Přihlásit
Tanvald - 12.09.2021
Závodník Team Čas Pořadí Body
Farkašová Eliška - 0:00:00 4 72
Křížová Eva - 0:00:00 2 94
Levková Anna CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 1 105
Mráková Nela - 0:00:00 5 61
Sýkorová Dorota - 0:00:00 3 83
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bílek Ondřej SpinFit 0:00:00 9 24
Farkaš Filip - 0:00:00 7 46
Hlava Jan - 0:00:00 6 57
Hurák Dominik Varnsdorf 0:00:00 10 13
Kazda Mikuláš CYKLOKLUB Jičín 0:00:00 5 68
Kučera Kryštof CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 4 79
Nohýnek Jonáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 2 101
Novák Mikuláš SkiKlub Jablonec 0:00:00 8 35
Pipek Jonáš - 0:00:00 11 2
Rejsek Matouš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 3 90
Semerák Erik 0:00:00 12 1
Tichý Tomáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 1 112
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bondy Nelly CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 3 86
Hanáková Johanka CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 1 108
Jurisová Nela CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 8 31
Klimentová Adela CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 4 75
Macounová Rozálie Šviháci 0:00:00 7 42
Pipková Justýna - 0:00:00 2 97
Stejskalová Ema Meduna Racing Team 0:00:00 6 53
Vokřínková Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:00:00 5 64
Závodník Team Čas Pořadí Body
Čtvrtečka Jakub CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 12 5
Kazda Matěj CYKLOKLUB Jičín 0:00:00 4 83
Kučera Viktor CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 2 105
Kupr Jarda Lezci.com 0:00:00 11 6
Laššo Knut GPS Střížovice 0:00:00 5 72
Levko Vojtěch CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 6 61
Liška Jakub Brilon Racing Team MB 0:00:00 3 94
Nepraš Matěj CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 16 1
Pokorný Štěpán Adastra Cycling Team 0:00:00 10 17
Rejsek Mikuláš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 8 39
Semerák Dan - 0:00:00 9 28
Tomiška Adam - 0:00:00 15 2
Tuček Šimon CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 7 50
Vokřínek Tomáš BEKO Bike Race Team 0:00:00 1 116
Wolf Mirek SA Špindlerův Mlýn 0:00:00 13 4
Žváček Lukáš - 0:00:00 14 3
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bredlerová Marie TJ Škoda Mladá Boleslav 0:00:00 7 43
Cviklová Tereza BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 0:00:00 9 21
Kazdová Rozálie CYKLOKLUB Jičín 0:00:00 1 109
Klimentová Anna CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 8 32
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 0:00:00 2 98
Prchalová Anna CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 5 65
Prchalová Barbora CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 6 54
Procházková Kateřina ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 0:00:00 4 76
Tichá Tereza CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 3 87
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dubina Antonín CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 13 8
Dulanský Filip Herby servis 0:00:00 1 120
Grégr Vojtěch - 0:00:00 19 2
Hornich Martin BAKAKO Nová Paka 0:00:00 16 5
Hurák Štěpán Team CykloTrener 0:00:00 8 43
Jurek Jakub CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 5 76
Juris Šimon CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 3 98
Klinger Mikuláš TJ Sokol Plavy 0:00:00 10 21
Liška Matěj Brilon Racing Team MB 0:00:00 4 87
Mistr Dominik CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 18 3
Nečásek Mikuláš - 0:00:00 20 1
Nohýnek Tobiáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 17 4
Pokorný Vojtěch Adastra Cycling Team 0:00:00 7 54
Pospíšil Filip TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:00:00 6 65
Prágl Vítek Kross Bide Range 0:00:00 9 32
Puš Ondřej - 0:00:00 14 7
Šusta Josef CK Česká Kamenice 1967 0:00:00 11 10
Tuček Dominik CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 15 6
Vaněk Matěj CYKLOKLUB Jičín 0:00:00 12 9
Vokřínek ŠImon BEKO Bike Race Team 0:00:00 2 109
Závodník Team Čas Pořadí Body
Caklová Eliška CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 7 41
Horká Karolína CK Česká Kamenice 1967 0:00:00 3 85
Knoblochová Kristýna Brilon Racing Team MB 0:00:00 4 74
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:00:00 1 107
Procházková Martina ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 0:00:00 5 63
Ptačovská Adélka CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 6 52
Wolfová Amálka SA Špindlerův Mlýn 0:00:00 2 96
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beneš Adam CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 1 108
Dokulil Jiří TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:00:00 2 97
Kudrna Matyáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 5 64
Moulis Lukáš Brilon Racing Team MB 0:00:00 8 31
Šorf Jakub SK Svojkov 0:00:00 3 86
Trvalec David Hořické Kolonožky 0:00:00 7 42
Trvalec Jakub Hořické Kolonožky 0:00:00 6 53
Vokřínek Matěj TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:00:00 4 75
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dajčová Amálie CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 1 104
Famfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka 0:00:00 4 71
Soukupová Lucie CK Česká Kamenice 1967 0:00:00 2 93
Trvalcová Valentina Hořické Kolonožky 0:00:00 3 82
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bredler Eliáš - 0:00:00 10 11
Burgermeister Karel Cyklo Benda 0:00:00 6 55
Kudrna Tomáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 2 99
Manhart Jakub Jan KSM Hrádek nad Nisou 0:00:00 7 44
Moulis Ondřej Brilon Racing Team MB 0:00:00 9 22
Popovič Jakub TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:00:00 1 110
Ptačovský Ladislav - 0:00:00 4 77
Schafër Josef BEKO Bike Race Team 0:00:00 5 66
Svatoň Ondřej CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 8 33
Třeska Lukáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 3 88
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bobková Karla Bemi Cycling Plavy 0:00:00 2 93
Burgermeisterová Lucie Cyklo Benda 0:00:00 1 104
Grégrová Markéta LAWI junior team 0:00:00 4 71
Schafërová Magdaléna Beko bike team 0:00:00 3 82
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hübner Lukáš Cyklo Benda 0:00:00 6 51
Kubín Ota Trial Team Tanvald 0:00:00 5 62
Skandera Matyas KB Jilemnice 0:00:00 4 73
Šelmecí Vojtěch bigshock 0:00:00 1 106
Tomáš Šimon CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 2 95
Vašíček Adam KSM Hrádek nad Nisou 0:00:00 3 84
Závodník Team Čas Pořadí Body
Čtvrtečka Adam CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 15 2
Dajč Michael CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 5 72
Draxlerová Emma - 0:00:00 14 3
Friedrich Matteo - 0:00:00 12 5
Harcubová Alena - 0:00:00 13 4
Jurková Julie - 0:00:00 10 17
Lukáš Jan SpinFit Liberec 0:00:00 9 28
Macounová Antonie Šviháci 0:00:00 8 39
Marek Sebastian - 0:00:00 11 6
Mistr Sebastian CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 6 61
Pušová Veronika SWSL Lučany N.N. 0:00:00 3 94
Smrčka Filip - 0:00:00 16 1
Svoboda Matěj - 0:00:00 2 105
Sýkorová Dorota - 0:00:00 7 50
Tichý Tomáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 1 116
Vaněk Lubor CYKLOKLUB Jičín 0:00:00 4 83

2021

Mladá Boleslav - 03.10.2021

Tanvald - 12.09.2021

Bakov - 04.09.2021

Mimoň - 17.07.2021

Turnov - 11.07.2021

Liberec - Vratislavice - 26.06.2021

2020

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 20.09.2020

Tanvald /2/ - 13.09.2020

Bakov nad Jizerou - 05.09.2020

Liberec - Ruprechtice - 19.07.2020

Mimoň - 18.07.2020

Tanvald - 11.07.2020

Malevil - 14.06.2020

2019

Liberec finále - Vesec - 15.09.2019

Bakov nad Jizerou - 07.09.2019

Bakov nad Jizerou [MO] - 07.09.2019

Mladá Boleslav - 01.09.2019

Liberec - 23.06.2019

Malevil - 09.06.2019

Držkov - 01.05.2019

Osečná - 07.04.2019

2018

Liberec finále - Vesec - 16.09.2018

Bakov nad Jizerou - 08.09.2018

Bakov nad Jizerou [MO] - 08.09.2018

Mladá Boleslav - 01.09.2018

Liberec - 24.06.2018

Malevil - 10.06.2018

Držkov - 01.05.2018

Osečná - 15.04.2018

2017

Liberec finále – Vesec - 30.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) - 02.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) [MO] - 02.09.2017

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 26.08.2017

Malevil ( u Jablonného v Podještědí ) - 11.06.2017

Beckov ( u Prahy, Odolená Voda ) - 28.05.2017

Liberec ( Ruprechtice u kapličky ) - 14.05.2017

Držkov ( u Železného Brodu ) - 01.05.2017

Osečná - 16.04.2017

2016

Liberec - finále - 17.09.2016

Bakov - 03.09.2016

Bakov [MO] - 03.09.2016

Mladá Boleslav - 27.08.2016

Malevil - 19.06.2016

Liberec - 11.06.2016

Beckov - 22.05.2016

Osečná - 16.04.2016

2015

Liberec - 26.09.2015

Bakov - 05.09.2015

Bakov [MO] - 05.09.2015

Mladá Boleslav - 29.08.2015

Malevil - 20.06.2015

Doksy - 14.06.2015

Beckov - 24.05.2015

Turnov - 25.04.2015

2014

Stráž pod Ralskem - 20.09.2014

Bakov - 06.09.2014

Mladá Boleslav - 30.08.2014

Doksy - 28.06.2014

Malevil - 21.06.2014

Vesec - 08.05.2014

Beckov - 03.05.2014

Osečná - 13.04.2014

2013

Stráž pod Ralskem - 28.09.2013

Bakov - 14.09.2013

Malevil - 15.06.2013

Vesec II - 08.06.2013

Vesec I - 08.05.2013

Beckov - 04.05.2013

Osečná - 13.04.2013