Přihlásit
Osečná - 13.04.2014
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:00:31.522 3 82
Kussmannová Nelly Bicykl Team Ústí n. L. 0:00:29.586 1 104
Vobrová Linda MAGIC BIKE TEAM 0:00:31.041 2 93
Zelená Lucie BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:00:33.288 4 71
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:00:25.833 3 85
Jech Lukáš Sokol Veltěž 0:00:30.465 6 52
Malát Šimon 0:00:24.248 2 96
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 0:00:26.208 4 74
Schafër Josef BECO Bike Racing Team 0:00:22.949 1 107
Štěrba Ondřej 0:00:34.532 7 41
Ušel Ondřej BikeClinic junior team 0:00:26.398 5 63
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bošková Anna 0:03:25.115 14 4
Bradnová Magdaléna 0:02:53.749 9 29
Fenclová Karolína 0:02:51.691 8 40
Frydrychová Karolína TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:03:12.313 13 5
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:05:04.118 17 1
Henertová Monika 0:02:39.418 7 51
Horáková Amálie ČKS SKI Jilemnice 0:02:28.326 6 62
Kolářová Babeta TJ Auto škoda Mladá Boleslav 0:02:13.417 1 117
Kolmanová Adéla 0:03:29.086 15 3
Kuchařová Evelína 0:02:55.366 10 18
Kyselová Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:02:27.846 5 73
Melounová Tea 0:04:32.395 16 2
Petrof Johana BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:55.956 11 7
Plecháčová Nikola 0:03:05.773 12 6
Schafërová Magdaléna BEKO BIKE TEAM 0:02:14.252 2 106
Stránská Adéla IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:02:23.684 4 84
Svatušková Markéta BikeClinic junior team 0:02:18.160 3 95
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bradna Vítek 0:02:40.933 10 23
Bredler Jonáš Kooperativa 0:02:41.978 11 12
Fencl Jiří 0:02:18.281 3 100
Gorog Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:02:31.639 6 67
Hendrich Daniel Maximus Expres CZ - Scott Team Kolín 0:02:39.693 9 34
Jungwirth Štěpán DUKLA Liberec 0:02:15.556 2 111
Křemen Denis 0:02:51.357 12 11
Kříž Samuel 0:03:01.011 14 9
Loukotka Patrik SAC Bělá pod Bezdězem 0:03:58.206 20 3
Mindl Marek 0:02:25.007 4 89
Močárko Lukáš 0:02:13.896 1 122
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:03:14.734 15 8
Novotný Jakub Stíhačky 0:03:18.340 17 6
Novotný Lukáš Sokol Veltěž 0:03:20.796 18 5
Nýdrle Miloslav 0:02:26.308 5 78
Půbal Matouš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:02:33.152 7 56
Rafaj Mikuláš 0:05:49.121 22 1
Šebek Kryštof 0:03:16.439 16 7
Šulc Tomáš Bakov nad Jizerou 0:02:38.856 8 45
Vilém Štěpán 0:04:01.499 21 2
Votýpka Šěpán OK BOR 0:03:31.375 19 4
Werner David 0:02:56.187 13 10
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 0:02:59.033 3 94
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 0:03:20.905 8 39
Dušková Kateřina TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda 0:02:48.481 2 105
Horatjchkeová Julie 0:06:01.573 16 1
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 0:03:00.951 4 83
Langová Eliška 0:03:39.805 13 4
Mindlová Veronika 0:03:22.381 9 28
Rajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM 0:04:01.724 15 2
Rozsypalová Adéla IVAR CS Author Team 0:02:46.060 1 116
Šlamborová Lucie PAKLISPORT Jablonné 0:03:44.973 14 3
Vaškovská Michalka ČKL Harrachov 0:03:12.950 5 72
Viková Hanka Dukla Praha 0:03:19.011 7 50
Vilémová Eliška 0:03:34.625 11 6
Volejníková Natalie BEKO Bike Race Team 0:03:14.408 6 61
Volejníková Nikola BEKO Bike Race Team 0:03:23.229 10 17
Vyhnisová Viktorie Ivar CS Author Team 0:03:35.442 12 5
Závodník Team Čas Pořadí Body
Abrt Fabián 0:03:13.919 10 25
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:03:19.367 13 12
Böhm Matyáš 0:02:47.347 4 91
Dlask Marek Topforex Lapierre 0:03:46.773 21 4
Dušek Jakub 0:03:15.597 12 13
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:03:07.859 8 47
Horák Martin BECO Bike Racing Team 0:03:08.415 9 36
Hradecký Tomáš 0:03:28.753 16 9
Jungwirth František DUKLA Liberec 0:03:05.058 6 69
Klimeš Michal 0:03:32.713 18 7
Kostka Lukáš 0:05:26.739 24 1
Král Kryštof Sokol Veltěž 0:02:42.707 2 113
Lienert Patrik 0:02:43.359 3 102
Macoun František 0:03:28.212 15 10
Malát Marek 0:03:47.534 23 2
Pávek Lukáš BEKO Bike Race Team 0:03:37.257 20 5
Pech Vilém 0:03:47.200 22 3
Petrášek Martin 0:03:32.010 17 8
Plecháč Patrik 0:03:06.971 7 58
Průšek Jáchym 0:03:15.368 11 14
Smejkal Adam Ivar CS Author Team 0:03:00.515 5 80
Svatuška Jakub Bikeclinic junior team 0:02:36.602 1 124
Šefl Jan Hostinec U Tří lip 0:03:36.521 19 6
Šulc Filip 0:03:27.304 14 11
Závodník Team Čas Pořadí Body
Alblová Barbora 0:04:22.305 9 25
Dlasková Vanda Lawi Author Team 0:04:08.142 7 47
Hladíková Kateřina Ivar-CS Author Team 0:03:56.275 2 102
Kolářová Justýna Dukla Praha 0:04:13.819 8 36
Krinwaldová Lucie 0:04:31.291 10 14
Kuchařová Pavlína BSK Racing juniors 0:04:33.267 11 3
Kyselová Adéla IVAR CS AUTHOR TEAM 0:03:57.753 3 91
Mišoňová Veronika Sokol Veltěž 0:04:03.829 5 69
Nýdrlová Nela 0:04:47.549 12 2
Petráková Natálie 0:04:06.247 6 58
Půbalová Nela TJ Škoda Auto MB 0:03:52.484 1 113
Šindelářová Hana 0:04:01.364 4 80
Vencálková Bára 0:05:51.173 13 1
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 0:04:16.585 13 8
Bárta Martin Bikeclinic Junior Team 0:04:23.957 14 7
Čermák Ondřej DUKLA 0:04:09.657 11 10
Farský Jakub 0:04:47.711 18 3
Hanyk Roman 0:04:35.706 17 4
Hromádko Matěj 0:05:07.971 19 2
Hudák Jakub FC Slovan Liberec 0:04:07.789 8 43
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:05:32.085 20 1
Jech Filip Sokol Veltěž 0:04:16.168 12 9
Ježek Václav IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:03:57.225 6 65
Müller Mirek 0:03:50.321 3 98
Nosek František BAKAKO Nová Paka 0:04:24.794 15 6
Nýdrle Filip 0:04:26.553 16 5
Pařík Vojtěch 0:03:53.805 4 87
Pávek Matyáš Kooperativa JBC 0:04:08.876 10 21
Rozsypal Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:03:37.190 1 120
Samec Filip IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:03:41.821 2 109
Šurík Jakub AGENCY Transport 0:04:08.176 9 32
Vik Matěj Bikeclinic Junior Team 0:03:53.890 5 76
Zeman Radim Bike & Ski Bakajda 0:04:06.290 7 54
Závodník Team Čas Pořadí Body
Daňková Kateřina IVAR CS - AUTHOR Team 0:05:16.164 4 76
Hendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team 0:07:00.594 7 43
Jedlánková Martina 0:04:53.179 3 87
Kadlecová Zuzana Sokol Veltěž 0:04:48.251 1 109
Langová Alžběta 0:07:04.050 9 21
Melicharová Helena 0:05:31.442 5 65
Novotná Aneta Sokol Veltěž 0:05:37.218 6 54
Prokešová Tereza 0:07:01.303 8 32
Zemanová Kristýna 0:04:50.174 2 98
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bredler Matyáš Jiří 0:05:17.650 8 38
Daněk Jakub IVAR CS - AUTHOR Team 0:04:57.340 2 104
Doležal Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:05:09.311 5 71
Hanyk Michal 0:05:52.950 10 16
Horyna Matěj 0:06:00.198 11 5
Kubišta Martin BAKAKO Nová Paka 0:06:12.809 12 4
Maroul Tomáš 0:04:59.060 3 93
Novotný Lukáš 0:05:33.925 9 27
Nýdrle Matyáš 0:06:52.536 15 1
Průšek Šimon 0:06:42.771 13 3
Řezníček David 0:06:51.077 14 2
Samec Michal 0:05:14.775 7 49
Stránský Matěj IVAR CS - AUTHOR Team 0:04:55.521 1 115
Šindelář Jan 0:05:09.588 6 60
Šulc David IVAR CS AUTHOR TEAM 0:05:08.502 4 82
Závodník Team Čas Pořadí Body
Čermáková Sára 0:09:55.125 4 75
Hartychová Nicole 0:10:18.839 5 64
Křemenová Natálie 0:11:00.060 7 42
Marksová Karolína 0:11:49.294 8 31
Mišoňová Magdalena 0:09:26.246 3 86
Rolencová Vanessa 0:10:25.420 6 53
Vaníčková Tereza 0:08:53.130 1 108
Vernerová Klára 0:09:06.006 2 97
Závodník Team Čas Pořadí Body
Heteleiš Petr 0:10:08.393 3 83
Hladík Josef 0:08:45.914 1 105
Klap Lukáš 0:10:26.121 4 72
Komínek Luboš 0:09:24.770 2 94
Koňák David 0:11:19.322 5 61
Závodník Team Čas Pořadí Body
Abrt Sebastián 0:00:58.464 10 15
Bělohlávek Jan 0:01:35.792 12 3
Bošková Šárka 0:01:47.396 13 2
Buriánek Max Haven 0:00:33.962 3 92
Collie John 0:00:25.977 1 114
Gamba Filip 0:00:35.902 4 81
Horák Mikuláš ČKS SKI jilemnice 0:00:49.000 7 48
Joklík Jakub 0:00:52.216 8 37
Klaban Adam 0:00:37.133 5 70
Petrof Sofie BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:01:17.128 11 4
Procházková Martina 0:00:57.217 9 26
Půbalová Silvie 0:00:29.970 2 103
Rafajová Justýna 0:02:05.698 14 1
Žemba Adam 0:00:42.059 6 59

2019

Liberec finále - Vesec - 15.09.2019

Bakov nad Jizerou - 07.09.2019

Bakov nad Jizerou [MO] - 07.09.2019

Mladá Boleslav - 01.09.2019

Liberec - 23.06.2019

Malevil - 09.06.2019

Držkov - 01.05.2019

Osečná - 07.04.2019

2018

Liberec finále - Vesec - 16.09.2018

Bakov nad Jizerou - 08.09.2018

Bakov nad Jizerou [MO] - 08.09.2018

Mladá Boleslav - 01.09.2018

Liberec - 24.06.2018

Malevil - 10.06.2018

Držkov - 01.05.2018

Osečná - 15.04.2018

2017

Liberec finále – Vesec - 30.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) - 02.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) [MO] - 02.09.2017

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 26.08.2017

Malevil ( u Jablonného v Podještědí ) - 11.06.2017

Beckov ( u Prahy, Odolená Voda ) - 28.05.2017

Liberec ( Ruprechtice u kapličky ) - 14.05.2017

Držkov ( u Železného Brodu ) - 01.05.2017

Osečná - 16.04.2017

2016

Liberec - finále - 17.09.2016

Bakov - 03.09.2016

Bakov [MO] - 03.09.2016

Mladá Boleslav - 27.08.2016

Malevil - 19.06.2016

Liberec - 11.06.2016

Beckov - 22.05.2016

Osečná - 16.04.2016

2015

Liberec - 26.09.2015

Bakov - 05.09.2015

Bakov [MO] - 05.09.2015

Mladá Boleslav - 29.08.2015

Malevil - 20.06.2015

Doksy - 14.06.2015

Beckov - 24.05.2015

Turnov - 25.04.2015

2014

Stráž pod Ralskem - 20.09.2014

Bakov - 06.09.2014

Mladá Boleslav - 30.08.2014

Doksy - 28.06.2014

Malevil - 21.06.2014

Vesec - 08.05.2014

Beckov - 03.05.2014

Osečná - 13.04.2014

2013

Stráž pod Ralskem - 28.09.2013

Bakov - 14.09.2013

Malevil - 15.06.2013

Vesec II - 08.06.2013

Vesec I - 08.05.2013

Beckov - 04.05.2013

Osečná - 13.04.2013