský Ben CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 13 7
Lukáš Jan SpinFit Liberec 0:00:00 8 42
Macounová Antonie Šviháci 0:00:00 7 53
Mikulová Kateřina 0:00:00 15 5
Mistr Sebastian CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 11 9
Musilová Eliška 0:00:00 16 4
Prokopec Jakub 0:00:00 18 2
Semenský Teodor 0:00:00 9 31
Svoboda Matěj - 0:00:00 3 97
Sýkorová Dorota - 0:00:00 6 64
Tichý Tomáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 1 119
Třešňáková Ema Pítrs Bikes 0:00:00 17 3
Tvarohová Klára 0:00:00 19 1
Valčík Vojtěch Hracholusky WatterSky 0:00:00 10 20
Vaněk Lubor CYKLOKLUB Jičín 0:00:00 4 86

2021

Mladá Boleslav - 03.10.2021

Tanvald - 12.09.2021

Bakov - 04.09.2021

Mimoň - 17.07.2021

Turnov - 11.07.2021

Liberec - Vratislavice - 26.06.2021

2020

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 20.09.2020

Tanvald /2/ - 13.09.2020

Bakov nad Jizerou - 05.09.2020

Liberec - Ruprechtice - 19.07.2020

Mimoň - 18.07.2020

Tanvald - 11.07.2020

Malevil - 14.06.2020

2019

Liberec finále - Vesec - 15.09.2019

Bakov nad Jizerou - 07.09.2019

Bakov nad Jizerou [MO] - 07.09.2019

Mladá Boleslav - 01.09.2019

Liberec - 23.06.2019

Malevil - 09.06.2019

Držkov - 01.05.2019

Osečná - 07.04.2019

2018

Liberec finále - Vesec - 16.09.2018

Bakov nad Jizerou - 08.09.2018

Bakov nad Jizerou [MO] - 08.09.2018

Mladá Boleslav - 01.09.2018

Liberec - 24.06.2018

Malevil - 10.06.2018

Držkov - 01.05.2018

Osečná - 15.04.2018

2017

Liberec finále – Vesec - 30.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) - 02.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) [MO] - 02.09.2017

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 26.08.2017

Malevil ( u Jablonného v Podještědí ) - 11.06.2017

Beckov ( u Prahy, Odolená Voda ) - 28.05.2017

Liberec ( Ruprechtice u kapličky ) - 14.05.2017

Držkov ( u Železného Brodu ) - 01.05.2017

Osečná - 16.04.2017

2016

Liberec - finále - 17.09.2016

Bakov - 03.09.2016

Bakov [MO] - 03.09.2016

Mladá Boleslav - 27.08.2016

Malevil - 19.06.2016

Liberec - 11.06.2016

Beckov - 22.05.2016

Osečná - 16.04.2016

2015

Liberec - 26.09.2015

Bakov - 05.09.2015

Bakov [MO] - 05.09.2015

Mladá Boleslav - 29.08.2015

Malevil - 20.06.2015

Doksy - 14.06.2015

Beckov - 24.05.2015

Turnov - 25.04.2015

2014

Stráž pod Ralskem - 20.09.2014

Bakov - 06.09.2014

Mladá Boleslav - 30.08.2014

Doksy - 28.06.2014

Malevil - 21.06.2014

Vesec - 08.05.2014

Beckov - 03.05.2014

Osečná - 13.04.2014

2013

Stráž pod Ralskem - 28.09.2013

Bakov - 14.09.2013

Malevil - 15.06.2013

Vesec II - 08.06.2013

Vesec I - 08.05.2013

Beckov - 04.05.2013

Osečná - 13.04.2013