Přihlásit
Beckov - 03.05.2014
Závodník Team Čas Pořadí Body
Kussmannová Nelly Bicykl Team Ústí n. L. 0:00:25.775 1 103
Součková Amélie Bikeclinic junior team 0:01:11.009 3 81
Zelená Lucie BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:00:26.026 2 92
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dobrý Radim 0:00:39.083 4 72
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:00:23.668 2 94
Hladík František IVAR CS AUTHOR TEAM 0:00:20.115 1 105
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 0:00:26.945 3 83
Strakatý Šimon DUKLA Praha 0:00:51.652 5 61
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cucová Michaela CYKLO TEAM BAŠŤ JUNIOR 0:03:37.786 5 65
Horáková Amálie ČKS SKI Jilemnice 0:03:03.709 4 76
Kluchová Bětuška MAGIC BIKE TEAM 0:05:44.031 9 21
Kuchařová Evelína 0:03:59.698 6 54
Kyselová Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:03:02.173 3 87
Litošová Veronika 0:04:09.778 7 43
Plecháčová Nikola 0:04:23.667 8 32
Stránská Adéla IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:02:57.440 2 98
Svatušková Markéta BikeClinic junior team 0:02:47.221 1 109
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bredler Jonáš Kooperativa 0:03:09.783 8 38
Červenka Matyáš 0:03:33.931 11 5
Gorog Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:03:02.465 4 82
Hendrich Daniel Maximus Expres CZ - Scott Team Kolín 0:02:41.850 1 115
Horák Adam BEKO Bike Race Team 0:02:45.806 3 93
Král Matyáš SOKOL Veltěž 0:04:10.718 13 3
Křemen Denis 0:03:05.978 6 60
Meger Maximilián 0:05:11.664 15 1
Mindl Marek 0:03:05.720 5 71
Močárko Lukáš 0:03:16.552 10 16
Novotný Lukáš Sokol Veltěž 0:03:49.796 12 4
Nýdrle Miloslav 0:03:16.183 9 27
Pešek Tomáš 0:02:43.828 2 104
Vašíček Denis ADASTRA Sokol Veltěž 0:03:08.729 7 49
Vilém Štěpán 0:04:47.691 14 2
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 0:05:27.043 3 90
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 0:07:00.510 8 35
Dušková Kateřina TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda 0:05:14.753 1 112
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 0:05:37.353 4 79
Langová Eliška 0:08:06.981 12 1
Mindlová Veronika 0:06:25.227 6 57
Rajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM 0:06:35.984 7 46
Rozsypalová Adéla IVAR CS Author Team 0:05:21.608 2 101
Strakatá Vendula DUKLA Praha 0:07:21.516 10 13
Šlamborová Lucie PAKLISPORT Jablonné 0:07:42.649 11 2
Viková Hanka Dukla Praha 0:05:44.797 5 68
Vilémová Eliška 0:07:04.386 9 24
Závodník Team Čas Pořadí Body
Böhm Matyáš 0:05:02.025 3 95
Bruckner Filip 0:05:02.707 4 84
Dlask Marek Topforex Lapierre 0:06:41.498 14 4
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:05:01.342 2 106
Horák Martin BECO Bike Racing Team 0:05:48.093 8 40
Král Kryštof Sokol Veltěž 0:04:24.148 1 117
Macoun František 0:06:13.015 12 6
Malínský Štěpán Bike Team Jilemnice 0:06:32.642 13 5
Miňovský Petr IVAR AUTHOR TEAM CZ 0:08:26.349 17 1
Pech Petr 0:07:08.478 16 2
Petrášek Martin 0:06:01.628 10 18
Plecháč Patrik 0:05:46.659 7 51
Purnoch Martin 0:05:22.668 5 73
Rosa Samuel 0:05:53.855 9 29
Smejkal Adam Ivar CS Author Team 0:05:28.097 6 62
Šefl Jan Hostinec U Tří lip 0:06:04.777 11 7
Špaček Marek ADASTRA Sokol Veltěž 0:06:47.911 15 3
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dlasková Vanda Lawi Author Team 0:07:19.346 4 80
Hladíková Kateřina Ivar-CS Author Team 0:06:55.338 2 102
Chmátalová Adéla 0:08:31.330 6 58
Kotlíková Adéla 0:09:18.067 9 25
Krinwaldová Lucie 0:09:46.412 10 14
Kuchařová Pavlína BSK Racing juniors 0:08:44.939 7 47
Kyselová Adéla IVAR CS AUTHOR TEAM 0:07:17.945 3 91
Mišoňová Veronika Sokol Veltěž 0:06:50.432 1 113
Nýdrlová Nela 0:12:38.086 13 1
Svobodová Karolína 0:10:32.808 12 2
Šedivá Ema 0:10:01.282 11 3
Šindelářová Hana 0:08:13.645 5 69
Tichá Simona SOKOL Veltěž 0:09:05.369 8 36
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cuc Petr 0:09:16.059 13 3
Čermák Ondřej DUKLA 0:08:42.510 9 27
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:09:00.108 10 16
Chmátal David 0:09:15.624 12 4
Ježek Václav IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:07:37.815 5 71
Miňovský Prokop IVAR AUTHOR TEAM CZ 0:11:07.762 15 1
Müller Mirek 0:07:09.093 3 93
Pařík Vojtěch 0:07:16.204 4 82
Pavlíček Patrik 0:08:10.745 8 38
Rozsypal Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:07:04.593 2 104
Samec Filip IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:06:53.938 1 115
Souček Jakub Bikeclinic junior team 0:09:04.887 11 5
Šilhavý Daniel 0:08:04.646 7 49
Šilhavý Ondřej 0:10:16.976 14 2
Vik Matěj Bikeclinic Junior Team 0:07:50.829 6 60
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bedrníková Karolína 0:12:34.388 2 99
Červenková Vanessa 0:25:28.576 10 11
Daňková Kateřina IVAR CS - AUTHOR Team 0:13:34.582 4 77
Hendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team 0:24:30.911 9 22
Jedlánková Martina 0:13:13.867 3 88
Kotlíková Eliška 0:14:34.334 6 55
Langová Alžběta 0:21:05.531 8 33
Melicharová Helena 0:16:08.190 7 44
Novotná Aneta Sokol Veltěž 0:13:42.286 5 66
Zemanová Kristýna 0:12:26.273 1 110
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bejšák Jakub 0:18:26.309 12 1
Bredler Matyáš Jiří 0:13:25.382 7 46
Daněk Jakub IVAR CS - AUTHOR Team 0:11:52.411 4 79
Doležal Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:12:10.909 6 57
Hnátek Ondřej 0:15:07.461 9 24
Horyna Matěj 0:16:52.944 11 2
Maroul Tomáš 0:11:37.794 1 112
Planeta Daniel 0:15:18.718 10 13
Samec Michal 0:14:00.830 8 35
Stránský Matěj IVAR CS - AUTHOR Team 0:11:41.005 2 101
Šindelář Jan 0:12:01.945 5 68
Šulc David IVAR CS AUTHOR TEAM 0:11:46.286 3 90
Závodník Team Čas Pořadí Body
Čermáková Sára 0:18:06.909 4 75
Hartychová Nicole 0:19:22.780 6 53
Křemenová Natálie 0:18:50.296 5 64
Mišoňová Magdalena 0:16:04.406 2 97
Rolencová Vanessa 0:19:24.636 7 42
Tichá Michaela 0:22:43.799 8 31
Vaníčková Tereza 0:15:49.765 1 108
Vernerová Klára 0:16:34.541 3 86
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bedrník Matěj 0:14:10.214 1 106
Hladík Josef 0:15:01.037 3 84
Ježek Tomáš 0:14:49.153 2 95
Kdýr Matěj 0:16:44.400 5 62
Komínek Luboš 0:16:11.434 4 73
Šedivý Vojtěch 0:19:48.282 6 51
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bulvas Štěpán 0:00:25.109 1 109
Červenková Adéla 0:00:30.272 2 98
Dobrý Ondra 0:01:41.704 8 32
Horák Mikuláš ČKS SKI jilemnice 0:00:48.338 6 54
Joklík Jakub 0:00:45.209 4 76
Ničová Emma SOKOL Veltěž 0:00:55.571 7 43
Pavlíček Rodin 0:00:47.731 5 65
Šedivá Františka 0:01:48.956 9 21
Žemba Adam 0:00:38.484 3 87

2019

Liberec finále - Vesec - 15.09.2019

Bakov nad Jizerou - 07.09.2019

Bakov nad Jizerou [MO] - 07.09.2019

Mladá Boleslav - 01.09.2019

Liberec - 23.06.2019

Malevil - 09.06.2019

Držkov - 01.05.2019

Osečná - 07.04.2019

2018

Liberec finále - Vesec - 16.09.2018

Bakov nad Jizerou - 08.09.2018

Bakov nad Jizerou [MO] - 08.09.2018

Mladá Boleslav - 01.09.2018

Liberec - 24.06.2018

Malevil - 10.06.2018

Držkov - 01.05.2018

Osečná - 15.04.2018

2017

Liberec finále – Vesec - 30.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) - 02.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) [MO] - 02.09.2017

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 26.08.2017

Malevil ( u Jablonného v Podještědí ) - 11.06.2017

Beckov ( u Prahy, Odolená Voda ) - 28.05.2017

Liberec ( Ruprechtice u kapličky ) - 14.05.2017

Držkov ( u Železného Brodu ) - 01.05.2017

Osečná - 16.04.2017

2016

Liberec - finále - 17.09.2016

Bakov - 03.09.2016

Bakov [MO] - 03.09.2016

Mladá Boleslav - 27.08.2016

Malevil - 19.06.2016

Liberec - 11.06.2016

Beckov - 22.05.2016

Osečná - 16.04.2016

2015

Liberec - 26.09.2015

Bakov - 05.09.2015

Bakov [MO] - 05.09.2015

Mladá Boleslav - 29.08.2015

Malevil - 20.06.2015

Doksy - 14.06.2015

Beckov - 24.05.2015

Turnov - 25.04.2015

2014

Stráž pod Ralskem - 20.09.2014

Bakov - 06.09.2014

Mladá Boleslav - 30.08.2014

Doksy - 28.06.2014

Malevil - 21.06.2014

Vesec - 08.05.2014

Beckov - 03.05.2014

Osečná - 13.04.2014

2013

Stráž pod Ralskem - 28.09.2013

Bakov - 14.09.2013

Malevil - 15.06.2013

Vesec II - 08.06.2013

Vesec I - 08.05.2013

Beckov - 04.05.2013

Osečná - 13.04.2013